Kociarnia KOTYliona VI - dyżury, koty w lokalu

Koty i kotki do adopcji

Moderatorzy: Estraven, LimLim, Moderatorzy

Post » Wto maja 23, 2017 7:09 Re: Kociarnia KOTYliona VI - dyżury, koty w lokalu

mgska pisze:
olala1 pisze:czy Mru dostał wczoraj tabletkę?

a dlaczego miał nie dostac? :twisted:
bo połówki sie nie zgadzały? :twisted: jak dzieliłam to jedna polowa mi się rozkruszyła...


spokojnie Marta 8O , wczoraj było zamieszanie, pomyślałam że może ktoś coś później miał dać albo że zmiana nastąpiła i nie dajemy dwa razy dziennie.
Obrazek

olala1

Avatar użytkownika
 
Posty: 5232
Od: Czw sty 07, 2016 14:09
Lokalizacja: Łódź

Post » Wto maja 23, 2017 10:16 Re: Kociarnia KOTYliona VI - dyżury, koty w lokalu

A Tolek się zadomowił na dobre, hasa po całym domu i apatyt ma za trzech :-D. śpi na łóżku z każdym po kolei z każdym domownikiem ;-)

mgska

 
Posty: 13372
Od: Sob sty 12, 2008 18:50
Lokalizacja: Łódź

Post » Wto maja 23, 2017 11:24 Re: Kociarnia KOTYliona VI - dyżury, koty w lokalu

A co u Miśka słychać ?
Macie jakieś wieści ?
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Śro maja 24, 2017 8:00 Re: Kociarnia KOTYliona VI - dyżury, koty w lokalu

Dyżury
środa (24.05) -olala1
czwartek (25.05) - Pinezkowa
piątek (26.05) - Pietraszka
sobota (27.05) - Mapi
niedziela (28.05) - Ania i Krystian
poniedziałek (29.05) - mgska
wtorek (30.05) -
środa (31.05) -
czwartek (01.06) -
piątek (02.06) -
sobota (03.06) - Pietraszka
niedziela (04.06) -
poniedziałek (05.06) -
wtorek (06.06) -
środa (07.06) -
czwartek (08.06) -
Ostatnio edytowano Śro maja 24, 2017 14:25 przez Pietraszka, łącznie edytowano 1 raz

Pietraszka

Avatar użytkownika
 
Posty: 8558
Od: Nie lis 23, 2014 15:40

Post » Śro maja 24, 2017 11:09 Re: Kociarnia KOTYliona VI - dyżury, koty w lokalu

Ewa L. pisze:A co u Miśka słychać ?
Macie jakieś wieści ?

ostatnio nie miałam wieści.
jakis czas temu Pan Tomasz pisał, że Misiek wyszedł na chwile na zewnątrz do ogrodu ale był przerażony otaczającą go rzeczywistością :wink:

mgska

 
Posty: 13372
Od: Sob sty 12, 2008 18:50
Lokalizacja: Łódź

Post » Śro maja 24, 2017 11:10 Re: Kociarnia KOTYliona VI - dyżury, koty w lokalu

poproszę poniedziałek 29.05

mgska

 
Posty: 13372
Od: Sob sty 12, 2008 18:50
Lokalizacja: Łódź

Post » Śro maja 24, 2017 20:29 Re: Kociarnia KOTYliona VI - dyżury, koty w lokalu

Dyżur:

Było super, miałam pomoc, poznałam Madzie :) (Madz7). Razem ogarnelysmy ekspresowo. Jeszcze raz dziękuję :201412

Mru nadal ma problemy, kupa miękka, a skończył metronidazol. Oczy lepsze niz rano, napisałam na tablicy te krople, które brał ostatnio, jeśli ma nie brać to poproszę o zmazanie.

Eksmitki nie chcą się integrować, w ogóle nie zainteresowane wyjściem z pokoju, gości tez nie lubią.

Sewerynowi ukradłam glaska ale był jakoś mało przyjazny. Brak kupy w kuwecie.
Eksmitki mnie oczarowaly. Była chwila więc posiedzialam z nimi. Zuzia wlazla mi na kolana, obok uwalila sie Kropka, a za nią Malutka. No brakło mi rąk ;)

Kicia bardzo chciała zajrzeć za drzwi, wiec ją puściłam, chodziła chodziła aż ujrzała Makalu, która spokojnie leżała sobie na stoliczku i obserwowała nową. Kicia szybko wróciła do siebie. Ciekawe co by z tego wyszło, może w końcu jakaś kobita dała by po głowie tej czarnej zadziorze.
Obrazek

olala1

Avatar użytkownika
 
Posty: 5232
Od: Czw sty 07, 2016 14:09
Lokalizacja: Łódź

Post » Śro maja 24, 2017 21:53 Re: Kociarnia KOTYliona VI - dyżury, koty w lokalu

Srebrny Bruno
[url]Obrazek[/url]Obrazek
Gucio
Obrazek
chory Mru
ObrazekObrazek
ObrazekObrazek
i Makalu z cyckami
ObrazekObrazek
Ptyś z nosem w kocu
Obrazek
eksmitki razem, modelka Kropka i Zuzia na kolanach
ObrazekObrazek
ObrazekObrazek
Donald wiecznie niewymiziany ;) (przynajmniej on tak twierdzi)
ObrazekObrazek
ObrazekObrazek
Kicia z miną antyadopcyjną
Obrazek
Seweryn smutny :(
ObrazekObrazek
Ostatnio edytowano Śro cze 07, 2017 22:10 przez olala1, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek

olala1

Avatar użytkownika
 
Posty: 5232
Od: Czw sty 07, 2016 14:09
Lokalizacja: Łódź

Post » Czw maja 25, 2017 6:55 Re: Kociarnia KOTYliona VI - dyżury, koty w lokalu

a Donek ma dzisiaj odwiedziny :D

mgska

 
Posty: 13372
Od: Sob sty 12, 2008 18:50
Lokalizacja: Łódź

Post » Czw maja 25, 2017 7:02 Re: Kociarnia KOTYliona VI - dyżury, koty w lokalu

Byłam w kociarni, obsłużyłam Mru (w sensie oczy- już ładniejsze), Gucia i Bruno.

Trzymam kciuki za Donka, wczoraj Magda go wyczesała, więc jest jeszcze ładniejszy. :ok:
Obrazek

olala1

Avatar użytkownika
 
Posty: 5232
Od: Czw sty 07, 2016 14:09
Lokalizacja: Łódź

Post » Czw maja 25, 2017 7:10 Re: Kociarnia KOTYliona VI - dyżury, koty w lokalu

olala1 pisze:Było super, miałam pomoc, poznałam Madzie :) (Madz7). Razem ogarnelysmy ekspresowo. Jeszcze raz dziękuję :201412

Magda, opowiadaj jak było :D
jak wrażenia?

mgska

 
Posty: 13372
Od: Sob sty 12, 2008 18:50
Lokalizacja: Łódź

Post » Czw maja 25, 2017 21:19 Re: Kociarnia KOTYliona VI - dyżury, koty w lokalu

mgska pisze:a Donek ma dzisiaj odwiedziny :D


I jak?

Pietraszka

Avatar użytkownika
 
Posty: 8558
Od: Nie lis 23, 2014 15:40

Post » Czw maja 25, 2017 21:44 Re: Kociarnia KOTYliona VI - dyżury, koty w lokalu

wszystkie koty zostały wysmarowane, wciśnięto im suple w buzie, a krople w oczy oraz różne proszki podstępnie podosypywano do żarcia. kup rzadkich nigdzie nie odnotowano, wymiotów też nie, ale po wizycie integracyjnej całej Piątki z Ogólnego u Eksmitek ktoś nalał na pudła z żarciem i ten namiot. namiot się suszy w wannie, Aga, wstaw go jutro do Eksmitek - dzięki.
wrócił do nas Długowłosy Franky - siedzi w klatce po Kici i na tabliczce ma info o Kici, nie miałam już czasu tego zmieniać - poproszę o zmianę, jak ktoś będzie miał czas.
poza tym Mru według mnie jest bardzo zastraszony - boi się nawet Ptysia, bał się koło niego przejść, jak wychodził z kuchni, mam nadzieję, że Jego Człowiek szybko się zdecyduje na adopcję, moim zdaniem Mru bardzo się zmienił na niekorzyść - boi się kotów, na mnie warczał, jak go kropliłam, nie miał ochoty na zabawę :(
za to Ptyś już nie zwiewa, jak człowiek idzie w jego stronę, myślę, że dałby się pogłaskać nawet, ale nie chciałam go zniechęcać do człowieka ;)
Zuzia i Gucio konkurują według mnie o tytuł Największego Słodziaka Kociarni - nie wiem, które z nich jest cudowniejsze :1luvu:
Seweryn warczy na człowieka, ale miał wszystkie chrupki wyjedzone, mokrego trochę zaschniętego w misce, a kupa w kuwecie :ok: delikatnie mu sprzątnęłam, dałam frykasa do miski i calmsa do drugiej - trochę podziubał, ale nie za dużo.

poza tym w szpitaliku dzisiaj ruch - Marta była, i Państwo poznać Donka byli, i Kasia oddać Frankyego była, no i ja byłam... ła, ale się działo 8)
Obrazek

Pinezkowa

Avatar użytkownika
 
Posty: 2041
Od: Śro gru 17, 2014 20:53

Post » Pt maja 26, 2017 6:43 Re: Kociarnia KOTYliona VI - dyżury, koty w lokalu

Mru był zupełnie inny jeszcze w poniedziałek. wczoraj rzeczywiście poddenerwowany.
ale myślę, ze to tez trochę przez podawanie tabletek i zakraplanie oczu.

a apetyt miał?

Donek na dniach sie przeprowadza :D
Bardzo ładnie się zaprezentował :wink:

Franek chwilowo w klatce, ale może jak Donek pójdzie (prawdopodobnie w sobotę) to trzeba będzie go może puścić na szpital i poobserwować.

mgska

 
Posty: 13372
Od: Sob sty 12, 2008 18:50
Lokalizacja: Łódź

Post » Pt maja 26, 2017 6:47 Re: Kociarnia KOTYliona VI - dyżury, koty w lokalu

Mru apetyt miał na szczęście, po Waszym wyjściu tylko leżał na drapaczku. jak otworzyłam drzwi do magazynku i Gremliny tam wpadły pozwiedzać (przypominam, że do Gremlinów zalicza się też Ptyś, jako herszt bandy), to Mru podszedł do kuwet koło drzwi i dalej się nie ruszył. widać, że miał też ochotę pozwiedzać te nasze przestrzenie magazynowe, ale się bał Gremlinów :(
Obrazek

Pinezkowa

Avatar użytkownika
 
Posty: 2041
Od: Śro gru 17, 2014 20:53

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 48 gości