Malwa i Kredka w swoich DS:)

Koty i kotki do adopcji

Moderatorzy: Estraven, LimLim, Moderatorzy

Post » Wto maja 09, 2017 10:12 Malwa i Kredka w swoich DS:)

Obie kotki z wątku mają swoje DS :D

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
MALWA to trikolorowa koteczka ,która szuka domu.Jest ok.roczna,odrobaczona,zaszczepiona,będzie wysterylizowana przed adopcją.
Obrazek

Obrazek

Więcej zdjęć tu:
https://goo.gl/photos/QDAF3HFGYfVXtt2C7





--------------------------------------------------------------
edit:planowany odbiór Kredki przez DS do 13.07.2017r.
Przepiękna,młodziutka,drobniutka,eteryczna przekochana szylkretka Kredka poszukuje DS. Odrobaczona,zaszczepiona,testy FIV/FELV ujemne,wysterylizowana.
Tutaj więcej zdjęć:
https://photos.google.com/share/AF1QipN ... ozU2o0VlJB

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Pojawiła się na kićkanie. Widocznie za intensywnie kićkałam :twisted: Bo oprócz wykićkania "swoich" bezdomniaków znalazło się coś jeszcze.
Przybiegła głodna jak wilk. Zjadła i uciekła. Ja też uciekłam z nadzieją,że następnego dnia się nie spotkamy :wink:

Obrazek

Nic bardziej błędnego. Ja przyszłam nakarmić swoją wierną bezdomniaczkę koczującą w umówionym miejscu i czasie jak co dzień. Ona-nowa też się zjawiła :evil: .Zjadła ogromną ilość, bo ponad 200g puszkę na raz (aż robiłam dwa kursy do domu po kolejne żarcie)-gdzie to wszystko zmieścił taki mały brzuszek? Moja nadzieja,że więcej się nie spotkamy gasła... A nerwy o kolejnego niechcianego tymczasa zaczęły rosnąć...

Gdy trzeciego dnia też się zjawiła,nie było na co czekać. Zabrałam,choć nie dobrowolnie. Znała kićkanie,ale do ręki nie chciała podejść.Jadła łapczywie,ale z odległości. Wychodząca? Domowa? Porzucona celowo? Wszystko nie miało znaczenia,bo to SZYLKRETKA. Więc na pewno kotka.Nie było złudzeń. O tej porze maluchy zaraz by się pojawiły... Poleciała na sterylizację,bo oczywiście wysterylizowana nie była.

Obrazek


Obrazek

Po tygodniu odebrałam z lecznicy nie do końca wiedząc czy rokuje na oswajanie ,czy wypuszczać. Na marginesie,to co jest dla mnie wciąż fascynujące to ,że lecznice mając kota 24h/dobę przez kilka dni na wyjściu wciąż nie wiedzą jakiego kota mają (dzik czy miziak).

Nie dziczyła ewidentnie, więc wylądowała u mnie w klatce wystawowej,żeby dać jej szansę.W ciągu jednej nocy jak zaczęła w niej głośno płakać,powlokłam się półśpiąca pocieszać i okazało się,że mam miziaka.
Obrazek

Obrazek

No to szukamy domu. Jest piękna.Młoda,ok.roczna. Zaszczepiona,odrobaczamy się wciąż. Czarna ze złocieniami i miętowymi oczami. Zdjęcia moje do niczego, w realu dużo piękniejsza. I ma złoty charakter. Nie schodziłaby z kolan,chce na ręce. Ale kotów się boi,psa też.
Ostatnio edytowano Pon maja 14, 2018 12:38 przez tabo10, łącznie edytowano 16 razy

tabo10

 
Posty: 8086
Od: Nie lip 31, 2011 14:24

Post » Wto maja 09, 2017 10:20 Re: Panieneczka szylkreteczka szuka DS

Cudna :) Mam podobną, po przejściach. Nie lubi brania na ręce (uraz z dzieciństwa), ale głaski uwielbia.

Oby dziewczynka szybko znalazła domek :ok:
_______________________________________________________
Jakie nudne byłoby życie gdyby nie ten rząd.
Nie, za PO nie było lepiej. Ludzie tyrali za 1.200 brutto. Afera goniła aferę :?

Podziwiam, jak szeregowy poseł ogrywa opozycję Obrazek
STOP HEJT! Nikt nie jest anonimowy w sieci.

Erin

Avatar użytkownika
 
Posty: 64069
Od: Pt cze 22, 2007 8:43

Post » Czw maja 11, 2017 8:08 Re: Panieneczka szylkreteczka szuka DS

Dziewczynka nadal bardzo się boi kotów :( I gwałtownych ruchów.Pierwszego dotyku.Wzdryga się jak bite zwierzę,a jak oceni,że zbliżająca ręka przyjemnie głaszcze- wyluzowuje, nadstawia się i mruczy.
Niestety sika w posłanka :evil: Obsikane już wszystkie,więc zabrałam i będzie spać w jednym,które ocalało, aż załapie kuwetkę. Kupę już raz zrobiła gdzie trzeba,ale z sikaniem słabo idzie nauka :evil:

Już nie rzuca się na jedzenie. Uwielbia śmietankę,ale ma po niej biegunkę.Zabrudziła mi ostatnio pół kuchni :evil:
Robali po tabletce nie zauważyłam.

tabo10

 
Posty: 8086
Od: Nie lip 31, 2011 14:24

Post » Pt maja 12, 2017 6:56 Re: Panieneczka szylkreteczka szuka DS

Najbezpieczniej za mikrofalówką :twisted:

Obrazek

tabo10

 
Posty: 8086
Od: Nie lip 31, 2011 14:24

Post » Pt maja 12, 2017 7:01 Re: Panieneczka szylkreteczka szuka DS

Cudna jest :) Oby szybko załapała :ok:
_______________________________________________________
Jakie nudne byłoby życie gdyby nie ten rząd.
Nie, za PO nie było lepiej. Ludzie tyrali za 1.200 brutto. Afera goniła aferę :?

Podziwiam, jak szeregowy poseł ogrywa opozycję Obrazek
STOP HEJT! Nikt nie jest anonimowy w sieci.

Erin

Avatar użytkownika
 
Posty: 64069
Od: Pt cze 22, 2007 8:43

Post » Pt maja 12, 2017 15:43 Re: Panieneczka szylkreteczka szuka DS

Ale cudo :1luvu: :1luvu: trzymam kciuki!

bea3

 
Posty: 4143
Od: Śro cze 26, 2013 12:23
Lokalizacja: opolskie

Post » Sob maja 13, 2017 10:00 Re: Panieneczka szylkreteczka szuka DS

Cudo ma założoną uspakajającą obrożę feromonową. Dzięki niej opuściło kuchnię i zaczęło integrację w dużym pokoju.
Koci rezydenci nie są zachwyceni,prychają :evil:
Obrazek

Ale dziewczynka robi postępy. Dziś było siku do kuwety :ok: A u mnie to utrudnione zadanie ,bo kuwety bezżwirkowe.Ale załapała,oby na zawsze :ok:
Obrazek

Obrazek

tabo10

 
Posty: 8086
Od: Nie lip 31, 2011 14:24

Post » Nie maja 14, 2017 8:29 Re: Panieneczka szylkreteczka szuka DS

Wspaniała jest :)

bea3

 
Posty: 4143
Od: Śro cze 26, 2013 12:23
Lokalizacja: opolskie

Post » Nie maja 14, 2017 16:10 Re: Panieneczka szylkreteczka szuka DS

Panna Krecia. Bardzo miła i łagodna koteczka. Jeszcze trochę ostrożna, ale to przede wszystkim zwierzaków się obawia, a nie człowieka. Ewidentnie domowa. Delikatnie bawi się wędką. Lubi głaskanie. Słodzizna. Jest bardzo zgrabna, taka filigranowa koteczka. No i ślicznie pomalowana.

Obrazek

Obrazek


Link do zdjęć: https://goo.gl/photos/to4Tszir1G924KgcA
Obrazek

mimbla64

Avatar użytkownika
 
Posty: 14192
Od: Pon lis 12, 2007 9:29
Lokalizacja: Warszawa Wola

Post » Nie maja 14, 2017 18:25 Re: Panieneczka szylkreteczka szuka DS

Przepiękne zdjęcia! Przepiękne! Dziękujemy kochanej Cioci mimbla64 za sesję :1luvu:

tabo10

 
Posty: 8086
Od: Nie lip 31, 2011 14:24

Post » Nie maja 14, 2017 18:40 Re: Panieneczka szylkreteczka szuka DS

Piękna panienka ❤
A jakie to są kuwety bezżwirkowe?
_______________________________________________________
Jakie nudne byłoby życie gdyby nie ten rząd.
Nie, za PO nie było lepiej. Ludzie tyrali za 1.200 brutto. Afera goniła aferę :?

Podziwiam, jak szeregowy poseł ogrywa opozycję Obrazek
STOP HEJT! Nikt nie jest anonimowy w sieci.

Erin

Avatar użytkownika
 
Posty: 64069
Od: Pt cze 22, 2007 8:43

Post » Nie maja 14, 2017 19:16 Re: Panieneczka szylkreteczka szuka DS

Jest na zdjęciu post wyżej.Czerwona.

tabo10

 
Posty: 8086
Od: Nie lip 31, 2011 14:24

Post » Nie maja 14, 2017 19:36 Re: Panieneczka szylkreteczka szuka DS

Widzieć to ja ją widzę, ale jak toto działa bez żwirku?
_______________________________________________________
Jakie nudne byłoby życie gdyby nie ten rząd.
Nie, za PO nie było lepiej. Ludzie tyrali za 1.200 brutto. Afera goniła aferę :?

Podziwiam, jak szeregowy poseł ogrywa opozycję Obrazek
STOP HEJT! Nikt nie jest anonimowy w sieci.

Erin

Avatar użytkownika
 
Posty: 64069
Od: Pt cze 22, 2007 8:43

Post » Pon maja 15, 2017 8:39 Re: Panieneczka szylkreteczka szuka DS

Krecia modelka boska!

bea3

 
Posty: 4143
Od: Śro cze 26, 2013 12:23
Lokalizacja: opolskie

Post » Pon maja 15, 2017 10:47 Re: Panieneczka szylkreteczka szuka DS

Erin pisze:Widzieć to ja ją widzę, ale jak toto działa bez żwirku?


Tutaj znajdziesz opis. Niestety kuwety ostatnio zniknęły z rynku,nad czym ubolewam,bo są wspaniałe! Używam jednej od ponad 20 lat!
http://www.zoocolors.pl/krispol-kuweta- ... skowa,5679

edycja: właśnie znalazłam końcówkę na allegro i wykupiłam,bo są super;)
http://allegro.pl/kuweta-dla-kota-i-pso ... ule_id=201
Ostatnio edytowano Pon maja 15, 2017 11:18 przez tabo10, łącznie edytowano 1 raz

tabo10

 
Posty: 8086
Od: Nie lip 31, 2011 14:24

[następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Agnieszka-, IrenaIka2 i 41 gości