Kociarnia KOTYliona VI - dyżury, koty w lokalu

Koty i kotki do adopcji

Moderatorzy: Estraven, LimLim, Moderatorzy

Post » Pon gru 26, 2016 8:01 Re: Kociarnia KOTYliona VI - dyżury, koty w lokalu

PegiSuu pisze:
olala1 pisze:
PegiSuu pisze:Kto będzie na dyzurze 28, 29 ? Ok.18-ej ? Podlacze się.

28ego będzie Marta mgska, 29ego będę ja.
Ja zawitam do kociarni po 16tej, podejrzewam, że Marta w środę będzie podobnie.
Zapraszamy


Achh. Pracuje do 17-ej. Jak będziesz dłużej daj znak. Żebym klamki zamiast kociakow nie ucalowala :201461


Ja wychodzę z dyżuru w kociarni przeważnie po 19tej. :)
Obrazek

olala1

Avatar użytkownika
 
Posty: 5237
Od: Czw sty 07, 2016 14:09
Lokalizacja: Łódź

Post » Pon gru 26, 2016 12:33 Re: Kociarnia KOTYliona VI - dyżury, koty w lokalu

Dziewczyny, podniecilam się przychodzeniem z Wami i chyba mi zaszkodziło . Obudziłam się z zimnem i gilem. W pracy pewnie powiedzą że specjalnie żeby sobie święta przedłużyć. Echh. W tej sytuacji nie ruszam czterech z domu. Bezsensu żebym zainfekowania szłam do cięć . Będę śledzić i pytać Was. No a Amelka jutro dostanie mincho bo tak dalej nie może być. Dalej nie je. Nad wodą się modliła. A wodę mamy w różnych michach. Siku było. A wczoraj to widziałam że nawet sobie pyszczek myla. :1luvu:. Po świętach jadę z Suu do weta i Amelke też zabiorę. No. To tak to wszystko wygląda. :oops: :roll:

PegiSuu

 
Posty: 14
Od: Śro gru 21, 2016 22:11

Post » Pon gru 26, 2016 12:35 Re: Kociarnia KOTYliona VI - dyżury, koty w lokalu

PegiSuu pisze:Dziewczyny, podniecilam się przychodzeniem z Wami i chyba mi zaszkodziło . :cry: Obudziłam się z zimnem i gilem. W pracy pewnie powiedzą że specjalnie żeby sobie święta przedłużyć. Echh. W tej sytuacji nie ruszam czterech z domu. Bezsensu żebym zainfekowania szłam do cić . Będę śledzić i pytać Was. No a Amelka jutro dostanie mincho bo tak dalej nie może być. Dalej nie je. Nad wodą się modliła. A wodę mamy w różnych michach. Siku było. A wczoraj to widziałam że nawet sobie pyszczek myla. :1luvu:. Po świętach jadę z Suu do weta i Amelke też zabiorę. No. To tak to wszystko wygląda. :oops: :roll:

PegiSuu

 
Posty: 14
Od: Śro gru 21, 2016 22:11

Post » Pon gru 26, 2016 17:54 Re: Kociarnia KOTYliona VI - dyżury, koty w lokalu

AMELKA JE!!! :ryk: :ryk: :ryk: :1luvu: :201461

PegiSuu

 
Posty: 14
Od: Śro gru 21, 2016 22:11

Post » Pon gru 26, 2016 18:26 Re: Kociarnia KOTYliona VI - dyżury, koty w lokalu

PegiSuu pisze:AMELKA JE!!! :ryk: :ryk: :ryk: :1luvu: :201461


:)

Pietraszka

Avatar użytkownika
 
Posty: 8573
Od: Nie lis 23, 2014 15:40

Post » Pon gru 26, 2016 19:24 Re: Kociarnia KOTYliona VI - dyżury, koty w lokalu

Dobrze, że coś zjadła, bo już się martwiłam.
Ale kup jej może kawałek indyka i daj, żeby "załapała" z jedzeniem. I dla przełamanie lodów ;)

a ja mam filmik prosto od
Iskierki
i jej świątecznej gościnnej wizyty we Wrocławiu
Iskierka ciągle szuka domu - gdyby ktoś chciał taki koci skarb z dużym apetytem na słodycze - zapraszamy ;)
https://drive.google.com/open?id=0B4tfb ... GxEWWJDSms
Ostatnio edytowano Pon gru 26, 2016 19:28 przez Duszek686, łącznie edytowano 1 raz
Karmel['] Taurus['] Miki [']Andzia [']
http://kotylion.pl/
https://www.facebook.com/kotylion.viva

Duszek686

 
Posty: 23751
Od: Sob kwi 25, 2009 22:42
Lokalizacja: Łódź

Post » Pon gru 26, 2016 19:27 Re: Kociarnia KOTYliona VI - dyżury, koty w lokalu

Duszek686 pisze:a ja mam filmik prosto od Iskierki i jej świątecznej gościnnej wizyty we Wrocławiu
Iskierka ciągle szuka domu - gdyby ktoś chciał taki koci skarb z dużym apetytem na słodycze - zapraszamy ;)
https://drive.google.com/open?id=0B4tfb ... GxEWWJDSms


Iskiereczka <3

Pietraszka

Avatar użytkownika
 
Posty: 8573
Od: Nie lis 23, 2014 15:40

Post » Pon gru 26, 2016 19:42 Re: Kociarnia KOTYliona VI - dyżury, koty w lokalu

Duszek686 pisze:Dobrze, że coś zjadła, bo już się martwiłam.
Ale kup jej może kawałek indyka i daj, żeby "załapała" z jedzeniem. I dla przełamanie lodów ;)


a ja mam filmik prosto od
Iskierki
i jej świątecznej gościnnej wizyty we Wrocławiu
Iskierka ciągle szuka domu - gdyby ktoś chciał taki koci skarb z dużym apetytem na słodycze - zapraszamy ;)
https://drive.google.com/open?id=0B4tfb ... GxEWWJDSms

I Suu już nie syczy a Amelka nawet wędką się zainteresowała. Jutro zakupy. Dostanie perełeczka kochana.


Iskiereczka :love:

PegiSuu

 
Posty: 14
Od: Śro gru 21, 2016 22:11

Post » Pon gru 26, 2016 20:22 Re: Kociarnia KOTYliona VI - dyżury, koty w lokalu

dyżur dziś pod znakiem gila :(
Tabby niestety strasznie się spieniła po podaniu antybiotyku i wydaje mi się, że nic jej nie weszło. wygląda najsłabiej ze wszystkich naszych zagilanych - leży jak betka, trochę zjadła na szczęście porty 21 z vetomune. ale nie wiem, czy nie lepiej z nią pojechać na zastrzyk
Dziekanka dostała vetomune i rutinoskorbin, nie wyglądała tak źle, chociaż trochę kichała. ale apetyt dopisuje. jest cudna - wszystkich nas okupowała na kolanach, przytulała i robiła noski eskimoski. jak jej szybko ktoś nie weźmie, to - piszę to oficjalnie - ja ją biorę :D chłop wymiękł, jak mu się wcierała w twarz :)
Malta i Bazyl już się czują fajnie, jeszcze się zdarzał sporadyczny kich lub kaszel, ale fajnie na nich zadziałały leki.
Misza jeszcze pokichuje
Bocian i Żuraw - absolutnie rozkoszni
nowy Miluś miał kupę poza kuwetą z białymi kulkami w środku, czyli chyba larwy lub jaja z niego wychodzą, na jedzenie faktycznie się rzuca
Irenka od dziś ma nowy lek (?, chyba tylko czyścik) do uszu, jest na nim napisane, żeby używać 2-3 razy w tygodniu, więc chyba nie codziennie go podajemy, ale rozpiski żadnej nie zauważyłam, wiem, że miała od dziś go dostać i dostała. bardzo mi jej żal, że tyle tygodni siedzi w klateczce
Kami miała narzygane chrupkami i mało zjadła podczas dyżuru - kilka plastrów parówki. w drugiej misce ma portę 21, bo to wygląda jak ludzkie jedzenie, ale nie wiem, czy się skusi
Misiek klasycznie miał kupę przed kuwetą, bawił się wędkami i dał wygłaskać mojej siostrze. nie wypuszczałam go, żeby się nie przeziębił.
a Malta ustawiła na ogólnym wszystkich - Kostek ma szramę na nosie i chowa się przed nią. Ptyś kilka razy został przez nią pogoniony, Hania też :twisted:
wszystkim kotom na ogólnym dałam vetomune, bo tylko czekać, aż Ptyś, Hania i Kostek się rozłożą (tfu tfu!)
Obrazek

Pinezkowa

Avatar użytkownika
 
Posty: 2041
Od: Śro gru 17, 2014 20:53

Post » Pon gru 26, 2016 21:04 Re: Kociarnia KOTYliona VI - dyżury, koty w lokalu

Agatka, a jaka kupa u Miśka?

Pietraszka

Avatar użytkownika
 
Posty: 8573
Od: Nie lis 23, 2014 15:40

Post » Pon gru 26, 2016 21:15 Re: Kociarnia KOTYliona VI - dyżury, koty w lokalu

Jeśli jest kiepskoto trzeba z nią jechac do lecznicy
Tylko nie wiem czy jutro już w Siedlu jest czynne...

A Kami miała zjedzone z misek wczorajsze mięso?
Karmel['] Taurus['] Miki [']Andzia [']
http://kotylion.pl/
https://www.facebook.com/kotylion.viva

Duszek686

 
Posty: 23751
Od: Sob kwi 25, 2009 22:42
Lokalizacja: Łódź

Post » Pon gru 26, 2016 21:27 Re: Kociarnia KOTYliona VI - dyżury, koty w lokalu

Seidl jutro zamknięty :(
Obrazek

olala1

Avatar użytkownika
 
Posty: 5237
Od: Czw sty 07, 2016 14:09
Lokalizacja: Łódź

Post » Pon gru 26, 2016 21:44 Re: Kociarnia KOTYliona VI - dyżury, koty w lokalu

A się ekipa rozchorowala . Niedobrze ((.

PegiSuu

 
Posty: 14
Od: Śro gru 21, 2016 22:11

Post » Pon gru 26, 2016 23:39 Re: Kociarnia KOTYliona VI - dyżury, koty w lokalu

U Miśka podobno kupa mała sucha i stała. Ja nie widziałam, bo mnie ominęły kuwety ;)
Kiepsko z tym Seidlem, Tabby naprawdę betka, tylko walczyła dzielnie przy podawaniu antybiotyku, a później się malowniczo śliniła tak, że aż na plecach miała pianę :(
Kami miała pustą miskę po mokrym, suchego miała dużo, suchego nie dosypałam. Postawiłam jej dwie miski - prostokątna z parówką, okrągła z portą 21 kurczak z ryżem. Podczas dyżuru zniknęły ze trzy plastry parówki i dostałam wciry, bo za blisko postawiłam miskę :roll:
Obrazek

Pinezkowa

Avatar użytkownika
 
Posty: 2041
Od: Śro gru 17, 2014 20:53

Post » Wto gru 27, 2016 7:44 Re: Kociarnia KOTYliona VI - dyżury, koty w lokalu

Pinezkowa pisze:Kami miała pustą miskę po mokrym,

Jakie mokre dostała Kami w niedzielę?

A Malta juz ok? dostaje jeszcze leki?
Agatka, włączyliście lampy na ogólnym?
Włączajmy je na każdym dyżurze, bo trochę o nich zapomnieliśmy...

mgska

 
Posty: 13377
Od: Sob sty 12, 2008 18:50
Lokalizacja: Łódź

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Agnieszka- i 177 gości