OTW16- a bo to u nas jest jak jest ;)

Koty i kotki do adopcji

Moderatorzy: Estraven, LimLim, Moderatorzy

Post » Nie paź 30, 2016 23:02 Re: OTW16- Brawo my! Zapraszam!

Trzepie sobie zaległe filmy.
Jakoś słowo pisane w formie łagodnej :wink: mnie nie ciągnie ostatnio. Za to pasjami uwielbiam zbrodnicze :wink: fabuły.
A więc Gra o tron
Potem sobie wrzucę na mózg Wikingów
Albo inną krwawą historię.
Nieustannie jestem zdziwka pełna, jak ja delikatna, zwiewna i eteryczna prawie białogłowa nie mdleję przy tych jatkach.
Kocham takie mroczne historie.
Pewnie jakiś pod tekst jest w mym rozumku ale odpuszczę sobie analizę stanu umysłu.
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55373
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Pon paź 31, 2016 9:14 Re: OTW16- Brawo my! Zapraszam!

aseret pisze:Asiu, pozdrowienia od Rafika/Mruczusia oraz kolegów. Kotki mają się dobrze. Czytam Twój wątek regularnie i nieustająco trzymam kciuki. Bardzo się dziś ucieszyłam, że Beza się znalazła. Jak długo trwały poszukiwania? Ona jest znów u Ciebie?

Witaj Teresko
Poznałam nick i bardzo się ucieszyłam ,że zaglądasz.
Dzięki za wieści o Mruczusiu i chłopakach. Ty prawie otwocka jesteś :wink: bo masz 2 koty z okolicy.

AgaPap pisze:Melduję się i ja, chociaż rzadko piszę to czytam Was regularnie :ok:

Ucieszyłam się jak zobaczyłam na pierwszej stronie, że Beza się znalazła :201461


Dzięki ,że zaglądasz.

Beza jest u nas. Wróciła ze statusem tymczasa. Wrócił nie ten kot. Była wesoła, otwarta, odważna i nie dająca sobie dmuchać w nos, tulaśna, kochająca inne koty. Jest strachliwa, bała się Janusza i syczała na niego, syczy mocno na koty. Ale powoli zmienia się to. Ja mam czas i cierpliwość. Byleby zdrowa była. Miała kalici i to nie pomogło nam na poczatku.

Wkleję na poprawę humoru kilka fot. Coś robię nie tak i mi się nie przerzuciła reszta. Więc reszta będzie potem :wink:

Wulkasiek z resztą .Jako wujek.
Nie udało mi się cyknąć niestety fotki jak "karmił cycem" Bemola.

ObrazekObrazek
ObrazekObrazek
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55373
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Pon paź 31, 2016 9:23 Re: OTW16- Brawo my! Zapraszam!

Słodziak z tego Wulkanika :1luvu: i Bemolek do schrupania :1luvu: .

Przykro że tak to z Bezą wyszło, ale wierzę, że z Wami wróci pomału do równowagi psychicznej i znów się otworzy.
“To co robimy dla nas, umiera wraz z nami. To co robimy dla innych i dla świata zostaje po nas i jest nieśmiertelne.” -A. Pine
nasz wątek: http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=159694

Alienor

Avatar użytkownika
 
Posty: 24229
Od: Pt mar 19, 2010 14:48

Post » Pon paź 31, 2016 9:23 Re: OTW16- Brawo my! Zapraszam!

Grę o tron też bym obejrzała raz jeszcze od początku ,świetnie zasypiam przy ścieżce muzycznej :mrgreen:
Pościelowe fotki :ryk:

iwona66

Avatar użytkownika
 
Posty: 10969
Od: Pt paź 23, 2009 15:40
Lokalizacja: warszawa - wołomin i jeszcze dalej :)

Post » Pon paź 31, 2016 21:23 Re: OTW16- Brawo my! Zapraszam!

Kolejny dzień minął. Jakoś tak szybko. Jak paciorki przesuwają się między palcami a ja żyję "odruchowo". Czasem mam wrażenie, że coś mnie ważnego ominęło. Że mogłabym coś więcej zrobić. Włożyć więcej chęci, serca, pracy. A ja nawet nie mam ochoty zrobić porządek w rzeczach by choć do następnych poszukiwań było cudnie. Może znalazło by się kilka rzeczy uważanych za zaginione. Część bym jednak musiała wywalić przyznając się, że badziewie zakupiłam bo się mocno skurczyły :? Ale zrobiłabym miejsce na następne, może lepsze gatunkowo :wink: Może sie zabiorę choć za to. Mam czas ale nie mam przymusu. Mam czas teraz i co wieczór obiecuję sobie, że zabiorę się za to jutro. Na pewno już jutro. Myślę o zrobieniu napisu nad drzwiami. Wprost kolącego w oczu co sen porzuciły. Napisu od jutra sprzątam lub od jutra odchudzam się . Pomyślcie jaką ulgę poczuję każdego ranka ,że to jutro jest TEN dzień. Jakiego kopa jutro dostanę. Niech tylko się obudzę i zaraz wezmę do roboty. Jutro :smokin:
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55373
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Wto lis 01, 2016 8:59 Re: OTW16- Brawo my! Zapraszam!

Jak Scarlett
Obrazek
Obrazek

MalgWroclaw

Avatar użytkownika
 
Posty: 46713
Od: Czw paź 15, 2009 17:39
Lokalizacja: Wrocław, stolica Śląska :)

Post » Wto lis 01, 2016 9:00 Re: OTW16- Brawo my! Zapraszam!

MalgWroclaw pisze:Jak Scarlett

Cała ona jestem.
W tym myśleniu o jutrze :wink:
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55373
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Wto lis 01, 2016 10:21 Re: OTW16- Brawo my! Zapraszam!

Jutro zawsze będzie jutro... ☺
Asiu, faktycznie - Cosik też jest otwocki. Jeszcze raz pozdrawiamy.

aseret

 
Posty: 59
Od: Pt mar 23, 2012 0:16

Post » Śro lis 02, 2016 1:24 Re: OTW16- Brawo my! Zapraszam!

Znów dzionek minął.Szybciusio.
Niby trochę pokręciłam się. Ugotowałam zupinę. Wygłaskałam koty ze szczególnym uwzględnieniem dziczących się. Naszykowałam dla wolno żyjących garki. TZ jak rasowa kociara podygał radośnie do nich machając wdzięcznie parasolką. Ja łażę bez, najwyżej zmoknę. A on ochronę nad grzywką potrzebuje :roll: Uprzątnęłam dziwne kawałki rozwleczone po mieszkaniu. Ki czort? Co to jest? Doszłam! Filtr od fontanny wyciągnęły cholery. Taki mały a tyle szajsu wszędzie było.
Szafek ciuchowych nie ruszyłam :twisted: Jutro może :?

Martwi mnie Gawronek. Niby nic. Zwymiotował dziś pianą w mojej obecności. Znalazłam też jakieś ślady wcześniejszych .Ale czy to jego dzieło było? Nie wiem. Kilka dni temu też się popisał wydalając nie pogryzione chrupy. Ale najbardziej nie podoba mi się to ,że nie przyszedł żebrać w czasie szykowania kateringu dziczkom. Śpi dużo. Temperatura normalna. Gardło, nos i oczka też.
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55373
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Śro lis 02, 2016 1:43 Re: OTW16- Brawo my! Zapraszam!

Ręce opadają. :strach:
Z reguły nie otwieram maili nie znanych ale tutaj zadziałało prawo "następny klikniem następny numerek" .
Otrzymałam takiego kwiatka i nie powiem, deczko się zdenerwowałam. Wyobraźnia pracuje i już sprawdzałam czy dowód i wsio na miejscu jest. Już myślę,ze ktoś podszywa się pode mnie. Ale załączników nie otworzyłam.

Dzień dobry,
Na dzień dzisiejszy nie odnotowaliśmy wpłaty za faktury. W załączeniu przesyłam listę!
Jeżeli należności zostały uregulowane proszę uznać powyższą wiadomość za nieważną. W przypadku nieuregulowania płatności w terminie 9 dni od dnia otrzymania tej wiadomości, sprawa
może zostać skierowana do windykacji.

Z poważaniem,
Adam Mazolewski
BONI-NET Sp. z o.o.
Tel: +48 22 481 45 80

Z maila: swiatokien@oknoplast.com.pl

Nie powiem, że nie trzepłam poszukiwań po googlach ale prócz maila nic nie znalazłam. Jak widać LISTA mi się otrzymała cała do zapłaty bo pewnie zamek wyoknowałam.
Jednak zdrowszy człek jest jeśli nie czyta. :mrgreen:
Wrócę do dawnego sposobu sprawdzania listy.
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55373
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Śro lis 02, 2016 7:55 Re: OTW16- Brawo my! Zapraszam!

Cześć Asia, i ja się oficjalnie przyłączę.. głupio być cichym podglądaczem... Dużo masz tych tymczasów :wink: A co do maila nie otwieraj załączników. Ewentualnie odpisz do nich, że czekasz na oficjalne pismo podpisane i przysłane poleconym :ok:
"Człowiek jest cywilizowany na tyle, na ile potrafi zrozumieć kota" (J. Cocteau)

Bursztyn (*) Tom (*) na zawsze w moim sercu

mamago

Avatar użytkownika
 
Posty: 115
Od: Wto lip 19, 2016 6:32

Post » Śro lis 02, 2016 8:22 Re: OTW16- Brawo my! Zapraszam!

nic nie odpisuj
po co potwierdzać, że otworzyłaś?

Patmol

Avatar użytkownika
 
Posty: 27175
Od: Śro gru 30, 2009 14:03
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Śro lis 02, 2016 8:37 Re: OTW16- Brawo my! Zapraszam!

A ja bym odpisała i zażądała info skąd mają twoje dane.. no chyba że u nich coś kupowałaś? Plus postraszyłabym ich, że zgłaszasz sprawę do Policji jako próba wyłudzenia i tyle, skończą się głupoty
"Człowiek jest cywilizowany na tyle, na ile potrafi zrozumieć kota" (J. Cocteau)

Bursztyn (*) Tom (*) na zawsze w moim sercu

mamago

Avatar użytkownika
 
Posty: 115
Od: Wto lip 19, 2016 6:32

Post » Śro lis 02, 2016 10:46 Re: OTW16- Brawo my! Zapraszam!

Nie otwieraj załączników z adresów, których nie znasz - niektóre są ransomwarem czyli blokują ci komputer do czasu zapłacenia "okupu". Od 2 lat trwa z skurczybykami wojna i jak dotąd ani ich nie przyskrzynili ani nie udało się ich skutecznie zablokować. I jeśli dostaniesz plik o końcówce .exe to (o ile nie prosiłaś o podesłanie Ci jakiegoś programu/aplikacji) też wywal dziada.
“To co robimy dla nas, umiera wraz z nami. To co robimy dla innych i dla świata zostaje po nas i jest nieśmiertelne.” -A. Pine
nasz wątek: http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=159694

Alienor

Avatar użytkownika
 
Posty: 24229
Od: Pt mar 19, 2010 14:48

Post » Śro lis 02, 2016 12:08 Re: OTW16- Brawo my! Zapraszam!

"Ki czort? Co to jest? Doszłam! Filtr od fontanny wyciągnęły cholery"
Znam to :kotek: Moja jednooczka uwielbia wszelkie gąbki i wodę, jaka to frajda capnąć gąbkowy zmywak z kuchni lub gąbkę z łazienki, najlepiej, żeby było mokre, a nie jest? Przecież jest miska z wodą do picia, zawsze można namoczyć :mrgreen:
Fila ma już ponad 10 lat ale upodobań nie zmienia. Chyba z 8-9 lat temu mieliśmy telewizor, taki jeszcze z kineskopem, to było ulubione miejsce kociego wylegiwania i spania. Któregoś dnia telewizor padł, w serwisie okazało się, że "musiał być zalany" 8O . Jak to zalany? Mąż stwierdził, że pewnie kocidło nasikało - nie ma mowy, gdyby sikała, urwałoby ci nos! Moja wersja - na 100% - Fila upolowała gąbkę, moczyła w misce /dopóki była woda/ i polowała, szalała: stół, łóżka, telewizor - każde miejsce dobre. Na telewizorze plazmowym śpi ale zabawek nie wnosi. Kocisko zołzowate: jak jej któryś pies podpadnie to... kiedyś patrzę: dlaczego woda w misce jest jakaś ciemna? Wylałam, wypucowałam - psy poszły pić. Siedzę kiedyś i co widzę: psy stoją w pobliżu miski; Fileńka pije; moczy łapki, wychlapuje dużo wody; nic, obserwuję i co widzę: kocisko kuca i sika do miski, następnie dostojnym krokiem odchodzi. Psy podchodzą do miski i zdegustowane odchodzą! Obrażalska ta Fileńka, od tamtego czasu,na wszelki wypadek, gdy ja jej czymś podpadnę, przez parę dni robię sobie kawę w kubku z pokrywką :lol:

kajtek56

 
Posty: 366
Od: Nie maja 04, 2008 10:11
Lokalizacja: Zielonka

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 151 gości