Poznan i okolice - przybłeda szuka (nie)domu!

Koty i kotki do adopcji

Moderatorzy: Estraven, LimLim, Moderatorzy

Post » Pt paź 07, 2016 22:20 Poznan i okolice - przybłeda szuka (nie)domu!

Witam. Przedwczoraj przypałętał się do mnie kot - duży szary grubasek. Niestety nie mogę go przygarnąć - miesiąc temu zabrałam z ulicy wychudzona kotkę, w dodatku w domu mam drugą, która mówiąc delikatnie nie przepada za kocurami. Kotek niestety boi się przebywać w domu, więc najlepiej nadawałby się do jakiegoś gospodarstwa. Dokarmiam go, lecz idzie zima wiec szukam kogoś kto mógłby go przygarnąć. Lubi inne kotki, psy również. Mieszkam w bloku, wiec postawienie gdzieś budki odpada, wiecie jak to jest - zawsze znajdzie sie ktoś komu kot przeszkadza :?

Obrazek

UmaTuman

 
Posty: 4
Od: Śro lis 05, 2014 15:50

Post » Wto paź 18, 2016 13:40 Re: Poznan i okolice - przybłeda szuka (nie)domu!

Utwórz mu wydarzenie na FB (wklej tu link, to udostępnię na stronie swojego DT, inni też będą mogli udostępniać) , zrób ogłoszenia na olx i gumtree.
napisz do poznańskich fundacji (Animal Security, Koci Pazur, Kłębek, Agape Animali, m.in.) z prośbą o udostępnienie, podając link do wydarzenia lub wysyłając zdjęcie/zdjęcia wraz z Twoim numerem telefonu. fajnie byłoby, gdybyś zrobiła grafikę z jakiś napisem typu "szuka domu wychodzącego , zbliża się zima, przygarnij; tel kontaktowy), bo fundacje cierpią na brak czasu i huk roboty - przyspieszysz w ten sposób i pomożesz.
Kot jest zadbany czy zaniedbany? Jeśli sądzisz, że miał dom, to poszukaj na FB grupy o zgubionych/znalezionych zwierzakach, najlepiej lokalnej i ogłoś go tam też, może znajdzie się właściciel.
Obrazek

kashucha

Avatar użytkownika
 
Posty: 299
Od: Pon paź 06, 2014 14:10
Lokalizacja: Poznań

Post » Nie paź 23, 2016 12:25 Re: Poznan i okolice - przybłeda szuka (nie)domu!

w ostatnim czasie na FB w grupie Zaginione..... byłosporo burasów, ktore były poszukiwane przez wlaścicieli. Gdzie go znalazłaś?

izka53

Avatar użytkownika
 
Posty: 15055
Od: Śro wrz 29, 2010 13:54
Lokalizacja: Poznań




Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Majestic-12 [Bot] i 41 gości