kot dla alergika

Koty i kotki do adopcji

Moderatorzy: Estraven, LimLim, Moderatorzy

Post » Wto maja 09, 2017 23:23 kot dla alergika

Witam :)

Przez większość mojego życia mieszkałam z kotami, czasem jednym czasem z dwoma, z głuchym też. Zawsze to były dachowce, znajdy..i najlepsze wspomnienia. Tak się ułożyło że od dwóch lat nie związałam się z żadnym :placz: ALE bardzo mi brakuje towarzystwa...Problem w tym, że moja córka jest obdarzona AZS+ alergie. Wyczytałam że rasy sfinks i devon są najlepsze ( jednak swoje kosztują) Czy znacie kogoś kto ma do oddania ewentualnie do sprzedania w niższej cenie?? :201494 :201494 :201494 :201494 :201494 Bo jedyne o czym już myślę to KOT...nawet zaczęły mi się śnić

inesrose

 
Posty: 1
Od: Wto maja 09, 2017 23:00

Post » Śro maja 10, 2017 18:46 Re: kot dla alergika

Ale wiesz o tym, że najczęściej uczula nie sierść jako taka, tylko białko zawarte w kociej ślinie, a łysole myją się podobnie jak koty z normalnym futerkiem?
Obrazek

andorka

 
Posty: 13110
Od: Wto kwi 25, 2006 22:33
Lokalizacja: Łódź-Polesie

Post » Wto maja 16, 2017 18:36 Re: kot dla alergika

Też miałam nadzieję, że sfinksy nie uczulają. Mam dwa i niestety nie mogę, mieszkając z nimi, obyć się bez leków :(
Zastanów się dobrze, czy na pewno chcesz narażać dziecko na alergen, żeby za chwile nie szukać nowego domu dla kota...
Ja biorę leki na własną odpowiedzialność, ale dziecka, wiedząc, że jest uczulone, nie zdecydowałabym się narażać na kontakt z alergenem.
Bo rozumiem, że córka miała zrobione testy i wiesz, że na koty na pewno jest uczulona?

Cynamonek

Avatar użytkownika
 
Posty: 3
Od: Czw maja 04, 2017 10:36




Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 26 gości