Ptyś i Balbinka.Balbinka w DS-ie.Ptyś też już w DS-ie.

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Wto kwi 11, 2017 9:51 Re: Ptyś i Balbinka, małe tygrysiątka.Zdrowe!

Aaa, rozumiem.Gabryś to mój ulubieniec ( a który nie jest tym ulubionym? :mrgreen: ).Wrócił z DS z opinią agresywnego.Nic z tych rzeczy.Żadnemu kotu nie zrobił najmniejszej krzywdy, zajmował się kocimi dziećmi jak najczulszy ojciec, z Agatką , mamą Pszczółek żył w ogromnej przyjaźni.Za kontaktem z człowiekiem nie przepada, ucieka, ale jak spokojnie podejdę to biorę go na ręce, głaskam, czeszę, obcinam pazurki, a nawet draśnięta nie jestem.Gabryś nigdy nie chowa się, pięknie się bawi, niczego w domu nie niszczy.To jest poza tym przemądry kot.Na swoje imię reaguje, dostaje obryweczki, które zjada mi z ręki.I jest piękny i zdrowy.Jest bardzo duży, ale staruszka Pusia wcale nie czuje przed nim respektu, wręcz odwrotnie, to on się jej boi i woli uciec, kiedy Pusia warknie.A jaki jest rozanielony, kiedy któryś z kotów się do niego przytuli.U wetów ma opinię miziaka :D , ale nie, miziakiem jeszcze nie jest.

ewar

 
Posty: 54904
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Czw kwi 13, 2017 7:49 Re: Ptyś i Balbinka, małe tygrysiątka.Zdrowe!

Balbinka z Majką
Obrazek
A tutaj siostrzyczka i braciszek
Obrazek Obrazek

ewar

 
Posty: 54904
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Czw kwi 13, 2017 12:42 Re: Ptyś i Balbinka, małe tygrysiątka.Zdrowe!

ewar pisze:Obrazek


To ładne :)

Arcana

 
Posty: 5668
Od: Nie lip 17, 2005 13:59
Lokalizacja: Warszawa


Adopcje: 14 >>

Post » Czw kwi 13, 2017 12:52 Re: Ptyś i Balbinka, małe tygrysiątka.Zdrowe!

Trudno im robić zdjęcia, bo nie chcą pozować.Balbinka rzadko leży na jednym posłanku z Ptysiem, uwielbia przytulać się do Beni.One są takie grzeczne, kochane, naprawdę.Bawią się jak kociaki, biegają, ale to nie koty z ADHD, jak Pszczoły, zwłaszcza czarna Gucia.O, teraz Balbinka leży sobie na posłanku, a Majka myje jej futerko.Cudny widok :1luvu: Chyba tylko jednooka Tosia [*] była tak kociolubna jak Balbinka.Ptyś potrafi zająć się sobą, nie musi mieć poduszki z kota, Balbinka owszem.Idealny do adopcji byłby dwupak: Benia i Balbinka.

ewar

 
Posty: 54904
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Pt kwi 14, 2017 6:33 Re: Ptyś i Balbinka, małe tygrysiątka.Zdrowe!

I jeszcze raz podobne konfiguracje.
Balbinka wtulona w Majkę
Obrazek
Ptyś i Balbinka
Obrazek Obrazek

ewar

 
Posty: 54904
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Sob kwi 15, 2017 6:21 Re: Ptyś i Balbinka, małe tygrysiątka.Zdrowe!

Ptyś z Benią
Obrazek
Koty testują matę edukacyjną
Obrazek

ewar

 
Posty: 54904
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Pon kwi 17, 2017 6:34 Re: Ptyś i Balbinka, małe tygrysiątka.Zdrowe!

Pszczółki pojechały do swojego domku, powinno być dużo spokojniej.Niby jest, ale nie znaczy to, że koty tylko śpią.Ptyś i Balbinka to kociaki jeszcze i potrzebują się wyszaleć.Gabryś biega z nimi, ale i pozostałe się przyłączają.Ruda Gucia, która skończyła już jedenaście lat wczoraj bawiła się jak kociak, polowała na piłeczkę.Pusia chyba zadowolona, że kotów ubyło, jakby spokojniejsza się stała.
Balbinka wciąż przykleja się do Beni, obie kochają się bardzo.
Obrazek Obrazek Obrazek
A tu połowa już teraz stada
Obrazek Obrazek
Obrazek- Ptyś
Obrazek-Balbinka
Drapak docelowo ma być na balkonie, ale pogoda jest taka, a nie inna stąd na razie jest w mieszkaniu, z czego koty bardzo zadowolone.

ewar

 
Posty: 54904
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Pon kwi 17, 2017 9:25 Re: Ptyś i Balbinka, małe tygrysiątka.Zdrowe!

Gucia jest prześliczna :1luvu:

waanka

Avatar użytkownika
 
Posty: 2391
Od: Czw paź 30, 2014 20:36
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pon kwi 17, 2017 9:33 Re: Ptyś i Balbinka, małe tygrysiątka.Zdrowe!

Dziękuję :1luvu: Ona nie była ładna, kiedy trafiła do mnie jako kilkumiesięczny...kocurek :wink: W realu jest ładniejsza, ma bowiem śliczny, dość płaski pyszczek, a na zdjęciach wychodzi jakiś długi.To jest MOJA kotka, ona kocha tylko mnie, do innych jest nieufna, potrzebuje czasu, aby przyjść i pozwolić się głaskać.Jest jednak bardzo łagodna, grzeczna, nieprzyzwoicie zdrowa ( odpukać!!!) i chociaż nie przepada za innymi kotami to nigdy nie atakuje, nie ma w sobie agresji.

ewar

 
Posty: 54904
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Wto kwi 18, 2017 6:11 Re: Ptyś i Balbinka, małe tygrysiątka.Zdrowe!

Wiele razy pisałam, że nie lubię bawić się z kotami :oops: Wczoraj jednak miałam dzień dobroci dla zwierząt i powyciągałam zabawki.Ale się działo :lol: To, że kociaki szalały to zrozumiałe, ale i bardzo dorosła Gucia i Pusia włączyły się do zabawy.Wszystkie biegały za światłem laserka, skakały do wędki, no cudnie było :lol:

ewar

 
Posty: 54904
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Wto kwi 18, 2017 6:37 Re: Ptyś i Balbinka, małe tygrysiątka.Zdrowe!

Ptyś w pościeli
Obrazek
Balbinka wciąż najlepiej czuje się w objęciach Beni, a i Benia ją uwielbia
Obrazek
Rodzeństwo
Obrazek

ewar

 
Posty: 54904
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Nie kwi 23, 2017 6:35 Re: Ptyś i Balbinka, małe tygrysiątka.Zdrowe!

Mój "drób', czyli Ptyś i Balbinka mają się dobrze.Jedzą jak smoki,korzystają z kuwetki, drapaka, bawią się pięknie, nie ma z nimi żadnego kłopotu.Ptyś jest dużo większy od swojej siostry, jest bardzo ciężki.Balbinka jest malutka, tego może na zdjęciach nie widać.Muszę je zważyć.Ptyś jest samodzielny, że się tak wyrażę, trochę nawet zadziorny, czasem uprawia zapasy z Gabrysiem.Bez agresji, oczywiście, ale koci chłopcy ćwiczą i dobrze, powinni mieć sporo ruchu.Ubolewam nad pogodą, która pozwala kotom na krótki pobyt na balkonie, a tak bardzo to lubią.Balbinka wciąż potrzebuje kota, do którego mogłaby się przytulić.Gucia i Pusia odpadają, Pszczół już nie ma, ale jest Benia.To kotka, jakiej ze świecą szukać.Opiekuje się Balbinką, przytula, myje, mogłoby się wydawać, że to matka z córką.Obie są szczęśliwe, kochają się bardzo.Wciąż rozczulają mnie takie widoki
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
A tak przy okazji zdjęcie mojej Guci.Dobra z niej kotka, łagodna i miziasta bardzo, ale nie ma instynktu opiekuńczego.
Obrazek

ewar

 
Posty: 54904
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Pon kwi 24, 2017 5:58 Re: Ptyś i Balbinka, małe tygrysiątka.Zdrowe!

W nocy lub nad ranem była jakaś impreza :wink: Dobrze, że sąsiadka z dołu wyjechała na dłużej, bo na pewno słyszałaby tupot kocich łapek po panelach.Ptyś i Balbinka lubią się bawić, co mnie ogromnie cieszy.To są po prostu zdrowe, młodziutkie kotki i tak być powinno.Nie mam się do czego przyczepić.Apetyt im dopisuje, z kuwetki korzystają wzorowo, futerka mają błyszczące, a z pozostałymi kotami żyją w wielkiej komitywie.
Obrazek Obrazek

ewar

 
Posty: 54904
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Pon kwi 24, 2017 8:58 Re: Ptyś i Balbinka, małe tygrysiątka.Zdrowe!

Pszczółki oddane, a imprezy trwają... Teraz najbardziej szalona to jest chyba babcia :mrgreen:

Arcana

 
Posty: 5668
Od: Nie lip 17, 2005 13:59
Lokalizacja: Warszawa


Adopcje: 14 >>

Post » Pon kwi 24, 2017 12:44 Re: Ptyś i Balbinka, małe tygrysiątka.Zdrowe!

To prawda, biega jak kociak.Z jednej strony to dobrze, bo koty mają sporo ruchu.Wrzasków nie ma, futro się nie sypie, krew nie leje, niech sobie biegają.Myślę, że kociaki traktują to jak dobrą zabawę.

ewar

 
Posty: 54904
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 97 gości