Ptyś i Balbinka.Balbinka w DS-ie.Ptyś też już w DS-ie.

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pon maja 15, 2017 12:35 Re: Ptyś i Balbinka, małe tygrysiątka.Balbinka w DS-ie.

Balbinka przytulona do Dużej
Obrazek
A taką kryjówkę sobie znalazła :mrgreen:
Obrazek

ewar

 
Posty: 54905
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Pon maja 15, 2017 13:54 Re: Ptyś i Balbinka, małe tygrysiątka.Balbinka w DS-ie.

Fajnie, że się przytula.
Kryjówa sprytna. :ok:
Obrazek

mimbla64

Avatar użytkownika
 
Posty: 14195
Od: Pon lis 12, 2007 9:29
Lokalizacja: Warszawa Wola

Post » Pon maja 15, 2017 15:52 Re: Ptyś i Balbinka, małe tygrysiątka.Balbinka w DS-ie.

Balbinka to milutka kotka, malutka, takie jeszcze kocie dziecko.Potrzebuje miłości.Nie ma w sobie agresji, Jinx jest też miłym kotkiem, powinni się dogadać.

ewar

 
Posty: 54905
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Wto maja 16, 2017 6:17 Re: Ptyś i Balbinka, małe tygrysiątka.Balbinka w DS-ie.

Jak ja lubię, kiedy koty przebywają na balkonie.Słońce i świeże powietrze im służy.
To Ptyś, akurat wieczorem
Obrazek
Gabryś
Obrazek
Czarna Gucia
Obrazek
Benia w elementach starego drapaka :mrgreen:
Obrazek
Kosz plażowy :mrgreen:
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

ewar

 
Posty: 54905
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Śro maja 17, 2017 6:16 Re: Ptyś i Balbinka, małe tygrysiątka.Balbinka w DS-ie.

Dzisiaj wieczorem zadzwonię i zapytam jak Balbinka.Duzi mieli kupić drewniany żwirek.Balbinka chowa się jeszcze, Duzi się trochę niecierpliwią, ale muszą dać jej czas.
A Ptyś ma się świetnie.Sporo śpi, zawsze taki był z niego śpioszek.Dużo też czasu spędza na balkonie, alpinista z niego, lubi łazić po barierce.Miał ochotę łapać ptaszki, ale zorientował się, że siatki nie pokona i dał spokój.Miziak z niego, bardzo lubi być głaskany.Sam na kolana jednak nie wskoczy.Bawi się z innymi kotami, nie ma problemów.Tylko z Pusią, ale ona jest specyficzna.Ptyś jest naprawdę uroczym, kochanym kotkiem.

ewar

 
Posty: 54905
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Czw maja 18, 2017 6:34 Re: Ptyś i Balbinka, małe tygrysiątka.Balbinka w DS-ie.

Zadzwoniłam.Na razie nie jest do końca dobrze.Balbinka wprawdzie już odważniejsza, ale w nocy łazi po meblach i...wyje.Tak Duża to określiła.Prawdopodobnie tęskni.Biedna malutka :( Jinx jest bardzo przyjaźnie do niej nastawiony, polizał ją wczoraj po główce, razem bawili się wędką, ale Balbinka jeszcze nie czuje się u siebie.Domek cierpliwy, trzymam kciuki, aby to kocie jeszcze dziecko było szczęśliwe :ok: :ok: :ok:
A Ptyś ma teraz Benię na wyłączność.
Obrazek Obrazek
On jest odważniejszy od Balbinki, nie ma tak delikatnej psychiki.

ewar

 
Posty: 54905
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Czw maja 18, 2017 6:50 Re: Ptyś i Balbinka, małe tygrysiątka.Balbinka w DS-ie.

Biedna boidupka jeszcze tęskni, ale nawet tydzień nie minął, przyzwyczai się. Dobrze, że kocurek taki spokojny i łagodny, nie robi problemu z obecności Balbinki. Kwestia czasu :ok:

Arcana

 
Posty: 5668
Od: Nie lip 17, 2005 13:59
Lokalizacja: Warszawa


Adopcje: 14 >>

Post » Czw maja 18, 2017 11:51 Re: Ptyś i Balbinka, małe tygrysiątka.Balbinka w DS-ie.

Mam nadzieję, że wszystko się ułoży.Zbliża się weekend, Duzi będą w domu, może zabawa jakoś Balbinkę ośmieli.To bardzo delikatna koteczka.U mnie czuła się bezpieczna, szczęśliwa, już wszystko było dla niej znajome, a tu nagle jej świat wywrócił się do góry nogami.Dla mnie ta adopcja jest trudna, starzeję się i coraz bardziej przeżywam oddawanie kotów.Rozum jeszcze trochę funkcjonuje, wiem, że muszę, ale ....Balbinka wiele przeszła, w dzieciństwie głodowała, mama ją odrzuciła, potem tak ciężko zachorowała.Moje koty, a zwłaszcza Benia zaopiekowały się nią troskliwie, było jej dobrze.Domek ma fajny, rezydenci są mili, nie ma syków, przeganiania, a wręcz przeciwnie.Ona tylko musi się przełamać, uwierzyć, że żadna krzywda jej już nie spotka.

ewar

 
Posty: 54905
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Sob maja 20, 2017 16:05 Re: Ptyś i Balbinka, małe tygrysiątka.Balbinka w DS-ie.

Kto kogo bardziej potrzebuje?
Obrazek Obrazek Obrazek

ewar

 
Posty: 54905
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Wto maja 23, 2017 6:08 Re: Ptyś i Balbinka, małe tygrysiątka.Balbinka w DS-ie.

Wieści z domku Balbinki.Otóż, mała śpi w wersalce razem z Jinxem, albo w budce na drapaku.Tam daje się głaskać, ugniata i mruczy.Z kuwetki korzysta bezbłędnie, chociaż nadal jest w niej silikon, ale zamówiony jest żwirek drewniany.Dostałam filmik, ale u mnie wyświetla się jako zdjęcie, na którym Balbinka bawi się kocim tabletem.Nie znam takiej zabawki.Tam ponoć biega mysz.Duża wysłała mi maila, pisząc, że już pół godziny Balbinka tym się bawi.Naprawdę nie jest źle, a będzie coraz lepiej.Najważniejsze, że Jinx jest taki miły i że polubili się z Balbinką.
Ptyś jest zdrowy, będzie z niego dorodny kocur.To taki trochę łobuziak, ale przesympatyczny.Najbardziej oczywiście lubi towarzystwo Beni, śpi w koszu na balkonie przytulony do kocicy.Wszystkie koty bawią się razem, dużo biegają, jedzą jak smoki, pięknie korzystają z kuwet, czyli jest tak jak być powinno.Są w pełni obsługiwalne, poza Pusią, ale ona to osobny temat.

ewar

 
Posty: 54905
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Wto maja 23, 2017 7:03 Re: Ptyś i Balbinka, małe tygrysiątka.Balbinka w DS-ie.

Czyli Balbinka się zadamawia :D :piwa:

waanka

Avatar użytkownika
 
Posty: 2391
Od: Czw paź 30, 2014 20:36
Lokalizacja: Warszawa

Post » Wto maja 23, 2017 7:59 Re: Ptyś i Balbinka, małe tygrysiątka.Balbinka w DS-ie.

I oby tak dalej :ok:

A Ptysiek jaki słodziak w tym koszyczku z Benią.

Arcana

 
Posty: 5668
Od: Nie lip 17, 2005 13:59
Lokalizacja: Warszawa


Adopcje: 14 >>

Post » Wto maja 23, 2017 10:06 Re: Ptyś i Balbinka, małe tygrysiątka.Balbinka w DS-ie.

waanka pisze:Czyli Balbinka się zadamawia :D :piwa:

Tak mi się wydaje.Będą mieli cudowną kotkę, bo Balbinka jest naprawdę przekochana.Powtórzę, że najbardziej jednak cieszy mnie to, że koty się lubią i biedny Jinx może mniej tęskni za bratem.Ani on, ani Balbinka nie mają w sobie grama agresji, to dobrze wróży.Oboje są przyzwyczajeni do towarzystwa innych kotów, Jinx przyjął Balbinkę bardzo serdecznie.A to, że ona się jeszcze boi to naturalne.
Arcana pisze:A Ptysiek jaki słodziak w tym koszyczku z Benią.

Prawda? :lol:

ewar

 
Posty: 54905
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Czw maja 25, 2017 16:04 Re: Ptyś i Balbinka, małe tygrysiątka.Balbinka w DS-ie.

Ptyś nie tylko śpi z Benią
Obrazek
Gabryś jest pięknym kotem
Obrazek
A tu zdjęcie prawie historyczne :mrgreen: Pisałam, że moja ruda Gucia stroni od towarzystwa innych kotów
Obrazek

ewar

 
Posty: 54905
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Sob maja 27, 2017 7:15 Re: Ptyś i Balbinka, małe tygrysiątka.Balbinka w DS-ie.

Ptyś jest miziakiem :lol: Sam na kolana nie wskoczy, ale bardzo lubi na nich leżeć i być głaskany.Nie podgryza rąk jak Balbinka, ale tak jak ona wodzi pyszczkiem po twarzy.Jest przesłodki :1luvu: Nie ma jeszcze roku, jest wciąż kocim dzieckiem, musi się jeszcze wybiegać, wyszaleć, ale będzie z niego taki duży, kochany miś.

ewar

 
Posty: 54905
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: puszatek i 83 gości