Kotka Ines do pilnej adopcji! Chorzów

Koty i kotki do adopcji

Moderatorzy: Estraven, LimLim, Moderatorzy

Post » Pon sty 30, 2017 14:42 Kotka Ines do pilnej adopcji! Chorzów

Oto kotka Ines
Obrazek

Kotka została znaleziona w wrzesniu 2016 w Chorzowie przywiązana do płotu. Na szyi miała obróżkę, która już wrastała w ciało :( Obecnie przebywa w domu gdzie znajdują się koty a Ines bardzo stresuje się obecnością innych zwierząt. Koteczka jest wrażliwa więc szukamy spokojnego domu bez małych dzieci i zwierząt.

Kilka słów i Ines :) Ines to 3-4 letnia łaciata koteczka. Lubi towarzystwo człowieka ale sama także potrafi się sobą zająć. Jest bardzo miziasta. Ładnie korzysta z kuwety. W stosunku do innch kotów: nie atakuje ich sama, ale gdy jakiś kot podchodzi do niej zby blisko to burczy i odgania łapą. Kotka jeszcze nie jest zaszczpiona ponieważ niedawno przeszła kk i była przy pp, ale do nowego domku zostanie oddana zaszczepiona. Test na fiv i felv ujemny. Kota prawdopodobnie była już wcześniej wysterylizowana.
Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej i zgoda na wizytę przed i poadopcyjną.
Jeżeli zaadoptujesz i pokochasz tę piękną koteczkę na pewno będzie oddanym towarzyszem i odwdzięczy się prawdziwą przyjaźnią :)

Kontakt 605 402 197

PS kotka znajduje się u pani Ewy z Chorzowa, która prosiła mnie o pmoc w ogłaszaniu koteczki

Tutaj można poczytac o pani Ewie:
viewtopic.php?f=1&t=147094
Ostatnio edytowano Śro lut 01, 2017 13:26 przez Zyta Felicjańska, łącznie edytowano 3 razy

Zyta Felicjańska

 
Posty: 1310
Od: Śro kwi 20, 2011 13:27
Lokalizacja: Zabrze

Post » Pon sty 30, 2017 16:42 Re: Kotka Ines do pilnej adopcji! Chorzów

Cichutko jak makiem zasiał.
Ja niestety mogę tylko podnieść.
Ostatnio edytowano Wto sty 31, 2017 15:43 przez Lidka, łącznie edytowano 1 raz

Lidka

 
Posty: 16219
Od: Wto lut 03, 2004 8:57
Lokalizacja: Katowice

Post » Wto sty 31, 2017 14:45 Re: Kotka Ines do pilnej adopcji! Chorzów

Hop

Zyta Felicjańska

 
Posty: 1310
Od: Śro kwi 20, 2011 13:27
Lokalizacja: Zabrze

Post » Wto sty 31, 2017 16:57 Re: Kotka Ines do pilnej adopcji! Chorzów

Bardzo tu cicho.
A koteczka taki piękny ma Ogonek.

Lidka

 
Posty: 16219
Od: Wto lut 03, 2004 8:57
Lokalizacja: Katowice

Post » Wto sty 31, 2017 19:09 Re: Kotka Ines do pilnej adopcji! Chorzów

zamowię jej ogloszenia u Cat Angel ok?
Psiara zreformowana od 2007 Smakusia, Gucio od 2008 oraz Rysia od 2009, Gapka odeszła w 2014, Gucio w 2017, Ryś i Jaga w 2020 . Nowi mieszkańcy Aki od 2018,a Bigos I Tekla od 2020 .
Zdrowia, pieniędzy i szczęścia wszystkim .

anulka111

Avatar użytkownika
 
Posty: 101800
Od: Sob lip 14, 2007 16:39
Lokalizacja: Zabrze


Post » Śro lut 01, 2017 9:21 Re: Kotka Ines do pilnej adopcji! Chorzów

Inez siedzi na kibelku?
Cały czas siedzi w łazience? bo jest chora? bo inne koty ją atakują?
na co jest chora?

będzie wydana w trakcie choroby? jest takie założenie?
czy dopiero jak wyzdrowieje i zostanie zaszczepiona?

jest wysterylizowana?

Patmol

Avatar użytkownika
 
Posty: 27168
Od: Śro gru 30, 2009 14:03
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Śro lut 01, 2017 9:32 Re: Kotka Ines do pilnej adopcji! Chorzów

Nie wiem na czym siedzi, ale nie jest to kibelek :) Z tego co wiem Ewa wydaje zdrowe i zaszczepione koty. Ines nie jest atakowana przez inne koty to raczej ona odgania je od siebie gdy podchodzą za blisko. O resztę dopytam :)

Zyta Felicjańska

 
Posty: 1310
Od: Śro kwi 20, 2011 13:27
Lokalizacja: Zabrze

Post » Śro lut 01, 2017 9:40 Re: Kotka Ines do pilnej adopcji! Chorzów

To może na koszu na pranie. 8) Ale chyba w łazience.

Chodzi swobodnie po mieszkaniu? Warczy na koty czy atakuje pazurami i gryzie? Musi jeśc oddzielnie?
Może jakiegoś DT jej chociaz poszukać, gdzie jest mniej kotów. Wygląda tak jakoś (wiem, że, to subiektywne) smutno.

Może warto jej zrobić więcej zdjęć, i wybrać te lepsze. Zdjęcia to podstawa w ogłoszeniach.
I może warto napisać na co jest chora, jeśli to nic groźnego i końcówka leczenia. I jakie ma objawy choroby, jeśli ma.
I o sterylizacji.

Można ją też w adopcje na miau wpisać. http://adopcje.miau.pl/index.php

robicie też wizytę przed adopcyjną?
bo w ogłoszeniu jest tylko o zgodzie na poadopcyjną

Patmol

Avatar użytkownika
 
Posty: 27168
Od: Śro gru 30, 2009 14:03
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Śro lut 01, 2017 10:00 Re: Kotka Ines do pilnej adopcji! Chorzów

Dzięki za uwagi! dopiszę to wszystko w ogłoszeniu :)

Zyta Felicjańska

 
Posty: 1310
Od: Śro kwi 20, 2011 13:27
Lokalizacja: Zabrze

Post » Śro lut 01, 2017 10:15 Re: Kotka Ines do pilnej adopcji! Chorzów

MOże najpierw na wątku napisać.
Może akurat ktoś z forum, kto ma mało kotów, albo może ją trzymać oddzielnie samą w pokoju, by ją wziął na DT jeszcze teraz zanim całkiem wyzdrowieje i będzie mogła iść do DS. Szczególnie, że nie lubi kotów -a pani Ewa ma ich dużo przecież.

Ale ważne jest na pewno wiedzieć, jak reaguje na koty (tylko warczy, czy atakuje), na co jest chora i czy ciachnięta.

Co on teraz je? Jaka karmę? mięso?

Patmol

Avatar użytkownika
 
Posty: 27168
Od: Śro gru 30, 2009 14:03
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Śro lut 01, 2017 12:33 Re: Kotka Ines do pilnej adopcji! Chorzów

Patmol pisze:I może warto napisać na co jest chora, jeśli to nic groźnego i końcówka leczenia. I jakie ma objawy choroby, jeśli ma.

Pierwotnie było napisane na co chorowała, zanim komuś wpadło do głowy by zmienić treść by udramatyzować ogłoszenie pisząc o wrośniętej obroży :wink:
O tu:
https://www.olx.pl/oferta/sliczna-kicia ... r=EREC-55-

Śliczna kicia do adopcji
Chorzów, Śląskie Dodane o 17:35, 18 stycznia 2017, ID ogłoszenia: 292731793
Wyróżnij to ogłoszenie
Odśwież to ogłoszenie

śliczna koteczka Ines do adopcji :) w 100 % kuwetowa odrobaczona wysterylizowana niestety nie toleruje innych kotów ani dzieci ani psa :( jest kochana do ludzi i nadaję sie tylko do starszej osoby lub dorosłej :( test na fiv/felv ujemny przeszłą koci katar była przy panleukopeni.Adopcja możliwa tylko na terenie Chorzowa Katowic Gliwic Piekar śląskich Siemianowic Śląskich i Rudy Śląskiej .Może być dalej ale trzeba sobie zorganizować transport niestety my nie mozemy zawieżć kotki z powodów osobistych.

Koniczynka47

 
Posty: 2746
Od: Wto lut 23, 2016 9:21

Post » Śro lut 01, 2017 12:41 Re: Kotka Ines do pilnej adopcji! Chorzów

Widziałam to ogłoszenie, ale z niego tez nie wynika na co jest teraz chora.
Miała koci katar. OK, rozumiem.
Może zarażać pp? BYła obecna, ale nie zaraziła się. I było to niedawno? czy dawno -kilka lat temu?

Ta obróżkę jej wycieli -to sie jeszcze nie zagoiło? I to jest ta choroba?

Czy z tego wynika, że wszystkie koty od pani Ewy miały kontakt z pp? kiedy?

Patmol

Avatar użytkownika
 
Posty: 27168
Od: Śro gru 30, 2009 14:03
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Śro lut 01, 2017 12:54 Re: Kotka Ines do pilnej adopcji! Chorzów

Dziękujęz za zainteresowanie, niestety Ines to nie jest mój kot więc nie jestem w stanie znać na wszystko odpowiedź :(
O ile wiem nie została jeszcze zaszczepiona ze względu na to że miała kk i była przy pp. Ines jest teraz zdrowa zakradł sie błąd.
Tak wszyskie koty pani Ewy bądź chorowały na pp bądz były obece przy chorych kotach ale się nie zaraziły. Nie wiem kiedy pojawiło się pp u Ewy jakoś tak pod koniec 2016 roku. Przeniosło się prawdopodobnie na butach bądź ubraniu.
Kotka jest u Ewy od września 2016 od tego czasu nie miała ruji w zwiążku z tym istnieje duże prawdopodobieństwo że jest już wysterylizowana, aby się upewnić można zrobić usg.
Je razem z innymi kotami i chodzi po całym mieszkaniu. Nie jest agresywna ale jak inny kot do niej podchodzi to burczy albo paca lapką żeby go odgonić, trzyma się z dala od stada.

Zyta Felicjańska

 
Posty: 1310
Od: Śro kwi 20, 2011 13:27
Lokalizacja: Zabrze

Post » Śro lut 01, 2017 13:04 Re: Kotka Ines do pilnej adopcji! Chorzów

Pewnie, rozumiem to, że to nie twój kot. Ale Twój wątek 8) no to jakoś tak wychodzi, że pytania są do Ciebie.

Trzeba poprawić w ogłoszeniu, że zdrowa.

Istnieje możliwość, niewielka, że nie jest wysterylizowana.

Patmol

Avatar użytkownika
 
Posty: 27168
Od: Śro gru 30, 2009 14:03
Lokalizacja: Dolny Śląsk

[następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 114 gości