Już nie wróci na ulicę. Ruda ma DS.

Koty i kotki do adopcji

Moderatorzy: Estraven, LimLim, Moderatorzy

Post » Wto lis 01, 2016 9:22 Re: Za parę dni wróci na ulicę. Ruda, młoda. LUBELSKIE

Tyska, daj linka do ogłoszenia na Warszawę z jakims kontaktem, to bede przekazywać osobom, które sie zgłaszają o kociaki, nie spełniając wymogów typu dwupak/dokocenie.

Arcana

 
Posty: 5668
Od: Nie lip 17, 2005 13:59
Lokalizacja: Warszawa


Adopcje: 15 >>

Post » Wto lis 01, 2016 9:33 Re: Za parę dni wróci na ulicę. Ruda, młoda. LUBELSKIE

podniosę
Ile ona ma ? Mogłam przegapić wpis.
Daj linka też podrzucę gdy ktoś zechce jedynaka.
Wiadomo jak do kotów innych się zachowuje? Pomijam jedną rezydentkę. Choć podejrzewam ,ze nie było izolacji.
Kota żal
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55353
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Wto lis 01, 2016 10:01 Re: Za parę dni wróci na ulicę. Ruda, młoda. LUBELSKIE

Kotka ma ok. 6msc, lubi sie bawić, jest bardzo kontaktowa. Dogaduje się z psem, kotem, kocha zarówno ludzi dużych, jak i małych. Jest bardzo żywiołowa, nie przepada za dotykiem (tzn raczej jest niedotykalska), ale wobec ludzi jest kochana i bardzo towarzyska - pomaga przy codziennych czynnościach, nie lubi być sama. Wszędzie jej pełno, wszędzie wetknie nos, właściciel musi więc mieć oczy dookoła głowy.


Zdjęcia na rękach i na kolanach, a informacja, że niedotykalska :?:

Arcana

 
Posty: 5668
Od: Nie lip 17, 2005 13:59
Lokalizacja: Warszawa


Adopcje: 15 >>

Post » Wto lis 01, 2016 13:45 Re: Za parę dni wróci na ulicę. Ruda, młoda. LUBELSKIE

Kotka została oceniona na ok. pół roku, ale może mieć parę miesięcy więcej. Na pewno jest młoda, niespełna roczna. Jutro idzie na sterylkę, więc mają dopytać się wetki o wiek.
Problem w relacji kot-kot wynika raczej z różnicy charakterów między kotami. Rezydentka jest spokojna, starsza, a Ruda jest szalona, gryząco-polująca, ciągle chce się bawić. Psica świetnie się z nią bawi.

Kotka nie jest miziasta. Z rąk się wyrywa, gryzie, drapie. Zdjęcia zrobione są tylko z rękami, bo innych podobno nie da się zrobić, bo młoda ciągle biega, nie umie usiedzieć na jednym miejscu. Ale nie lubi być głaskana, nie jest też kotem nakolankowym, choć np. lubi być blisko człowieka, lubi pomagać mu w codziennych czynnościach. Ale to ona decyduje, jak ten kontakt wygląda.

Wiem, że kotka chciałaby się bawić, ale nie ma z kim. W domu niestety demoluje, niszczy, buja się po firankach i gryzie wszystko i wszystkich.
Na razie lepiej by było, gdyby trafiła do domu, gdzie nie ma kotów ze względu, że nie ma zrobionych testów na FIV/FELV.

Ja jestem pośrednikiem, ja Rudej na oczy nie widziałam, więc piszę takie informacje, jakie dostaję.

Ty$ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 1408
Od: Nie mar 11, 2012 19:57

Post » Wto lis 01, 2016 17:41 Re: Za parę dni wróci na ulicę. Ruda, młoda. LUBELSKIE

Arcana pisze:Tyska, daj linka do ogłoszenia na Warszawę z jakims kontaktem, to bede przekazywać osobom, które sie zgłaszają o kociaki, nie spełniając wymogów typu dwupak/dokocenie.

https://www.olx.pl/oferta/ruda-wysteryl ... ihjkB.html

NIestety, olx ostatnio robi problemy i kasuje ogłoszenia, w których pojawia się to samo zdjęcie.

Ty$ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 1408
Od: Nie mar 11, 2012 19:57

Post » Śro lis 02, 2016 9:17 Re: Za parę dni wróci na ulicę. Ruda, młoda. LUBELSKIE

Masz mało ogłoszeń, więc łatwo zauważyć, jak dublujesz.
Tyska, mało kto chce niedotykalskiego kota na jedynaka. Drapie i gryzie na serio czy się wykręca od trzymania na rękach? Nie wygląda na fotach na dzikusa.

Arcana

 
Posty: 5668
Od: Nie lip 17, 2005 13:59
Lokalizacja: Warszawa


Adopcje: 15 >>

Post » Śro lis 02, 2016 15:13 Re: Za parę dni wróci na ulicę. Ruda, młoda. LUBELSKIE

Dzikusem nie jest, natomiast nie lubi być siłą dotykana. Wtedy gryzie i drapie.
I jak się rozbawi, to wtedy atakuje wszystko, co się rusza.
Podobno z niej jest naprawdę niezłe adhd, ciągle chce się bawić. Pewnie lepiej by było, gdyby trafiła do domu z równie żywiołowym kotem, ale kto chce kota bez testów. :roll:
No i w sumie to na dobre nie wiadomo, czy tylko tak męczy rezydentkę, bo starsza i spokojna, czy ona po prostu jest kocim tyranem.

Z opisu bardzo przypomina mojego młodego, jeśli jest taka, jak on to będzie ciężko o dobry dom. :roll:
Ogólnie ciężki orzech do zgryzienia, z racji że jej nie widzę i posiłkuję się opisami to na dobrą sprawę nie wiem, jaki dom jej jest potrzebny. Na pewno odpadają domy z małymi dziećmi i spokojnymi kotami.

Kotka już po sterylce.

Ty$ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 1408
Od: Nie mar 11, 2012 19:57

Post » Śro lis 02, 2016 19:00 Re: Za parę dni wróci na ulicę. Ruda, młoda. LUBELSKIE

Kotka już po.

Niestety, już szaleje i się bawi, więc mocno ją pilnują. W sobotę wizyta kontrolna.
A tymczasem ważą się jej losy... trzymajcie kciuki. :ok:
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Ty$ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 1408
Od: Nie mar 11, 2012 19:57

Post » Śro lis 02, 2016 19:53 Re: Za parę dni wróci na ulicę. Ruda, młoda. LUBELSKIE

:ok: :ok: :ok:
Obrazek

Adoptuj. Nie kupuj.

zuzia96

Avatar użytkownika
 
Posty: 9096
Od: Czw wrz 13, 2007 14:07
Lokalizacja: Rzeszów

Post » Czw lis 03, 2016 12:55 Re: Za parę dni wróci na ulicę. Ruda, młoda. LUBELSKIE

Mocne kciuki :ok: :ok: :kotek:
Gdy cię znalazłam, nie wiedziałam, co z tobą zrobić.
Dziś nie wiem, co zrobię bez ciebie...
Marcel 7.10.2007 - 26.07.2021

kwinta

Avatar użytkownika
 
Posty: 7320
Od: Śro maja 21, 2008 20:47
Lokalizacja: Wielkopolska

Post » Czw lis 03, 2016 12:58 Re: Za parę dni wróci na ulicę. Ruda, młoda. LUBELSKIE

Naprawdę musiały być mocne. Radzili się, radzili i uradzili ;) Kotka ma DS. Zaufany, bo dobrze mi znany.

Za pomoc, za udostępnianie, za rady - dziękuję :1luvu:

Ty$ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 1408
Od: Nie mar 11, 2012 19:57

Post » Czw lis 03, 2016 13:00 Re: Już nie wróci na ulicę. Ruda ma DS.

Super - bardzo się cieszę :piwa:
“To co robimy dla nas, umiera wraz z nami. To co robimy dla innych i dla świata zostaje po nas i jest nieśmiertelne.” -A. Pine
nasz wątek: http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=159694

Alienor

Avatar użytkownika
 
Posty: 24225
Od: Pt mar 19, 2010 14:48

Post » Czw lis 03, 2016 13:01 Re: Za parę dni wróci na ulicę. Ruda, młoda. LUBELSKIE

:dance: :dance2: :dance: :dance2: tańczę kankana z radości :1luvu: :ok:
Gdy cię znalazłam, nie wiedziałam, co z tobą zrobić.
Dziś nie wiem, co zrobię bez ciebie...
Marcel 7.10.2007 - 26.07.2021

kwinta

Avatar użytkownika
 
Posty: 7320
Od: Śro maja 21, 2008 20:47
Lokalizacja: Wielkopolska

Post » Czw lis 03, 2016 13:16 Re: Już nie wróci na ulicę. Ruda ma DS.

:ok:
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55353
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Czw lis 03, 2016 13:22 Re: Już nie wróci na ulicę. Ruda ma DS.

Super. Za cierpliwy dom :ok:

Arcana

 
Posty: 5668
Od: Nie lip 17, 2005 13:59
Lokalizacja: Warszawa


Adopcje: 15 >>

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 46 gości