,Kolorowe bardziej lub mniej ;) szukają domków.

Koty i kotki do adopcji

Moderatorzy: Estraven, LimLim, Moderatorzy

Post » Pt lis 25, 2016 17:27 Re: ,Kolorowe bardziej lub mniej ;) szukają domków.

jasia.stargard2 pisze:Przepraszam, myślałam, że mając też takie małe kociaki chętnie podzielą się swoimi spostrzeżeniami.

Na pewno Dorcia44 odpowie/podpowie/tyle, że zamiast tutaj, lepiej byłoby pytać na Jej ogólnym-domowym wątku viewtopic.php?f=1&t=176767&start=525 bo inaczej z wątku ogłoszeniowego zrobi się wątek dyskusyjny i kociątka szukające domu zejdą na dalszy plan.
Poza tym nie chodzi tylko o to pytanie ale i inne posty (np. info zapowiadające zdjęcia Twojej kotki)
Obrazek

Każda przykrość nas dotyka, tylko niektóre szczególnie.

Amika6

Avatar użytkownika
 
Posty: 10613
Od: Śro sty 24, 2007 18:48
Lokalizacja: Chełm (Lubelskie)

Post » Pt lis 25, 2016 19:45 Re: ,Kolorowe bardziej lub mniej ;) szukają domków.

Swoje brzydaki odrobaczałam 2 razy Milbemax ,przed 3 szczepieniem odrobaczę kolejny raz.
Odrobaczałam co dwa tygodnie.

Ciemna laleczka ,okrąglutka jak bułeczka ,jasna laleczka ,drobniutka ,szczuplutka ,ot niteczka...

Za to jak bym nagrała co ona na rękach wyczynia ,to chyba każdy by ją chciał ,ona tak kocha ,tak wielbi ,tak mocno mocno..
ciemna uwielbia na kolanka ,ale przytuli sie i leży ,jak ją zestawię zaraz wlezie od nowa ,sto razy zestawię sto razy znów wlezie ,jej kolanka i tyle :lol: a biała bryluje na mym biuście ,szyi ,głowie ,twarzy ,głowa w dół ,w górę brzuch do całowania ,jest niesamowita...
Taki cudny dwupak czeka i nic... :roll:
Obrazek

dorcia44

 
Posty: 43912
Od: Pt maja 19, 2006 20:20
Lokalizacja: Warszawa

Post » Sob lis 26, 2016 17:57 Re: ,Kolorowe bardziej lub mniej ;) szukają domków.

Polecam kotki od Dorotki, brać i kochać.
Obrazek

Kalai

Avatar użytkownika
 
Posty: 1253
Od: Wto cze 30, 2015 1:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Nie lis 27, 2016 14:25 Re: ,Kolorowe bardziej lub mniej ;) szukają domków.

Dziękuję za podrzucenie :1luvu:
Wczoraj jedna panienka miała wizytę p.a.,ju dostałam fotkę jak pięknie siatkują balkon :ok:
Reszta nadal czeka ,wysysając ze mnie wszystko co możliwe i co nie możliwe ,przeszkadzając w spaniu ,zajmując mi poduszkę ,mrucząc w głos i każąc się miziać
I to wszystko hurtem ,bo wiadomo ,przyleci jedno zaraz reszta ,przy czym przy białej biedronce trzeba pilnować co by usta stale były zamknięte ,bo gotowa tam wejść i zamieszkać :lol:
Obrazek

dorcia44

 
Posty: 43912
Od: Pt maja 19, 2006 20:20
Lokalizacja: Warszawa

Post » Nie lis 27, 2016 18:40 Re: ,Kolorowe bardziej lub mniej ;) szukają domków.

jemy mięsko :mrgreen:
Obrazek
Obrazek
a my ,biedrony lubimy być razem :wink:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

dorcia44

 
Posty: 43912
Od: Pt maja 19, 2006 20:20
Lokalizacja: Warszawa

Post » Śro lis 30, 2016 10:18 Re: ,Kolorowe bardziej lub mniej ;) szukają domków.

Dalej jesteśmy w komplecie ,a bardzo bym chciała co by się sytuacja zmieniał :twisted: :wink:
Moje cukierasy dokazują tak że :strach: a przy tym to czysta postać słodyczy przy której nie grozi utycie ,ani cukrzyca :idea: :1luvu:
Obrazek

dorcia44

 
Posty: 43912
Od: Pt maja 19, 2006 20:20
Lokalizacja: Warszawa

Post » Śro lis 30, 2016 12:20 Re: ,Kolorowe bardziej lub mniej ;) szukają domków.

Ale dużo mięska koteczki dostały, zdjęcia śliczne a małe tri to maleńkie cuda. :1luvu: :1luvu: :1luvu:
Obrazek

jasia.stargard2

 
Posty: 370
Od: Wto sty 27, 2015 16:02

Post » Śro lis 30, 2016 16:37 Re: ,Kolorowe bardziej lub mniej ;) szukają domków.

jasia.stargard2 pisze:Ale dużo mięska koteczki dostały, zdjęcia śliczne a małe tri to maleńkie cuda. :1luvu: :1luvu: :1luvu:

toż to jawna kradzież :lol: Krówencjusz chciał zawładnąć całym połciem ,a na dole psie harpie tylko czekały jak mu spadnie ,to by się działo :strach:
Kolorki są zjawiskowe ,ale w nich wszystko jest właśnie zjawiskowe ,nawet charakter ,opinie są takie że to koty z charakterem ,a moje to mniodzio :1luvu:
W nocy drą się ,gdzie jesteś ,szybko ,odezwij się ,no to ja paszczę rozwieram i już jedna po drugiej na mnie przy mnie ,wiją się ,wkręcają ,mruczą ,plują...tak z 15 min .aż w tulone we mnie usną.
w łóżku trwa nieustająca walka o kawałek poduszki ,kołdry ,o miejsce ,ja jedna ich stado .
Jak nie ma miejsca przy mnie ,to jest miejsce na mnie i tak obłożnie obłożona :wink: próbuję spać :twisted:
Obrazek

dorcia44

 
Posty: 43912
Od: Pt maja 19, 2006 20:20
Lokalizacja: Warszawa

Post » Czw gru 01, 2016 20:52 Re: ,Kolorowe bardziej lub mniej ;) szukają domków.

Podniosę ślicznotki, niech wreszcie znajdą się dla nich domy :ok:
Obrazek
Maciuś ['], Kubuś ['], Filemon ['], Pimpuś ['], Maksiu ['], Nikitka ['], Tosia ['], Filip ['] :( kiedyś się spotkamy
To i owo na dług u weta - viewtopic.php?f=20&t=216152

ametyst55

 
Posty: 21519
Od: Pon sie 16, 2010 14:04
Lokalizacja: niedaleko Kraków

Post » Pt gru 02, 2016 9:57 Re: ,Kolorowe bardziej lub mniej ;) szukają domków.

ametyst55 pisze:Podniosę ślicznotki, niech wreszcie znajdą się dla nich domy :ok:


Domki, domki gdzie jesteście bo małe cudeńka was szukają. :1luvu: :1luvu: :1luvu:
Obrazek

jasia.stargard2

 
Posty: 370
Od: Wto sty 27, 2015 16:02

Post » Sob gru 03, 2016 19:00 Re: ,Kolorowe bardziej lub mniej ;) szukają domków.

Dziś do domku pojechała Srebrna lalunia ,tak się cieszę bo dom na medal ,ale troszkę też ściska :oops:
Bądź szczęśliwa malutka :1luvu: :ok:
Zaskoczyli mnie bo przywieźli ze 30 tacek Animondy dla kociąt ,zabaweczki i drapaczek narożny ,takie rzeczy na ogół się nie zdarzają. :roll: tym bardziej byłam miło zaskoczona.
Jeszcze dwupak biedronek ,Krówencjusz z siostrą Ineczką i Tygrynia . :201494
Obrazek

dorcia44

 
Posty: 43912
Od: Pt maja 19, 2006 20:20
Lokalizacja: Warszawa

Post » Sob gru 03, 2016 20:02 Re: ,Kolorowe bardziej lub mniej ;) szukają domków.

To jedna już wiadomość wspaniała, ja pomagam koleżance ogłaszać 3 kotki.
Obrazek

jasia.stargard2

 
Posty: 370
Od: Wto sty 27, 2015 16:02

Post » Nie gru 04, 2016 15:52 Re: ,Kolorowe bardziej lub mniej ;) szukają domków.

Zadzwoniła do mnie mila babeczka że chce obie biedrony bo są cudowne itp itd. wszystko super ,ja już cała w pąsach i pląsach ,okna zabezpieczone i wszystko cacy ,poprosiłam o fotkę i tu zonk ,ale my już wychodzimy ,może później i takie tam mętne gadugadu..
zdjęcie tel.to sekunda,wysłanie druga....czyżby komuś nos rósł od kłamstwa :smokin:
Obrazek

dorcia44

 
Posty: 43912
Od: Pt maja 19, 2006 20:20
Lokalizacja: Warszawa

[poprzednia]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 41 gości