Malwa i Kredka w swoich DS:)

Koty i kotki do adopcji

Moderatorzy: Estraven, LimLim, Moderatorzy

Post » Pon gru 18, 2017 20:35 Re: Malwa i Kredka w swoich DS:)

waanka pisze:A mnie od razu kojarzy się odcinek Wojny domowej, z karpiem w wannie i mydłem :ryk:

Uwielbiam Wojnę domową z nieodżałowaną przeze mnie cudowną Ireną Kwiatkowską i zmarłą niedawno Aliną Janowską,ale tego odcinka nie kojarzę :20147
Jak to było? Przypomnij.
Z wanną to tylko przymusowa kąpiel w Dniu Matki bombowa była :ryk:
Obrazek

tabo10

Od: Nie lip 31, 2011 14:24

Adopcje: 1 >>

Post » Wto gru 19, 2017 10:47 Re: Malwa i Kredka w swoich DS:)

Tabo, w tym odcinku kota nie było :D natomiast jak Polska cała i szeroka trzymało się przecież wtedy (i później) żywe karpie w wannie. I zawsze na hasło „ryba w wannie” jak bumerang wraca ten epizod z Wojny Domowej :D (Ojej, a ja mam karpie w wannie :ryk: )
Uwielbiam ten serial i wszystkich śp. Aktorów tam występujących. Takie fantastyczne seriale kręcili wtedy w tej bidzie komuszej. Odcinek - „Zagraniczny gość”.
Kiedy się śpieszysz, nic nie widzisz,
niczego nie przeżywasz,
niczego nie doświadczasz, nie myślisz…

waanka

Od: Czw paź 30, 2014 20:36

Post » Śro gru 27, 2017 14:09 Re: Malwa i Kredka w swoich DS:)

Malwa przysyła zdjęcia i życzy wszystkim adoratorom dobrego Nowego Roku :D

Obrazek
Obrazek

tabo10

Post » Śro kwi 11, 2018 11:27 Re: Malwa i Kredka w swoich DS:)

Dziś Malwa przysłała kilka zdjęć :D

Obrazek

Obrazek

Obrazek

A Pani napisała
"Sachmet czuje się z moimi rodzicami bardzo dobrze. Śpi w łóżku między nimi, czasem nawet pod kołdrą. Asystuje także mojej mamie w czasie pracy przy komputerze. Ogólnie pięknie wpisała się w nasza rodzinę, czasami śmiejemy się, że jest duchową córką poprzedniego kota rodziców, bo zachowuje się niekiedy tak jak on:)"

Na zdjęciu z kotem Córki Pani:)
Obrazek

tabo10

Post » Śro kwi 11, 2018 12:19 Re: Malwa i Kredka w swoich DS:)

Miło popatrzeć. Z przygodami ale w końcu trafiła super :ok:

Arcana

Od: Nie lip 17, 2005 13:59

Adopcje: 28 >>

Post » Śro kwi 11, 2018 12:29 Re: Malwa i Kredka w swoich DS:)

To prawda :D Przygody były ,że aż się włos jeży na głowie.Tak to jest,jak Starsza Pani nie chce słuchać mądrzejszej młodej :wink: Dobrze,że kotka nie uciekła z rąk wieziona w tramwaju bez transportera :strach: i to wszystko przeżyła. Zwłaszcza prawie miesiąc w nieodpowiednim domu. Jej Opiekunka przeżyła horror,ja jadąc po nie taksówką na sygnale i krzycząc,by Pani siedziała nieruchomo na przystanku i trzymała Malwę za kark ,żeby niewiemco :strach: też miałam prawie stan przedzawałowy :strach:

A i my się myliłyśmy. Ty Arcano,odwaliłaś obecny domek,bo kotka miała być "prezentem urodzinowym" dla Mamy Pani,która o nią dzwoniła.A ja odwaliłam domek z mopsami,zgłaszający się w tym samym czasie po Malwę,który Ty łyknęłaś dla białogonków :wink:
Oba okazały się docelowo fajne.I obie się wstępnie myliłyśmy :mrgreen:
Fajnie :ok:

ps.A tak poza tym,to Malwa jest spasiona :twisted:
Obrazek

tabo10

Post » Śro kwi 11, 2018 12:37 Re: Malwa i Kredka w swoich DS:)

O, przepraszam, nie widzę tu swojej pomyłki. Nie miałam szansy na wizytę PA, bo córka szukająca kota dla rodziców nie zgodziła się na wcześniejszą wizytę PA u nich, a trudno wieźć kota z Kielc w ciemno. Ty mogłaś pojechać i wrócić z kotem, a z Kielc trochę gorzej. To, że prezent - niespodzianka i brak zabezpieczeń w tamtym momencie też nie było argumentem za oddawaniem kota w ciemno :mrgreen:
Ale dobrze wyszło, bo kociak, o którego dzwonili, ma weselszy dom z kotem i mopsem, a Malwie pewnie odpowiada spokojniejszy domek :D

Arcana

Post » Śro kwi 11, 2018 12:56 Re: Malwa i Kredka w swoich DS:)

tabo10 pisze:Sachmet (d.Malwa) przesłała wczoraj zabezpieczenie swojego balkonu :D
Obrazek

bardzo,zwłaszcza,że teraz już ma SWOJĄ zabezpieczoną loggę i ludzi na wyłączność :ok:
Obrazek

tabo10

Post » Śro kwi 11, 2018 13:35 Re: Malwa i Kredka w swoich DS:)

Szczęśliwie zaufałaś opiekunom i nie popsułaś urodzin :mrgreen:

Arcana

Post » Czw kwi 12, 2018 6:45 Re: Malwa i Kredka w swoich DS:)

Zaufałam,ale nie na 100% od razu :wink: Wbiłam się na urodziny jako gratis do kota :mrgreen: Oczywiście po podpisaniu umowy grzecznie się ulotniłam :mrgreen:
Obrazek

tabo10

[poprzednia]