OTW16- a bo to u nas jest jak jest ;)

Koty i kotki do adopcji

Moderatorzy: Estraven, LimLim, Moderatorzy

Post » Pt maja 19, 2017 7:12 Re: OTW16- życie DT to nie jest bajka ;( a czasem jest:)

o co chodzi z popsutym zębem, bo nie wiem
Obrazek
Obrazek

MalgWroclaw

Avatar użytkownika
 
Posty: 46710
Od: Czw paź 15, 2009 17:39
Lokalizacja: Wrocław, stolica Śląska :)

Post » Pt maja 19, 2017 7:14 Re: OTW16- życie DT to nie jest bajka ;( a czasem jest:)

MalgWroclaw pisze:o co chodzi z popsutym zębem, bo nie wiem

Fartek ma zęby do zrobienia.
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55363
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Pt maja 19, 2017 7:49 Re: OTW16- życie DT to nie jest bajka ;( a czasem jest:)

Jesteśmy, podziwiamy opowieści, trzymamy za Was kciuki i prosimy o kciuki dla nas dziś od 14:00 :oops:
...Obrazek...Obrazek

kussad

Avatar użytkownika
 
Posty: 14240
Od: Pt paź 13, 2006 9:59
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pt maja 19, 2017 8:12 Re: OTW16- życie DT to nie jest bajka ;( a czasem jest:)

kussad pisze:Jesteśmy, podziwiamy opowieści, trzymamy za Was kciuki i prosimy o kciuki dla nas dziś od 14:00 :oops:

:ok:
Wszystko bedzie dobrze. Musi być.
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55363
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Sob maja 20, 2017 7:41 Re: OTW16- życie DT to nie jest bajka ;( a czasem jest:)

ASK@ pisze:A tutaj brat i siostra chłopaków. Zdjątko cieplusie jeszcze.
Bura Princeska i biało-rudy Parysek. Wedle słów ich Dużego P. Pawła Za co nas los pokarał takimi chuliganami :placz: inni mają grzeczniusie koty a my takie szałaputy Ale wsio jest mówione z dumą pewną. Największą przemianę przeszła jednak Princeska ( u nas Bejbi). To była cicha i spokojna dziewczynka. Malunia bardzo w porównaniu do wielkich chłopów jakimi byli jej bracia. Zahukana przez nich. U siebie pokazała całą krasę wdzięku, spryciarstwa, inteligencji... Parysek (Bastek) za to jest typowym facetem co to nie widzi, że jak słoń się zachowuje. Zawsze jest na niego. Każda demolka. Bo on zostaje na pobojowisku.
Obrazek


Miała dziewczyna trzech braci, to się wyszkoliła. :mrgreen: Odgrzebałam stare zdjęcia jak trenuje zagryzanie.

Z Bemolkiem:
Obrazek

Z Basterkiem:
Obrazek

A tu tylko udaje niewiniątko. :kotek:
Obrazek
Obrazek

mimbla64

Avatar użytkownika
 
Posty: 14230
Od: Pon lis 12, 2007 9:29
Lokalizacja: Warszawa Wola

Post » Sob maja 20, 2017 8:08 Re: OTW16- życie DT to nie jest bajka ;( a czasem jest:)

Dzięki.
Cieszę się, że do nas cholery trafiły. Gdyby Janusz pytał o pozwolenie a nie po prostu je przywiózł to kto wie jakby się potoczyło. Jak wszystkie mają swoje domy to dopiero docenia się wszystko. Gdybanie ma dopiero sens.
Mała musiała wyrobić się bo inaczej zjadły by dziewczynę cholery.

Wyszłam dziś wcześnie do dzików . Jeszcze 6 - tej nie było.Pieknie było. Las pełen wilgoci pachniał cudnie. Chłodem, zielenią i ziemią. Inaczej niż blokowisko. Zrobiłam spacer. Oddychania porankiem trzeba było mi bardzo. I uroku drzew. Ostrych kontrastów kolorów na błękicie nieba. Klekotania ptaków. Szumu gałęzi. I tej pięknej zieleni w odcieniach nie zliczonych. Jeden kolor a każdy inny. Ptaki guglały. Cudnie. Jakie one mają piękne głosy. Czyste i takie przejmujące. Jak dzwoneczki. Ciągle dziwię się, że czym mniejszy i niepozorny ptasior tym piękniej śpiewa. Z czystej przyjemności. Z radości poranka. By pierwsze promienie słońca przywitać. I pierwszy otwarty kwiat. I szum drzewa na którym siedzi. Nie myśli. Nie roztrząsa spraw minionych i tych przyszłych. Zwyczajnie cieszy się o poranku.
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55363
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Sob maja 20, 2017 11:51 Re: OTW16- życie DT to nie jest bajka ;( a czasem jest:)

Rodeńka, nasza była tymczaska bardzo źle się czuje. Ma poważny kryzys. Jej Duża, Beatka, staje na rzęsach by kota wyciągnąć. Strasznie się zamartwia ale nie poddaje się. Upraszam o wielkie kciuki i moc dobrych myśli dla Dziewczyn.

Roduś :ok: Trzymaj się kochanie.
Beatko , przytulam. Dzielna z Ciebie Kobieta.
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55363
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Sob maja 20, 2017 11:51 Re: OTW16- życie DT to nie jest bajka ;( a czasem jest:)

Ojej. Kciuki. :ok:
Obrazek

mimbla64

Avatar użytkownika
 
Posty: 14230
Od: Pon lis 12, 2007 9:29
Lokalizacja: Warszawa Wola

Post » Sob maja 20, 2017 12:25 Re: OTW16- życie DT to nie jest bajka ;( a czasem jest:)

Mocne kciuki. Dobrze, że ma dobrą Dużą
Obrazek
Obrazek

MalgWroclaw

Avatar użytkownika
 
Posty: 46710
Od: Czw paź 15, 2009 17:39
Lokalizacja: Wrocław, stolica Śląska :)

Post » Sob maja 20, 2017 12:30 Re: OTW16- życie DT to nie jest bajka ;( a czasem jest:)

Roduniu mocne kciuki!
...Obrazek...Obrazek

kussad

Avatar użytkownika
 
Posty: 14240
Od: Pt paź 13, 2006 9:59
Lokalizacja: Warszawa

Post » Sob maja 20, 2017 18:33 Re: OTW16- życie DT to nie jest bajka ;( a czasem jest:)

:ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok:
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35338
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Sob maja 20, 2017 19:49 Re: OTW16- życie DT to nie jest bajka ;( a czasem jest:)

Dzięki. Mam nadzieję, że Rodi zwalczy kryzys. Ma najlepszą opiekę pod słońcem.

Mam ostatnio wysyp telefonów dzieciowych. Czyli dzwonią dzieci w wieku różnym z pytaniem o kota. Nie wiem jak małe dziecko, na słuch coś 4-5 latek ogłoszenie przeczytało. Dopiero co teraz skończyłam gadać z rezolutnym chłopcem. Co to przeprosił, że ogłoszenia dokładnie nie czytał. A rodzice zgodzili się na kota.Właśnie z bratem podpisali z nimi umowę na temat opieki nad futrem. Wyjaśniłam co to zabezpieczenia, dlaczego są konieczne, dlaczego zapoznanie się z ogłoszeniem też jest ważne. I takie tam. Za kilkanaście/kilkadziesiąt lat może przyniesie to efekty.
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55363
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Sob maja 20, 2017 22:38 Re: OTW16- życie DT to nie jest bajka ;( a czasem jest:)

Na pewno
Obrazek
Obrazek

MalgWroclaw

Avatar użytkownika
 
Posty: 46710
Od: Czw paź 15, 2009 17:39
Lokalizacja: Wrocław, stolica Śląska :)

Post » Nie maja 21, 2017 4:57 Re: OTW16- życie DT to nie jest bajka ;( a czasem jest:)

Któreś wymiotuje pianą . Słyszałam przez sen. Co wstałam to już tylko zetrzeć trzeba było. Kot znikł. Na śniadaniu każde się pojawiło.
Położyłam się ale chyba gnaty jednak podniose. Wstawię zupę, naszykuje dziczkom. Janusz wróci z nicki to nie będę walić garami.
Ostatnio boli mnie mocniej kręgosłup. A i ręce wysiadadają. Mam problemy z uchwytem. Szkoda, że wyfiokowana pani ze sklepu nie zrozumiała mej odmowy poszukiwań drobnych co rozsypały się po posadzce. Grzecznie jej wyjaśniłam, że chodzenie w kucki i zaglądanie w dziury oraz wyciąganie nie jest w moich możliwościach. Młoda jestem i nie grzeczna.
Koty szaleją. Nela bryluje w tym. Z niej okrutny szałaput wyrósł. Chuligan i zadziora. Nie ustąpi. Zaczepi. Wsio znajdzie. Wyciągnie. A to było takie nieśmiałe dziecko.
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55363
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Nie maja 21, 2017 6:54 Re: OTW16- życie DT to nie jest bajka ;( a czasem jest:)

Nela upodabnia się do Ciebie :wink:
uważaj na siebie.
Obrazek
Obrazek

MalgWroclaw

Avatar użytkownika
 
Posty: 46710
Od: Czw paź 15, 2009 17:39
Lokalizacja: Wrocław, stolica Śląska :)

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 96 gości