Kociarnia KOTYliona VI - dyżury, koty w lokalu

Koty i kotki do adopcji

Moderatorzy: Estraven, LimLim, Moderatorzy

Post » Śro sty 11, 2017 15:48 Re: Kociarnia KOTYliona VI - dyżury, koty w lokalu

Julia :ok:
I kciuki wielkie za egazami :ok: :ok:

Co Irenka ma nad okiem? To nie grzybek jakiś? Może trzebaby jej szczepionkę dać?
Ola - gdybyś z nią jechała - zapytaj. Tylko nie wiem, czy to można dać zaraz po antybiotyku
Chyba, że to tylko tak na zdjęciu wyszło

Ja wracam niestety dopiero po 26 stycznia :( - więc teraz z dyżurami nie pomogę :(
Karmel['] Taurus['] Miki [']Andzia [']
http://kotylion.pl/
https://www.facebook.com/kotylion.viva

Duszek686

 
Posty: 23751
Od: Sob kwi 25, 2009 22:42
Lokalizacja: Łódź

Post » Śro sty 11, 2017 16:19 Re: Kociarnia KOTYliona VI - dyżury, koty w lokalu

Irenka możliwe, że ma grzyba, dzwoniłam do Ani, mówiła, żeby jej to smarować Clotrimazolem i uszy z wierzchu też i zobaczymy jak będzie. Nie wiem, czy to jest rozpisane w jej zaleceniach?

Pietraszka

Avatar użytkownika
 
Posty: 8569
Od: Nie lis 23, 2014 15:40

Post » Śro sty 11, 2017 16:35 Re: Kociarnia KOTYliona VI - dyżury, koty w lokalu

Jest rozpisane, smarujemy. Teraz to nie ma sensu robić posiew bo nic nie wyjdzie, ale ona to może mieć też od uczulenia: skronie i uszy to pierwsze co swędzi w przypadku alergii. Może być pokarmowa, albo faktycznie na jakieś leki :(
Obrazek

Pinezkowa

Avatar użytkownika
 
Posty: 2041
Od: Śro gru 17, 2014 20:53

Post » Śro sty 11, 2017 16:36 Re: Kociarnia KOTYliona VI - dyżury, koty w lokalu

mgska pisze:u mnie tez czwartki odpadają :-(
poproszę poniedziałek 16.01

Julka poniedziałek już obstawiony :ok:
Obrazek

Pinezkowa

Avatar użytkownika
 
Posty: 2041
Od: Śro gru 17, 2014 20:53

Post » Śro sty 11, 2017 16:42 Re: Kociarnia KOTYliona VI - dyżury, koty w lokalu

nie widziałam żeby ktokolwiek się zgłaszał...
ObrazekObrazek
Czaruś [*] Porsche [*] Naktis [*] Burasek [*] Gaja [*] Karla [*]

kociarkowaaaa

Avatar użytkownika
 
Posty: 1299
Od: Czw cze 26, 2014 17:48
Lokalizacja: Łódź

Post » Czw sty 12, 2017 8:09 Re: Kociarnia KOTYliona VI - dyżury, koty w lokalu

kociarkowaaaa pisze:nie widziałam żeby ktokolwiek się zgłaszał...

mgska pisze:u mnie tez czwartki odpadają :-(
poproszę poniedziałek 16.01

Ale Julia, jesli nie możesz w inny dzień to nic nie stoi na przeszkodzie żebyśmy sie tym dyżurem podzieliły w poniedziałek ;-) będzie można więcej zrobić ;-)

mgska

 
Posty: 13377
Od: Sob sty 12, 2008 18:50
Lokalizacja: Łódź

Post » Czw sty 12, 2017 8:13 Re: Kociarnia KOTYliona VI - dyżury, koty w lokalu

Irenka ma łyse po strupach - na okiem miała przecież strupa od drapania. to nie jest grzyb jak dla mnie.
karteczki z jej klatki były na podłodze. znalazłam 2 - nie wiem ile byc powinno. nie doczytam tam nic o smarowaniu, tylko o płukaniu uszu do 14.01

mgska

 
Posty: 13377
Od: Sob sty 12, 2008 18:50
Lokalizacja: Łódź

Post » Czw sty 12, 2017 8:30 Re: Kociarnia KOTYliona VI - dyżury, koty w lokalu

mgska pisze:Irenka ma łyse po strupach - na okiem miała przecież strupa od drapania. to nie jest grzyb jak dla mnie.
karteczki z jej klatki były na podłodze. znalazłam 2 - nie wiem ile byc powinno. nie doczytam tam nic o smarowaniu, tylko o płukaniu uszu do 14.01


to musiały cholery spaść, ja jeszcze we wtorek widziałam je na klatce :(.
Irenka dostaje:
pyma pisze:Zabrałam dzisiaj Miszę i Irenkę do lecznicy.
Irenka ma odstawiony antybiotyk ale w uszach nadal nie ładnie, więc dostała płyn do płukania do środka i clotrimazol do smarowania z wierzchu ucha i nad oczami, do jedzenia nadal immunodol.
Obrazek

olala1

Avatar użytkownika
 
Posty: 5235
Od: Czw sty 07, 2016 14:09
Lokalizacja: Łódź

Post » Czw sty 12, 2017 8:58 Re: Kociarnia KOTYliona VI - dyżury, koty w lokalu

na jednej kartce było bardzo dużo informacji, chyba nie wyłapałam o tym clotrimazolum... :oops:
ale immunodol dostała...
muszę kupic małe tabliczki do tych klatek, bo tam jest często masa informacji, cześć zupełnie niepotrzebnych, a są tez i jakieś powykreślane
Kupie tabliczki takie do ścierania żeby wymazywać nieaktualne informacje.

i ja nie wiem jak wy jej te uszy płuczecie - bo ja miałam całą twarz w tym płynie :roll:
wypuszczałam ją na ogólny. Bociek bardzo sie nad nią pastwił, ale one nic sobie z tego nie robiła. trochę buczała na inne koty, ale to raczej ze strachu. ładnie się bawiła piłeczka.
Myślę, ze można ja juz spokojnie zostawić dzisiaj na ogólnym...

Krople dla Dziekanki Tabby rozpisane na tablicy.
Ponieważ Tabby jest bardzo podejrzliwa polecam trzymać kroplę w kieszeni (przy sobie) i brać ją z zaskoczenia :mrgreen:

Koty wczoraj nawet grzeczne i nawet był porządek :wink:
U Miśka kupa przed kuwetą, włączałam mu zabawkę od cioci Oski80 :wink:
Niestety nie miałam za bardzo czasu zeby z nim posiedzieć :(

Kami miała zjedzone chyba wszystko - zostało tylko troszkę suchego.
Wyciągnęła torebkę z purizonem i rozgryzła. juz chyba ktos wcześniej o tym pisał. nie zostawiajmy jedzenia u niej w witrynce.
Ponieważ purizon sie skończył, a po applawsie kiedyś wymiotowała - otworzyłam jej catluxa z kanciapy.
w jednej misce zostało troszkę purizona, w drugiej jest catelux, a w 3 płaskiej gourmet mus z tuńczykiem.
wczoraj nie wyszła przy mnie z budki, ale w trakcie dyżuru sie przemieściła z parapetu pod krzesło ;-)
w kuwecie komplet.
aha, Kami chyab wskakiwała na te wypustki, bo wieczko od jednej było przesunięte i widać tam było Ptysia :twisted:
i teraz nie dość, ze to całe to dźwignia (przez która kiedyś Misiek wychodził) to jeszcze się góra oderwała :roll:
no wiec, od zewnątrz wsadziłam pudełko z friskiesem, a u Kami postawiłam na tym felixy. ale nie wiem na ile to zda egzamin.
trzeba zlikwidować te wypustki...

żuraw zrobił przy mnie wczoraj brzydką kupę. ciemną ale rzadkawą.
moze mu biprotect?
Przywiozłam wczoraj 1 blister, bo tylko tyle było.

zuraw, bociek, tabby i dziekanka dostali vetomune.

Bodzio jest bardzo zachłanny i pochłania wszystko od razu
niestety, nie wiem, czy to z emocji, ale zaraz po moim wejściu do szpitala, podaniu, jedzenia, wszedł pod stół Irenki i zrobił siku :|

Misza kupy ładne, a przy mnie nawet zrobił bardzo miekką wiec nie dałam mu juz fibry tylko dosypałam apllawsa.
Przy zastrzyku bardzo grzeczny.
Został tylko 1 zastrzyk na dzisiaj.

Zepsuł się mop żółty - wypadły chyba z niego te gąbki...

mgska

 
Posty: 13377
Od: Sob sty 12, 2008 18:50
Lokalizacja: Łódź

Post » Czw sty 12, 2017 9:22 Re: Kociarnia KOTYliona VI - dyżury, koty w lokalu

Kami dałam wołowinę, parówkę i puszkę O'Canis. :ok: Zaczyna jeść puszki. :ok:

A Bociek tylko napastuje czy atakuje Irenkę? Przy mnie też tak za nią łaził, to buczała na niego.
Obrazek

olala1

Avatar użytkownika
 
Posty: 5235
Od: Czw sty 07, 2016 14:09
Lokalizacja: Łódź

Post » Czw sty 12, 2017 9:26 Re: Kociarnia KOTYliona VI - dyżury, koty w lokalu

olala1 pisze:
A Bociek tylko napastuje czy atakuje Irenkę? Przy mnie też tak za nią łaził, to buczała na niego.

nie atakował. na początku jakby miał ochotę się na nią zasadzić, ale potem tylko ją obserwował i za nią chodził.

mgska

 
Posty: 13377
Od: Sob sty 12, 2008 18:50
Lokalizacja: Łódź

Post » Czw sty 12, 2017 9:53 Re: Kociarnia KOTYliona VI - dyżury, koty w lokalu

mgska pisze:Ale Julia, jesli nie możesz w inny dzień to nic nie stoi na przeszkodzie żebyśmy sie tym dyżurem podzieliły w poniedziałek ;-) będzie można więcej zrobić ;-)

po lekarzu bym jechała na dyżur bo jest na teofilowie. to w takim razie wezmę czwartek 18 stycznia lub piątek 19stycznia. bo Krystian póki co nic nie pisał, że bierze piątek.
ObrazekObrazek
Czaruś [*] Porsche [*] Naktis [*] Burasek [*] Gaja [*] Karla [*]

kociarkowaaaa

Avatar użytkownika
 
Posty: 1299
Od: Czw cze 26, 2014 17:48
Lokalizacja: Łódź

Post » Czw sty 12, 2017 9:54 Re: Kociarnia KOTYliona VI - dyżury, koty w lokalu

w niedzielę Bodzio ma odwiedziny, które dobrze wróżą :ok:
Obrazek
Lara [*] 28.03.2012 Fibi [*] 19.11.2012 Basia [*] 03.02.2013 TRUSIA [*] 24.07.2013 Miłek [*] 01.08.2013 Romisia [*] 24.04.2014 Lidzia [*] 06.05.2015 Gniewko [*] 03.09.2015r. Agat [*] 30.11.2015 Feliks [*] 27.03.2017r. RUDA ['] 07.03.2018r. Kocia ['] 11.07.2019r. LOLA ['] 24.03.2020r. MILKA ['] 03.04.2020r. za dużo Was tu

dilah

Avatar użytkownika
 
Posty: 12482
Od: Wto maja 10, 2011 7:39
Lokalizacja: Łódź

Post » Czw sty 12, 2017 10:13 Re: Kociarnia KOTYliona VI - dyżury, koty w lokalu

tylko co my dzisiaj zrobimy z tym dyzurem :(

mgska

 
Posty: 13377
Od: Sob sty 12, 2008 18:50
Lokalizacja: Łódź

Post » Czw sty 12, 2017 10:16 Re: Kociarnia KOTYliona VI - dyżury, koty w lokalu

jestem dziś bez auta
na mnie nie liczcie :(
Obrazek

olala1

Avatar użytkownika
 
Posty: 5235
Od: Czw sty 07, 2016 14:09
Lokalizacja: Łódź

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 104 gości