Kociarnia KOTYliona VI - dyżury, koty w lokalu

Koty i kotki do adopcji

Moderatorzy: Estraven, LimLim, Moderatorzy

Post » Czw kwi 20, 2017 21:06 Re: Kociarnia KOTYliona VI - dyżury, koty w lokalu

Byłam koło 21 w kociarni, Donald zjadł wszystko i wypił prawie całą wodę - darł się głośno, dopóki mu nie nasypałam chrupek (dolałam mu też wody) - potem był spokojny.
Pranie wywiesiłam.

Pietraszka

Avatar użytkownika
 
Posty: 8569
Od: Nie lis 23, 2014 15:40

Post » Pt kwi 21, 2017 18:38 Re: Kociarnia KOTYliona VI - dyżury, koty w lokalu

Dzis przyjechały 3 kotki z eksmisji
W poniedziałek 2-ie czarnulki powinny pojechać na badanie krwi - więc powinny być na czczo. Jeśli nie na krew - to na powtórkę antybiotyku. W pyszczkach jest dramat niestety :(
Razem z nimi przyjechały ich miseczki i posłanka.

Dzięki Krystianowi za zawiezienie ich do kociarni <3

Bardzo miłe koteńki, mają swoje książeczki zdrowia, każda ma założoną obróżkę z imieniem
kazda ma też opis
Obie czarnulki mają nacięte uszy - były sterylizowane na talony.
Są w ogóle bardzo podobne. Minie pewnie trochę czasu nim je zaczniemy odróżniać.

Najstarsza 9-letnia czarna to Zuzia - ma brzydkie ząbki, część do wyrwnia. Ma 9 lat i jest mamą pozostałych dwóch kotek.
Opis od pani: " Zuzia to starsza kotka, która bardzo lubi się przytulać. Nie rozrabia i nie niszczy. Bardzo grzeczna"
Obrazek

Młodsza czarnulka - 6-letnia Malutka - ma najgorsze ząbki, muszą ją boleć. Pilnie do wyrwania.
Opis pani: Malutka to kotka w średnim wieku. Bardzo płochliwa. Lubi się bawić i przytulać. Je tylko miękki pokarm ze względu na zły stan zębów"
Obrazek

Najmłodsza - 4-letnia Kropeczka - to duża, czarna szylkretka
Opis ma następujący: Młoda kotka, wcielony szatan. Lubi się bawić na każdy możliwy sposób ( aportuje gumki do włosów ) Bardzo oddana przytulanka"
Obrazek

i trzymajcie kciuki za Witunia - cukrzyka u Krystiana i Ani, bo ma poważny kryzys :(
Karmel['] Taurus['] Miki [']Andzia [']
http://kotylion.pl/
https://www.facebook.com/kotylion.viva

Duszek686

 
Posty: 23751
Od: Sob kwi 25, 2009 22:42
Lokalizacja: Łódź

Post » Pt kwi 21, 2017 22:36 Re: Kociarnia KOTYliona VI - dyżury, koty w lokalu

Kilka słów z dzisiaj.
3 nowe kotki są w pokoju, gdzie urzędował Misiek.
Póki co wystraszone, pochowały się. Obie czarnulki zęby w kiepskim stanie. Wszystkim dałem gourmenta ale jak wychodziłem nic nie było ruszone.
Smród w szpitaliku nie jest taki dramatyczny. Trochę mnie na wejściu zamroczyło ... obudziłem się 15 minut później :D
Frotka, Donald i Matylda w kuwetach komplet i wyjedzone mokre. Donald drze japę aż miło. U Donalda wszystko wyjedzone, mokre i suche do zera. W miseczce z wodą susza !
Kicia ... niewiele zjedzone, prawie nic. Kuweta czysta. W czasie sprzątania weszła i próbowała się załatwić. Siknęła małą kropkę płacząc przy tym. Dobre 5 minut siedziała w kuwecie nim coś zrobiła.

Kami zaskoczyłem w kuwecie. W odwecie zostałem zlustrowany i ofukany. Komplet w kuwecie

Z ogólnego.
Ptysia przyłapałem jak olewa kuwetę ... z zewnątrz.
Poza tym jakieś rozleniwienie dzisiaj na ogólnym panowało.

W zasadzie tyle.
U Witunia ... cóż, powtarza się scenariusz z ubiegłego roku. Mocny spadek kondycji, chociaż ...
... nie będę zapeszał.
Kciuki na pewno się przydadzą.
Właśnie jesteśmy po kolejnej wizycie, kroplówce i baterii zastrzyków ...
Obrazek
Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek

Krystian C.

Avatar użytkownika
 
Posty: 344
Od: Czw kwi 23, 2015 9:27
Lokalizacja:

Post » Sob kwi 22, 2017 8:59 Re: Kociarnia KOTYliona VI - dyżury, koty w lokalu

Słuchajcie - dajcie dziś Kici połówke no-spy
I zmińmy żwirek
Ona podobno u tej zmarłej pani załatwiała się na papier toaletowy :twisted:
jej syn - już po śmierci mamy podobno przestawił ją na drewniane trociny - ma je dziś dowieźć, razem z jej jedzeniem
Jeśli to jej sikanie się do poniedziałku nie zmieni - trzeba z nią będzie jechać do lecznicy
Karmel['] Taurus['] Miki [']Andzia [']
http://kotylion.pl/
https://www.facebook.com/kotylion.viva

Duszek686

 
Posty: 23751
Od: Sob kwi 25, 2009 22:42
Lokalizacja: Łódź

Post » Sob kwi 22, 2017 11:20 Re: Kociarnia KOTYliona VI - dyżury, koty w lokalu

Czyli jutro zabrać jedzenie dziewczynom trzem?
Obrazek
Lara [*] 28.03.2012 Fibi [*] 19.11.2012 Basia [*] 03.02.2013 TRUSIA [*] 24.07.2013 Miłek [*] 01.08.2013 Romisia [*] 24.04.2014 Lidzia [*] 06.05.2015 Gniewko [*] 03.09.2015r. Agat [*] 30.11.2015 Feliks [*] 27.03.2017r. RUDA ['] 07.03.2018r. Kocia ['] 11.07.2019r. LOLA ['] 24.03.2020r. MILKA ['] 03.04.2020r. za dużo Was tu

dilah

Avatar użytkownika
 
Posty: 12482
Od: Wto maja 10, 2011 7:39
Lokalizacja: Łódź

Post » Sob kwi 22, 2017 11:27 Re: Kociarnia KOTYliona VI - dyżury, koty w lokalu

Kasia - nie :)
Dzwoniłam do Oli - podjedzie w poniedziałek rano zabrać jedzenie - a ja po pracy - po 16-tej - zabiorę je na krew - to akurat będzie te 8-9 godzin bez jedzenia :)

Kicia podobno zrobiła komplet w kuwecie dziś ( Iza była na chwilkę ) - więc tę nospę na razie zostawmy i nie dawajmy. Może się dziewczyna przełamie :ok:
Karmel['] Taurus['] Miki [']Andzia [']
http://kotylion.pl/
https://www.facebook.com/kotylion.viva

Duszek686

 
Posty: 23751
Od: Sob kwi 25, 2009 22:42
Lokalizacja: Łódź

Post » Sob kwi 22, 2017 13:39 Re: Kociarnia KOTYliona VI - dyżury, koty w lokalu

Tak, Kicia miała komplet w kuwecie, bardzo duży sik i bardzo suchą jasną kupę. Dałam jej whiskasa mokrego i zaczęła przy mnie jeść ale jak wróciłam z lecznicy okazało się, że wylizała tylko galaretkę.
Rozdrobniłam jej tego whiskasa i dolałam trochę wody ale już przy mnie nie ruszyła, może to co przywiozą zacznie jeść, dosypałam jej też fibrę do suchego.
Aga może jakbyś miała jakąś parówkę, to można by jej dać.
Poza tym posprzątałam kuwety w szpitaliku, we wszystkich komplety poza Matyldą, u niej nic nie było. Postawiłam dużą miskę z wodą u Donalda, bo znowu miał wszystko wypite.
U nowych dziewczyn porozkładałam kocyki i posłanka i dostawiłam kuwetę, biedulki bardzo wystraszone schowały się wszystkie za kanapę, było tylko widać ogromne wystraszone oczy.

Nic więcej nie robiłam a jest mały sajgon, sporo pawi z chrupek na ogólnym.
Obrazek

pyma

Avatar użytkownika
 
Posty: 5791
Od: Pt wrz 21, 2012 10:37

Post » Nie kwi 23, 2017 10:24 Re: Kociarnia KOTYliona VI - dyżury, koty w lokalu

Wieści z wczoraj:
ilość pawi na ogólnym była imponująca :twisted: chyba ze sześć namierzyłam i to rozmiarów zacnych. W kuwetach ok.
Ptyś, Toluś i Gucio nie opuszczali mnie prawie na krok, Ptysia przyłapałam jak sie myszką bawił :P
Mruczuś się jednak pochorował nam trochę, pod koniec dyżuru lało mu się z oczu i leżał taki markotny. Dołożyłam mu Vetomune i zapisałam Scanomune - Kasia - zobacz, jak on dzisiaj. W kuchni jest esencja z herbaty do przemywania oczu.
U dziewczyn z eksmisji też sajgon, w miskach z jedzeniem woda, za dużo jedzenia nie ubyło :( jedną z czarnych wymiziałam i szylkę, mała czarna schowana za pudełkami, a potem pod fotelem. W kuwecie ładne komplety.
U Kami pusto w misce i dwie ogromniaste kupy w kuwecie, ale ładne, siku też obecne :mrgreen: Wyszła dziewczyna do nowego legowiska, a potem na parapet :)
W szpitaliku smrodek i sajgon - mimo wcześniejszej interwencji Izy (dzięki :)), Frotka złości się na robienie czegokolwiek z uszkami. Doszło do łapoczynków ;)
U Matyldy komplet w kuwecie, chce się miziać i przytulać, słodziak z niej, apetyt też super.
Donald by cały czas jadł i się miział, w kuwecie kupa i w ręcznik zawinięta druga :mrgreen:
Kicia kiepsko, choć pod koniec dyżuru wystawiła głowę z budki, jedzenie trochę ruszone, dostałam dwa razy z łapy przy próbie nawiązania kontaktu.

Umyłam wszędzie podłogi, ale już nie miałam siły prania zdjąć - sorki.

Pietraszka

Avatar użytkownika
 
Posty: 8569
Od: Nie lis 23, 2014 15:40

Post » Nie kwi 23, 2017 15:52 Re: Kociarnia KOTYliona VI - dyżury, koty w lokalu

Dziś żadnych pawi nie odnotowałam, kicie trzy trochę wyjadły, dostawiłam im miskę z suchym, mokry whiskas zaschnięty nie ruszony. Wymiziała się bardzo czarnulka, mruczała i była spragniona kontaktu - to chyba Zuzia - Szylka też dała się pogłaskać trzecia nie wyszła spod fotela nic ją nie skusiło :( Kicia cały czas w budce, w kuwecie tylko małe siku, mokre zaschniete, straszna bida :( Donald olbrzym na raz zjadł miskę suchego :strach: wodę miał, Frotka obraziła się po grzebaniu w uszach nawet po łapach dostałam, Matylda za to bardzo żałośnie wygląda po zrobieniu uszu :(
Kami jak to Kami nasyczała na mnie i tyle ją widziałam :roll: Iza podziwiam
Ptyś zrobił ogonek w pion do mnie :1luvu: kocham tego staruszka :)
Gucio jak to Gucio nie da się go nie darzyć gorącym uczuciem cudo nie kot, Mru faktycznie źle się czuje przemyłam mu oczka, ale kicha, zjadł mokre ale bez wizyty weta to się raczej nie obędzie Anetka jak będziesz zabierała dziewczyny jutro to weź go też, chyba bez antybiotyku tu się nie obejdzie niestety.
Obrazek
Lara [*] 28.03.2012 Fibi [*] 19.11.2012 Basia [*] 03.02.2013 TRUSIA [*] 24.07.2013 Miłek [*] 01.08.2013 Romisia [*] 24.04.2014 Lidzia [*] 06.05.2015 Gniewko [*] 03.09.2015r. Agat [*] 30.11.2015 Feliks [*] 27.03.2017r. RUDA ['] 07.03.2018r. Kocia ['] 11.07.2019r. LOLA ['] 24.03.2020r. MILKA ['] 03.04.2020r. za dużo Was tu

dilah

Avatar użytkownika
 
Posty: 12482
Od: Wto maja 10, 2011 7:39
Lokalizacja: Łódź

Post » Nie kwi 23, 2017 21:00 Re: Kociarnia KOTYliona VI - dyżury, koty w lokalu

Frotkę jutro można wypuścić na ogólny, a Kicię wypuściłabym luzem w szpitaliku - może to jej odrobinę pomoże :(

Kotki z eksmisji są naprawdę bardzo fajne - czarna Zuzia - najstarsza - ta bez obróżki - jest najśmielsza i cudna
czarna w obróżce to Malutka - ona jest trochę płochliwa, ale można ją wyciągać - jak się ją rozmizia to chodzi swobodnie i sama się tuli

tak było jak przyszła Iza a potem ja - siedziały wszystkie skulone za kanapą :(
Obrazek

Wyciągnęłam je po kolei - i Zuzia to już po chwili się tuliła, mruczała i robiła baranki - cudna jest :1luvu:
Obrazek
Obrazek

Malutka też się odstresowała na chwilę
Obrazek

tylko Kropeczka długo wyjść nie chciała, ale do Was wyszła, więc też nie jest źle :ok:
Obrazek
Karmel['] Taurus['] Miki [']Andzia [']
http://kotylion.pl/
https://www.facebook.com/kotylion.viva

Duszek686

 
Posty: 23751
Od: Sob kwi 25, 2009 22:42
Lokalizacja: Łódź

Post » Pon kwi 24, 2017 7:12 Re: Kociarnia KOTYliona VI - dyżury, koty w lokalu

Zuzia i Kropka przywitały mnie od razu :ok: Malutka wyjęła tylko główkę spod fotela, którą dała sobie pogłaskać ;)
Miski z mokrym wyjedzone, suche schowane.

Zajrzałam do Kici, mokre zjadła do połowy, w kuwecie wiele sików bez kupy. Dałam się obwąchać ale później zaczęła syczeć pokazując niezbyt ładne uzębienie. :(

Mru siedzi zgęziały, oczy zalane, no nie wygląda za dobrze :(
Obrazek

olala1

Avatar użytkownika
 
Posty: 5235
Od: Czw sty 07, 2016 14:09
Lokalizacja: Łódź

Post » Pon kwi 24, 2017 7:45 Re: Kociarnia KOTYliona VI - dyżury, koty w lokalu

Dzięki Ola <3
Zabiorę Mru do Ani razem z dziewczynami
Karmel['] Taurus['] Miki [']Andzia [']
http://kotylion.pl/
https://www.facebook.com/kotylion.viva

Duszek686

 
Posty: 23751
Od: Sob kwi 25, 2009 22:42
Lokalizacja: Łódź

Post » Pon kwi 24, 2017 9:31 Re: Kociarnia KOTYliona VI - dyżury, koty w lokalu

Dyżury

poniedziałek (24.04) - mgska
wtorek (25.04) - olala1
środa (26.04) - Duszek686
czwartek (27.04) -
piątek (28.04) - Pietraszka lub Krystian
sobota (29.04) -
niedziela (30.04) - dilah
poniedziałek (01.05) -
wtorek (02.05) -
środa (03.05) -
czwartek (04.05) -
piatek (05.05) -
sobota (06.04) -
niedziela (07.04) -
Ostatnio edytowano Wto kwi 25, 2017 7:01 przez pyma, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek

pyma

Avatar użytkownika
 
Posty: 5791
Od: Pt wrz 21, 2012 10:37

Post » Pon kwi 24, 2017 9:31 Re: Kociarnia KOTYliona VI - dyżury, koty w lokalu

Śliczne te czarnulki :1luvu:
poszła stówka na leczenie ząbków.
Obrazek

pisiokot

 
Posty: 13011
Od: Śro maja 03, 2006 15:37
Lokalizacja: Łódź

Post » Pon kwi 24, 2017 16:08 Re: Kociarnia KOTYliona VI - dyżury, koty w lokalu

Poproszę piątek, 28.04

Pietraszka

Avatar użytkownika
 
Posty: 8569
Od: Nie lis 23, 2014 15:40

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 67 gości