Kociarnia KOTYliona VI - dyżury, koty w lokalu

Koty i kotki do adopcji

Moderatorzy: Estraven, LimLim, Moderatorzy

Post » Nie kwi 30, 2017 18:32 Re: Kociarnia KOTYliona VI - dyżury, koty w lokalu

Frotka
"ale że niby jestem gruba??? Chyba zwariowałaś."
Obrazek
Obrazek
Obrazek
wszyscy wiedzą, że kamera pogrubia...
Obrazek
Obrazek
Obrazek


Mati - Matyldzia - kochana jak zawsze. Tylko by ugniatała bidulka - cały czas nie mogę się oprzeć wrażeniu, że ona jednak słabo widzi :roll: Jeśli w ogóle :roll:
łapki w misce z jedzeniem wciąż wkłada, na piórka nie reaguje, oczka jakies nieobecne... Strasznie jest biedna - a taka kochana, że chciałoby się ją wziąć na ręce i już nigdy nie puścić...
Mati się przeciąga ;)
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek


Donald - dzięki krytej kuwecie - syfi troszkę mniej, ale i tak jest co sprzątać. Dziś znów miał zwymiotowane chrupki - ale wyjedzone wszystko - może się przejada.
Dostał bioprotect i scanomune do jedzenia
Jedzenie chyba mu smakowało ;)
Obrazek
Obrazek

Kicia
Obrazek
mizia się i przymila, kochana jest
Obrazek
Obrazek
ale jeden błędny ruch i jest tak ;)
Obrazek
ale za chwilę znów jest milutka
Obrazek
Ostatnio edytowano Nie kwi 30, 2017 20:53 przez Duszek686, łącznie edytowano 1 raz
Karmel['] Taurus['] Miki [']Andzia [']
http://kotylion.pl/
https://www.facebook.com/kotylion.viva

Duszek686

 
Posty: 23751
Od: Sob kwi 25, 2009 22:42
Lokalizacja: Łódź

Post » Nie kwi 30, 2017 20:02 Re: Kociarnia KOTYliona VI - dyżury, koty w lokalu

teraz chłopaki :)
Toluś - cudeńko
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
z Guciem ganiali za piórkami oraz rozgryzał śmieci i każde opakowanie kociego żarcia, które zanalazło się w zasięgu ich wzroku :twisted:
Obrazek
Obrazek
Gucio, jak już dorwał zdobycz to była tylko jego ;)
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Mru dziś troszkę mniej zabawowy i mniej aktywny
Obrazek
Obrazek
Obrazek

ponieważ 3,5 godziny za kanapą nawet dla Ptysia jest chyba awykonalne - zaszczycił mnie swoją obecnością na ogólnym i pozwolił na siebie popatrzeć :)
Obrazek
niestety - próba zbliżenia skończyła się tak :) - sybko się więc wycofałam, zostawiając czarnego w plamie słońca na kanapie ;)
Obrazek
Obrazek

Kami tez się dziś wygrzewała :) - i nawet się chwilkę pomiziałyśmy - ale króciutko, bo znów trochę zła była, że to nie Iza ;)
Obrazek
Obrazek

3 dziewczynki z eksmisji coraz lepiej - dziś zastałąm Malutką na szafce na feliksach ;)
Obrazek

Kropka bardzo chce pozwiedzać ogólny - dziś robiła baranki drzwiom - na razie jednak nie pozwoliłam im wyjść

Zuzi nadal łzawi oczko - pamiętajmy o vetomune dla nich - lub scanomune
Karmel['] Taurus['] Miki [']Andzia [']
http://kotylion.pl/
https://www.facebook.com/kotylion.viva

Duszek686

 
Posty: 23751
Od: Sob kwi 25, 2009 22:42
Lokalizacja: Łódź

Post » Nie kwi 30, 2017 21:56 Re: Kociarnia KOTYliona VI - dyżury, koty w lokalu

Ale cudne te koty mamy :D

Pietraszka

Avatar użytkownika
 
Posty: 8573
Od: Nie lis 23, 2014 15:40


Post » Pon maja 01, 2017 20:09 Re: Kociarnia KOTYliona VI - dyżury, koty w lokalu

Zabiore jutro Mru na kontrole do lecznicy.

mgska

 
Posty: 13377
Od: Sob sty 12, 2008 18:50
Lokalizacja: Łódź

Post » Pon maja 01, 2017 21:22 Re: Kociarnia KOTYliona VI - dyżury, koty w lokalu

Dzisiejszy dyżur był pełen wrażeń.
Poza mną i Anią była nasza przyjaciółka Kinga.
Szybko ogarnęliśmy bałagan i poświęciliśmy dużo czasu dzieciakom.
Kami tradycyjnie nie chciała współpracować.
Donald miał odwiedziny - zobaczymy co z tego będzie ;)
Kicia robi mega rozwałkę w kuwecie, a w zasadzie poza nią.
Matylda bardzo brudny podkład miała, pewnie nie zawsze trafi do kuwetki.
Ogólnie w szpitaliku komplet, towarzystwo wygłodniałe.

Na ogólnym rozleniwienie. Mru zdecydowanie lepiej wygląda. Nie jest już taki osowiały jak kilka dni temu.
Frotka i Tolek użyły najwięcej z zabawy czemu przyglądał się Ptyś. Gucio chyba skradł serce Kingi.

Eksmitki ...
w końcu pojawiły się wszystkie ! Na prawdę cudne i wdzięczne dziewczyny. Uwielbiają kizianki.
Anetce wysłałem krótki film, jak Kinga zaczarowała jedną z nich. Może wstawi ;)

Bałaganu nie było jakiegoś strasznego, jedynie przy drzwiach Eksmitek było nasikane.

Składzik ... teraz są tam takie przestrzenie, że można prawie zamieszkać :ryk:

Pozdrawiamy !
Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek

Krystian C.

Avatar użytkownika
 
Posty: 344
Od: Czw kwi 23, 2015 9:27
Lokalizacja:

Post » Wto maja 02, 2017 7:27 Re: Kociarnia KOTYliona VI - dyżury, koty w lokalu

Dyżury

wtorek (02.05) - mgska
środa (03.05) - pyma
czwartek (04.05) - ??????????????
piatek (05.05) - olala1
sobota (06.05) - Pietraszka
niedziela (07.05) -
poniedziałek (08.05) -
wtorek (09.05) -
środa (10.05) -
czwartek (11.05) -
piątek (12.05) -
sobota (13.05) -
niedziela (14.05) -
poniedziałek (15.05) -
Obrazek

pyma

Avatar użytkownika
 
Posty: 5791
Od: Pt wrz 21, 2012 10:37

Post » Wto maja 02, 2017 7:32 Re: Kociarnia KOTYliona VI - dyżury, koty w lokalu

Wtorek 9maja proszę
Obrazek

olala1

Avatar użytkownika
 
Posty: 5237
Od: Czw sty 07, 2016 14:09
Lokalizacja: Łódź

Post » Wto maja 02, 2017 12:25 Re: Kociarnia KOTYliona VI - dyżury, koty w lokalu

czwartek (04.05) - Krystian i Ania
Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek

Krystian C.

Avatar użytkownika
 
Posty: 344
Od: Czw kwi 23, 2015 9:27
Lokalizacja:

Post » Wto maja 02, 2017 16:27 Re: Kociarnia KOTYliona VI - dyżury, koty w lokalu

ja wezmę poniedziałek 8 maja
mgska weźmie dyżur 10-ego w środę bo wtedy ma przyjechać pralka, a Marta ma papiery przewozowe ;)

Krystian <3 - dzięki za wpis na czwartek - mam jeszcze prośbę :oops:
Nowa pralka ma szerokość 60 cm - o 1 cm jest szersza od starej
W związku z tym trzeba jakoś przesunąć lub uciać kawałek blatu - najlepiej chyba od strony łazienki - tam między blatem zlewozmywaka a półkami...
Jakbyś mógł spojrzeć na to męskim okiem i sprawdzić, czy coś można z tym zrobić - byłoby super <3
Karmel['] Taurus['] Miki [']Andzia [']
http://kotylion.pl/
https://www.facebook.com/kotylion.viva

Duszek686

 
Posty: 23751
Od: Sob kwi 25, 2009 22:42
Lokalizacja: Łódź

Post » Wto maja 02, 2017 20:37 Re: Kociarnia KOTYliona VI - dyżury, koty w lokalu

Duszek686 pisze:... mam jeszcze prośbę :oops:
Nowa pralka ma szerokość 60 cm - o 1 cm jest szersza od starej
W związku z tym trzeba jakoś przesunąć lub uciać kawałek blatu - najlepiej chyba od strony łazienki - tam między blatem zlewozmywaka a półkami...
Jakbyś mógł spojrzeć na to męskim okiem i sprawdzić, czy coś można z tym zrobić - byłoby super <3


Sprawdzę.
Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek

Krystian C.

Avatar użytkownika
 
Posty: 344
Od: Czw kwi 23, 2015 9:27
Lokalizacja:

Post » Wto maja 02, 2017 20:43 Re: Kociarnia KOTYliona VI - dyżury, koty w lokalu

Dzisiaj byłam z mamą wiec udało nam się dokładniej posprzątać i umyc wszystkie podłogi :wink:
umyłyśmy tez 1 kuwete, tą najbliżej kuchni, bo była bardzo brudna.

Mru był na kontroli. tolfedine odstawiamy, ale unidox trzeba pociągnąć do 10 dni, wszystko rozpisane na tablicy.
Mru dzisiaj bardzo ładnie, nawet ganiał się z tolkiem :ok:

Gucio ma jaką ranę na karku, chyba było jakieś spięcie.

Frotce przedłużyłam attapectin bo kupa niezbyt ładna. dopisałam tez biprotect. dałam jej mokrego intestinala

U Donka pawi brak. kupa ladna. wszystko wyjedzone.
Donka wypuscilam na ogolny. był bardzo przyjacielsko do wszystkich nastwiony. Chlopcy go obserwowali. trochę prychali. najmniej mila była Frotka :twisted:
Jego klatki jeszcze nie sprzatalam, bo on w pon idzie na kastracje wiec pewnie przed i po trafi na chwile do niej z powrotem.
Aneta miała podjechać po południu i sprawdzić czy wszyscy zyją :wink:

Matylda miała poprzyklejana kupe do kocyka. wywaliłam wszytsko i wyrzuciłam. polozylam sam podkład zamiast kocyka.

Kicia mnie przywitala. zjadla trochę gourmeta.
w szpitalu żwirownia. widać ze Kicia przekonala się już do normalnego zwirku :twisted:
postawiłam jej kryta kuwete. jej stara kuweta moczy się w wannie.

Eksmitki wyszly, pomizialy się. dostaly mokrega smile. pierwsza za jedzenie zabrala się Malutka.

mgska

 
Posty: 13377
Od: Sob sty 12, 2008 18:50
Lokalizacja: Łódź

Post » Wto maja 02, 2017 21:00 Re: Kociarnia KOTYliona VI - dyżury, koty w lokalu

Tę rankę na karku Gucio miał już w zeszłym tygodniu - zapomniałam napisać - była sucha, nie drapał tego, a jaka jest teraz?

Pietraszka

Avatar użytkownika
 
Posty: 8573
Od: Nie lis 23, 2014 15:40

Post » Śro maja 03, 2017 9:13 Re: Kociarnia KOTYliona VI - dyżury, koty w lokalu

Pyma, o której dzis będziesz w fundacji?
Buziaki, enka z Baśką :)
Obrazek

enkaomenka

 
Posty: 81
Od: Sob sty 08, 2011 11:28

Post » Śro maja 03, 2017 9:14 Re: Kociarnia KOTYliona VI - dyżury, koty w lokalu

Piszę tutaj, bo jest szansa, że ktoś mi coś doradzi :))
Co mogę podać z ludzkich leków kotu na biegunkę, bo jestem troszkę daleko od cywilizacji i weta?

Pietraszka

Avatar użytkownika
 
Posty: 8573
Od: Nie lis 23, 2014 15:40

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 111 gości