Kociarnia KOTYliona VI - dyżury, koty w lokalu

Koty i kotki do adopcji

Moderatorzy: Estraven, LimLim, Moderatorzy

Post » Wto gru 27, 2016 8:13 Re: Kociarnia KOTYliona VI - dyżury, koty w lokalu

mgska pisze:
Pinezkowa pisze:Kami miała pustą miskę po mokrym,

Jakie mokre dostała Kami w niedzielę?


Kami dostała mielone cielęce z Zylkene, pokrojoną wołowinę i kawałek świeżego śledzia. Zostawiłam jej pełną miskę.
Kocie posłanka: https://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=20&t=180429

Obrazek
https://www.facebook.com/Foszkowo-210350603059086/
https://www.facebook.com/Foszkovo-354082631836187/

Peggy ['] Gucio ['] Filipek ['] Pusieńka ['] Timuś ['] Maksio ['] Maja ['] Koksik ['] Belcia ['] Szarusia ['] Figunia ['] Baltazarek ['] Duduś ['] Tadzik ['] Bercik ['] Darwinek ['] Mentos ['] Pipi ['] Chmurka ['] Bambi ['] Płomyczek [']

pandadp

Avatar użytkownika
 
Posty: 1532
Od: Nie lip 20, 2014 22:20
Lokalizacja: Łódź

Post » Wto gru 27, 2016 9:28 Re: Kociarnia KOTYliona VI - dyżury, koty w lokalu

No zapomniałam o lampie na ogólnym :oops: za to w szpitaliku chodziła, taki mam już odruch.
Malta jeszcze kicha, lek dostała, apetyt miała dobry, aż za ;) i energii za trzy koty :)
Obrazek

Pinezkowa

Avatar użytkownika
 
Posty: 2041
Od: Śro gru 17, 2014 20:53

Post » Wto gru 27, 2016 10:01 Re: Kociarnia KOTYliona VI - dyżury, koty w lokalu

Tabby trzeba spróbować podać tabletkę w surowiźnie. Aneta ostatnio zostawiła w zamrażalniku indyka - małe porcje.
I jeśli Dziekanka niewyraźna to może jej od razu tez trzeba podać lekarstwo?
Iza, włącz 2 lampy przepływowe na ogólnym dzisiaj. Myślę, że można by je nawet zostawić włączone na noc.

mgska

 
Posty: 13377
Od: Sob sty 12, 2008 18:50
Lokalizacja: Łódź

Post » Wto gru 27, 2016 10:59 Re: Kociarnia KOTYliona VI - dyżury, koty w lokalu

w zamrażalniku nie ma już żadnego mięsa. trzeba przynieść. ja nie miałam, bo mam wyliczone dla mojej Luki, ale ktoś zostawił parówki. Tabby w parówce też nie chciała :evil:
Obrazek

Pinezkowa

Avatar użytkownika
 
Posty: 2041
Od: Śro gru 17, 2014 20:53

Post » Wto gru 27, 2016 11:44 Re: Kociarnia KOTYliona VI - dyżury, koty w lokalu

Pinezkowa pisze:Dziekanka dostała vetomune i rutinoskorbin, nie wyglądała tak źle, chociaż trochę kichała. ale apetyt dopisuje. jest cudna - wszystkich nas okupowała na kolanach, przytulała i robiła noski eskimoski. jak jej szybko ktoś nie weźmie, to - piszę to oficjalnie - ja ją biorę :D chłop wymiękł, jak mu się wcierała w twarz :)


Agatka - to pisać jej ogłoszenie, bo właśnie mam zamiar ;)

Pietraszka

Avatar użytkownika
 
Posty: 8573
Od: Nie lis 23, 2014 15:40

Post » Wto gru 27, 2016 11:48 Re: Kociarnia KOTYliona VI - dyżury, koty w lokalu

Pietraszka pisze:
Pinezkowa pisze:Dziekanka dostała vetomune i rutinoskorbin, nie wyglądała tak źle, chociaż trochę kichała. ale apetyt dopisuje. jest cudna - wszystkich nas okupowała na kolanach, przytulała i robiła noski eskimoski. jak jej szybko ktoś nie weźmie, to - piszę to oficjalnie - ja ją biorę :D chłop wymiękł, jak mu się wcierała w twarz :)


Agatka - to pisać jej ogłoszenie, bo właśnie mam zamiar ;)

przecież ja pisałam, że jest dziewczyna nia zainteresowana, ale trzeba tą sterylkę ustalić.
Magda jutro bedzie znowu i chciała pogadać o adopcji.
Ostatnio edytowano Wto gru 27, 2016 11:50 przez mgska, łącznie edytowano 1 raz

mgska

 
Posty: 13377
Od: Sob sty 12, 2008 18:50
Lokalizacja: Łódź

Post » Wto gru 27, 2016 11:50 Re: Kociarnia KOTYliona VI - dyżury, koty w lokalu

Jutro dostawa jedzenia. kto mógłby podjechać pomóc w rozładunku po południu?

mgska

 
Posty: 13377
Od: Sob sty 12, 2008 18:50
Lokalizacja: Łódź

Post » Wto gru 27, 2016 12:07 Re: Kociarnia KOTYliona VI - dyżury, koty w lokalu

mgska pisze:Jutro dostawa jedzenia. kto mógłby podjechać pomóc w rozładunku po południu?

Mogę pomóc do 18tej. :)
Obrazek

olala1

Avatar użytkownika
 
Posty: 5235
Od: Czw sty 07, 2016 14:09
Lokalizacja: Łódź

Post » Wto gru 27, 2016 12:08 Re: Kociarnia KOTYliona VI - dyżury, koty w lokalu

mgska pisze:
Pietraszka pisze:
Pinezkowa pisze:Dziekanka dostała vetomune i rutinoskorbin, nie wyglądała tak źle, chociaż trochę kichała. ale apetyt dopisuje. jest cudna - wszystkich nas okupowała na kolanach, przytulała i robiła noski eskimoski. jak jej szybko ktoś nie weźmie, to - piszę to oficjalnie - ja ją biorę :D chłop wymiękł, jak mu się wcierała w twarz :)


Agatka - to pisać jej ogłoszenie, bo właśnie mam zamiar ;)

przecież ja pisałam, że jest dziewczyna nia zainteresowana, ale trzeba tą sterylkę ustalić.
Magda jutro bedzie znowu i chciała pogadać o adopcji.


Czyli to jest aktualne? Ok, sorrki
Pojadę z nią w piątek rano.
Ostatnio edytowano Wto gru 27, 2016 12:10 przez Pietraszka, łącznie edytowano 1 raz

Pietraszka

Avatar użytkownika
 
Posty: 8573
Od: Nie lis 23, 2014 15:40

Post » Wto gru 27, 2016 12:09 Re: Kociarnia KOTYliona VI - dyżury, koty w lokalu

mgska pisze:Jutro dostawa jedzenia. kto mógłby podjechać pomóc w rozładunku po południu?


Ja dopiero na 19 bym mogła dojechać - czy to ma jeszcze sens?

Pietraszka

Avatar użytkownika
 
Posty: 8573
Od: Nie lis 23, 2014 15:40

Post » Wto gru 27, 2016 12:14 Re: Kociarnia KOTYliona VI - dyżury, koty w lokalu

Pietraszka pisze:Agatka - to pisać jej ogłoszenie, bo właśnie mam zamiar ;)

ja mam zawsze tak - jak już się namyślę, kogo bym chciała, to akurat ten kot ma już zaklepany Dom :) teraz sobie wymyśliłam Bazyla, zaraz pewnie Kasia napisze, że Dom na niego czeka :ok:
Obrazek

Pinezkowa

Avatar użytkownika
 
Posty: 2041
Od: Śro gru 17, 2014 20:53

Post » Wto gru 27, 2016 12:16 Re: Kociarnia KOTYliona VI - dyżury, koty w lokalu

Pinezkowa pisze:
Pietraszka pisze:Agatka - to pisać jej ogłoszenie, bo właśnie mam zamiar ;)

ja mam zawsze tak - jak już się namyślę, kogo bym chciała, to akurat ten kot ma już zaklepany Dom :) teraz sobie wymyśliłam Bazyla, zaraz pewnie Kasia napisze, że Dom na niego czeka :ok:


To Ty się Agatka nie namyślaj, tylko łap pierwsza i już ;)

Pietraszka

Avatar użytkownika
 
Posty: 8573
Od: Nie lis 23, 2014 15:40

Post » Wto gru 27, 2016 14:37 Re: Kociarnia KOTYliona VI - dyżury, koty w lokalu

Olu mam prośbę o budkę.
Rozmawiałyśmy i 1 miała być dla Pomorskiej, ponieważ pomieszczenie, w którym jest Czaruś nie ma ogrzewania, to musiałyśmy mu wstawić budkę Kuleczki. Będę wdzięczna.

danulka

 
Posty: 63
Od: Pt lis 18, 2016 21:26

Post » Wto gru 27, 2016 14:48 Re: Kociarnia KOTYliona VI - dyżury, koty w lokalu

danulka pisze:Olu mam prośbę o budkę.
Rozmawiałyśmy i 1 miała być dla Pomorskiej, ponieważ pomieszczenie, w którym jest Czaruś nie ma ogrzewania, to musiałyśmy mu wstawić budkę Kuleczki. Będę wdzięczna.

Budka czeka w kociarni :) Tylko prosimy o zdjęcia.
Obrazek

olala1

Avatar użytkownika
 
Posty: 5235
Od: Czw sty 07, 2016 14:09
Lokalizacja: Łódź

Post » Wto gru 27, 2016 15:00 Re: Kociarnia KOTYliona VI - dyżury, koty w lokalu

Pietraszka pisze:
mgska pisze:Jutro dostawa jedzenia. kto mógłby podjechać pomóc w rozładunku po południu?


Ja dopiero na 19 bym mogła dojechać - czy to ma jeszcze sens?

Aga, 19 to trochę późno już...
Ktos moze wcześniej?
ja mam dyżur, postaram się wyjść z pracy wcześniej, żeby ogarnąć kociarnie też pomóc wnosić

mgska

 
Posty: 13377
Od: Sob sty 12, 2008 18:50
Lokalizacja: Łódź

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 67 gości