Znalazłem kotka-Czestochowa

Koty i kotki do adopcji

Moderatorzy: Estraven, LimLim, Moderatorzy

Post » Śro paź 05, 2016 9:48 Znalazłem kotka-Czestochowa

04.10 ok.godziny 22 znalazłem na chodniku przy ul.Focha w Cz-wie kotka, biało-szare umaszczenie.Miauczal przeraźliwie, przestraszony,zagubiony.Bez problemu dał się wziąć na ręce i zanieść do mieszkania. 'Na oko' ma 5-7 miesięcy, je wszystko.Jest bardzo towarzyski, ruchliwy, przytulny i często głośno mruczy. Lubi bliskość człowieka, noc spędził w łóżku!Wie jak korzystać z kuwety- mamy 'infrastrukture' po naszej ukochanej kici zmarłej niespełna rok temu. Szukam ewentualnego właściciela, ja nie mogę aktualnie kotka zatrzymać choć już skradł moje serce.

Fox1969

 
Posty: 2
Od: Śro paź 05, 2016 9:27

Post » Pt paź 07, 2016 10:50 Re: Znalazłem kotka-Czestochowa

Wywieś ogłoszenia w okolicy. Poszukaj też czy nie wiszą poszukujące.
Popytaj w okolicznych lecznicach czy go nie znają. Tam też wywieś ogłoszenie.
Jak nie to zrób ogłoszenia w necie by mu dom nowy znaleźć.
Dobrze ,że trafił na ciebie.
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55360
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Sob paź 08, 2016 7:40 Re: Znalazłem kotka-Czestochowa

Dziękuję za wsparcie, byłem u najbliższego weterynarza ( gabinet widzimy z okien) z kotkiem zresztą. Doktor potwierdził, że to kocurek, wiek 5-6 miesięcy, czysty, zdrowy,wykastrowany! ma tatuaż w uchu- podejrzewamy, że kociak był kastrowany w ramach jakiejś akcji ,być może urządzanie przez urząd miasta.Spisze ta kombinacje cyfr i liter i udam się do urzędu, może to coś da? Kotek jest niezwykle pocieszny, towarzyski, Lubi biegać, skakać, dużo śpi wtulony w kogoś z domowników.Ale ma też chwile, jakby za czymś/kims tęsknił, miauczy rozdzierająco i czatuje przy drzwiach wejściowych. Jednak takich sytuacji nie ma dużo.Dzis rano przeszedłem się po okolicy,porozwieszalem ogłoszenia na drzewach- są dobrze widoczne przy 'ciagach komunikacyjnych'. Rozgladalem się też czy ktoś nie szuka ,ale nic. Gdy wróciłem do domu kociak oczekiwał przy drzwiach, a jako, że pora była wczesna i ruchu na podwórku brak wiec wypuscilem kotka na zewnątrz.Pochodzil między zaparkowanymi samochodami, obwachal okolice i wrócił do mieszkania. Nie chcemy, żeby tęsknił i jeśli ma właściciela, któremu go brakuje to oczywiście go oddamy ale ' na siłę' pozbywać się nie będziemy.

Fox1969

 
Posty: 2
Od: Śro paź 05, 2016 9:27

Post » Pon paź 17, 2016 13:03 Re: Znalazłem kotka-Czestochowa

Chcesz mieć kota? Trzymaj go w domu. :idea:
Niech się nie przyzwyczaja do wychodzenia. Bardzo jest już zimno, a zagrożeń dużo.
Choćby takie, że kociak może się przestraszyć czegokolwiek i pognać przed siebie.
Do tej pory miał chłopak szczęście 8) niech już tak zostanie. :ok:
:cat3: Kot. Nie dla idiotów!

Gretta

Avatar użytkownika
 
Posty: 34258
Od: Wto lip 18, 2006 12:53
Lokalizacja: "wesołe miasteczko" ;-(




Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 94 gości