Dom tymczasowy ŚLĄSK potrzebny

Koty i kotki do adopcji

Moderatorzy: Estraven, LimLim, Moderatorzy

Post » Czw sty 19, 2017 16:49 Dom tymczasowy ŚLĄSK potrzebny

Odebrałam wczoraj kotka z ogłoszenia o adopcji, bez żadnej książeczki zdrowia, brudny, z zaropiałym oczkiem. Mieliśmy tylko przyjechać i zobaczyć według ogłoszenia "zdrowego, malutkiego kotka", bo jeszcze nie mamy warunków w domu, ale zastanawiamy się nad drugim kotem. Jak zobaczyłam, w jakim jest naprawdę stanie nie mogłam go zostawić. Mike ma 9 miesięcy, dzisiaj jedziemy do weta i będziemy wiedzieć, co z nim jest i co robić dalej. Jego poprzedni opiekunowie (miska z jedzeniem w piwnicy i czasem mizianie w domu) uznali, że nie będą wydawać pieniędzy na głupoty - czyli szczepienia, chore oczko i kastrację.
Niestety, Mike spędzał większość czasu na dworze, nie ma problemu z ludźmi, ale z brakiem przestrzeni w naszym małym mieszkaniu już tak. Poza tym, nasza kotka zupełnie go nie akceptuje, ledwo pozwala mu wyjść zza pralki. Nie może niestety u nas zostać, nie ma kompletnie warunków do tego :( będziemy mu zaraz szukać nowego domu, jak tylko odrobaczymy i zaszczepimy, ale potrzebny jest DT najlepiej na już. Na kilka tygodni, oby tylko tyle. Mogę pokryć koszty karmy itd.
Ewentualnie, jakaś fundacja, która by go przyjęła... Łamie mi się serce, wiem, że może nie powinnam go zabierać, bo przynajmniej miał spokój i dach nad głową, ale to był impuls.
Błagam, pomóżcie :(

domsze

 
Posty: 1
Od: Czw sty 19, 2017 16:36

Post » Pt sty 20, 2017 10:04 Re: Dom tymczasowy ŚLĄSK potrzebny

Poczytaj: viewtopic.php?f=1&t=144525
Wyleczysz go, domyje się sam. A koty się dogadają.
Będzie dobrze :ok:

wiewiur

 
Posty: 1492
Od: Sob cze 26, 2010 13:08
Lokalizacja: Białystok

Post » Pt sty 20, 2017 13:37 Re: Dom tymczasowy ŚLĄSK potrzebny

wiewiur pisze:Poczytaj: viewtopic.php?f=1&t=144525
Wyleczysz go, domyje się sam. A koty się dogadają.
Będzie dobrze :ok:

Myślę tak samo. :ok:
:cat3: Kot. Nie dla idiotów!

Gretta

Avatar użytkownika
 
Posty: 34251
Od: Wto lip 18, 2006 12:53
Lokalizacja: "wesołe miasteczko" ;-(




Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 62 gości