Kociarnia KOTYliona VI - dyżury, koty w lokalu

Koty i kotki do adopcji

Moderatorzy: Estraven, LimLim, Moderatorzy

Post » Pt maja 26, 2017 7:11 Re: Kociarnia KOTYliona VI - dyżury, koty w lokalu

noo to się działo coś w kociarni, Aga będziesz miała co sprzątać. Styropiany przewrócone, trawa wywalona z pojemniczka, pełno ziemi... :(
Mru dostał krople, Bruno balsam, a Gucio maść.
Seweyna wygłaskałam, sam nadstawił główkę, mokrego nie zjadł za bardzo ale za to chrupki wszystkie, więc mu parę dosypałam. Franky syczy groźnie ale dał się dotknąć. Biedny :(
Obrazek

olala1

Avatar użytkownika
 
Posty: 5232
Od: Czw sty 07, 2016 14:09
Lokalizacja: Łódź

Post » Pt maja 26, 2017 7:50 Re: Kociarnia KOTYliona VI - dyżury, koty w lokalu

olala1 pisze: Franky syczy groźnie ale dał się dotknąć. Biedny :(


:oops: :cry: :oops: :cry: Czuję się okropnie :cry: :cry: :cry:

oska80

 
Posty: 327
Od: Sob lut 07, 2015 14:36

Post » Pt maja 26, 2017 7:54 Re: Kociarnia KOTYliona VI - dyżury, koty w lokalu

oska80 pisze:
olala1 pisze: Franky syczy groźnie ale dał się dotknąć. Biedny :(


:oops: :cry: :oops: :cry: Czuję się okropnie :cry: :cry: :cry:


Kasiu, Franky znajdzie dom, zobaczysz, nie miej do siebie wyrzutów. Ściskam Cię mocno <3
Obrazek

olala1

Avatar użytkownika
 
Posty: 5232
Od: Czw sty 07, 2016 14:09
Lokalizacja: Łódź

Post » Pt maja 26, 2017 7:58 Re: Kociarnia KOTYliona VI - dyżury, koty w lokalu

olala1 pisze:
oska80 pisze:
olala1 pisze: Franky syczy groźnie ale dał się dotknąć. Biedny :(


:oops: :cry: :oops: :cry: Czuję się okropnie :cry: :cry: :cry:


Kasiu, Franky znajdzie dom, zobaczysz, nie miej do siebie wyrzutów. Ściskam Cię mocno <3


Dziękuję za wsparcie Olu, ale co On teraz czuje .... :cry: :cry: :cry:
Po raz kolejny ... :cry: :cry: :cry:
Nie tak miało być ... :oops: :oops: :oops:

oska80

 
Posty: 327
Od: Sob lut 07, 2015 14:36

Post » Pt maja 26, 2017 14:00 Re: Kociarnia KOTYliona VI - dyżury, koty w lokalu

oska80 - czasem chcemy dobrze, ale nie udaje się, dziś też przyjechał inny kocio z adopcji (po prostu czasem w najlepszym domu kot nie może zostać) - obaj znajdą w końcu te swoje domy <3

Wieści z dyżuru:
Wiem skąd ten bałagan :mrgreen: A mianowicie: Gutek wbiega do tunelu, a za nim Makalu i tarzają się (w zabawie) po podłodze między doniczkami z trawką :twisted:, potem wybiegają z tunelu i hajda po całym ogólnym góra dół (Mru aż uciekł pod drzwi szpitalika :( on chyba nie lubi takich atrakcji).
Przestawiłam wobec tego trawkę w różne miejsca. Poza tym wszystko ok.
W kuwetach jedno coś plackowate, ale nie wiem, czy Mru, bo złapałam na plackowatej kupie Gucia - rozpisałam mu Bioprotect, warto mu podać przez kilka dni.
Zuzia miała dziś słaby apetyt, zajrzałam jej do pyszczka, miała tam bardzo czerwone dziąsła (więc podjechałam z nią do Ani na chwilkę, Ania dała jej przeciwzapalny zastrzyk, ale mówi, że tak na razie te dziąsła mogą wyglądać, dopóki się na zagoją całkiem, wg. Ani nie jest źle - więc się uspokoiłam, trzeba tylko obserwować jak z apetytem u niej).
Malutka i Kropeczka ok, kupy u nich ok. na ogólny wyjść nie chciały.
U Kami w kuwecie podwójna kupa i dwa siku :mrgreen:, najpierw siedziała w budce, a potem wyszła na drapak, obdarzyła mnie nawet łaskawym spojrzeniem :D
Seweryn pojechał na kontrolę - jest ok. Po kontroli z apetytem pałaszował saszetkę Feliksa. W kuwecie u niego komplet.
Kicia trochę zdenerwowana, bo Donek latał po klatkach, głownie po klatce Frankiego, czego ten nie przyjmował z zadowoleniem - zamknęłam więc Donka w klatce.
W kuwetach u Kici komplety, u Donka siku (ale penie korzystał z tej Kici, bo tam był spory urobek). Kicia słabo z apetytem :(
Franki też za bardzo nie chciał jeść, rozpisałam mu Zylkene. W kuwecie tylko siku. Buczy trochę, ale dał się pogłaskać.
Przyjechał dziś nowy kitek - Jenek/Ozzy (na razie ma wielkie oczy :().

I właśnie mi się przypomniało, że Zapomniałam! - w lodówce w dwie reklamówki zabezpieczyłam niemiło pachnące serca - miałam je wyrzucić - prośba ogromna do kogoś, kto wybiera się do kociarni dziś po popołudniu - żeby to wyjąć i wyrzucić - reklamówka na drzwiach lodówki.

Pietraszka

Avatar użytkownika
 
Posty: 8558
Od: Nie lis 23, 2014 15:40

Post » Pt maja 26, 2017 14:21 Re: Kociarnia KOTYliona VI - dyżury, koty w lokalu

A tu wielka przyjaźń :))

Obrazek

Obrazek

Pietraszka

Avatar użytkownika
 
Posty: 8558
Od: Nie lis 23, 2014 15:40

Post » Pt maja 26, 2017 14:55 Re: Kociarnia KOTYliona VI - dyżury, koty w lokalu

Pietraszka pisze:oska80 - czasem chcemy dobrze, ale nie udaje się, dziś też przyjechał inny kocio z adopcji (po prostu czasem w najlepszym domu kot nie może zostać) - obaj znajdą w końcu te swoje domy <3


Dziękuję za wsparcie ...
Ale "ta sytuacja" jest bardzo trudna, nawet nie spodziewałam się, że aż tak bardzo (zarówno dla Niego , jak i dla mnie) ... :( :( :(
Buczę i buczę, aż wstyd przyznać. :oops: :oops:

Trzymam kciuki za Niego, bo wart jest tego ...

oska80

 
Posty: 327
Od: Sob lut 07, 2015 14:36

Post » Sob maja 27, 2017 12:56 Re: Kociarnia KOTYliona VI - dyżury, koty w lokalu

Dyżury
niedziela (28.05) - Ania i Krystian
poniedziałek (29.05) - mgska
wtorek (30.05) - olala1
środa (31.05) -
czwartek (01.06) -
piątek (02.06) -
sobota (03.06) - Pinezkowa
niedziela (04.06) -
poniedziałek (05.06) -
wtorek (06.06) -
środa (07.06) -
czwartek (08.06) -
Ostatnio edytowano Nie maja 28, 2017 20:48 przez Pietraszka, łącznie edytowano 4 razy

Pietraszka

Avatar użytkownika
 
Posty: 8558
Od: Nie lis 23, 2014 15:40

Post » Sob maja 27, 2017 18:00 Re: Kociarnia KOTYliona VI - dyżury, koty w lokalu

UWAGA
W kociarni jest nowy kot- Węgielek, miły, przez 5 dni musi dostawać 1x dziennie zastrzyk i Vetomune.
Kocie posłanka: https://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=20&t=180429

Obrazek
https://www.facebook.com/Foszkowo-210350603059086/
https://www.facebook.com/Foszkovo-354082631836187/

Peggy ['] Gucio ['] Filipek ['] Pusieńka ['] Timuś ['] Maksio ['] Maja ['] Koksik ['] Belcia ['] Szarusia ['] Figunia ['] Baltazarek ['] Duduś ['] Tadzik ['] Bercik ['] Darwinek ['] Mentos ['] Pipi ['] Chmurka ['] Bambi ['] Płomyczek [']

pandadp

Avatar użytkownika
 
Posty: 1532
Od: Nie lip 20, 2014 22:20
Lokalizacja: Łódź

Post » Nie maja 28, 2017 18:22 Re: Kociarnia KOTYliona VI - dyżury, koty w lokalu

Wtorek 30.05 poproszę
Obrazek

olala1

Avatar użytkownika
 
Posty: 5232
Od: Czw sty 07, 2016 14:09
Lokalizacja: Łódź

Post » Nie maja 28, 2017 20:16 Re: Kociarnia KOTYliona VI - dyżury, koty w lokalu

sobotę 3.06 poproszę
Obrazek

Pinezkowa

Avatar użytkownika
 
Posty: 2041
Od: Śro gru 17, 2014 20:53

Post » Nie maja 28, 2017 21:59 Re: Kociarnia KOTYliona VI - dyżury, koty w lokalu

Tak na szybko z dzisiaj, jutro napiszę coś więcej.
Węgielek zastrzyki przyjmuje bezproblemowo.
Ozzy ze strachu zakopuje się pod kocyk. Kuwetę imał pustą.
4 worki żwiru w magazynku, jeden wsypałem na ogólnym.
Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek

Krystian C.

Avatar użytkownika
 
Posty: 344
Od: Czw kwi 23, 2015 9:27
Lokalizacja:

Post » Pon maja 29, 2017 6:51 Re: Kociarnia KOTYliona VI - dyżury, koty w lokalu

Krystian C. pisze:Ozzy ze strachu zakopuje się pod kocyk. Kuwetę imał pustą.
4 worki żwiru w magazynku, jeden wsypałem na ogólnym.

Madzia, a jak u niego było w sobotę w kuwecie?

Pietraszka

Avatar użytkownika
 
Posty: 8558
Od: Nie lis 23, 2014 15:40

Post » Pon maja 29, 2017 8:03 Re: Kociarnia KOTYliona VI - dyżury, koty w lokalu

Pietraszka pisze:
Krystian C. pisze:Ozzy ze strachu zakopuje się pod kocyk. Kuwetę imał pustą.
4 worki żwiru w magazynku, jeden wsypałem na ogólnym.

Madzia, a jak u niego było w sobotę w kuwecie?


Siku było tzn. podejrzewam, że było bo on ma żwirek drewniany, który się rozpada a wióry były więc siku też. W sobotę też był zestresowany, ale jak przyszłam to miskę po mokrym miał pustą. Przy mnie nie jadł, ale oczywiście mu zostawiam.

MaPi

 
Posty: 5052
Od: Pon maja 21, 2012 13:31
Lokalizacja: Łódź

Post » Pon maja 29, 2017 8:06 Re: Kociarnia KOTYliona VI - dyżury, koty w lokalu

Dajcie mu może Fibrę jako suche, ok? Bo ja kurczę teraz 2 tygodnie mam kwarantannę ze względu na maluchy :( więc do niego nie podjadę

Pietraszka

Avatar użytkownika
 
Posty: 8558
Od: Nie lis 23, 2014 15:40

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 48 gości