Tytuł dalej kiepski, ale siostry już mają domy :)

Koty i kotki do adopcji

Moderatorzy: Estraven, LimLim, Moderatorzy

Post » Śro sie 24, 2016 0:11 Tytuł dalej kiepski, ale siostry już mają domy :)

Dzień dobry :D
Szukam domu dla dwóch bardzo sympatycznych sióstr, najchętniej razem, bo duet stanowią zgrany nad wyraz, ale do dobrych domów osobne adopcje też są możliwe.
Dziewczyny się prezentują :
Na początek Kiara, ona i tak zawsze się pierwsza pcha wszędzie.

Kiara małe kocie słoneczko, subtelna panienka, która dobierając futerko postawiła na nieśmiertelnie elegancką klasykę połączenia czerni i bieli.
Piękna, smukła linia jej ciałka i długie łapki przywodzą na myśl linię kotów orientalnych ;)
Skromne z wyglądu odzienie kryje brylantowo – złoty charakter.
To jest naprawdę, słowo daję, bardzo fajny kot, ciekawski, żywiołowy, kontaktowy, bez cienia agresji.
Kotka ma około czterech miesięcy, jest zdrowa pod stałą kontrolą weterynarza, odrobaczona, dwukrotnie zaszczepiona, na potwierdzenie czego posiada stosowny dokument.
Lśniące futerko to efekt dobrych karm, które dostaje, żeby zdrowo rosła.
Przyjaźnie nastawiona do innych kotów, nadaje się do domu ze starszymi dziećmi, które zapewniły by jej zabawowe atrakcje.
Kiara wychowuje się z siostrą, również brylantem w kocim futerku :) są bardzo zżyte, więc fajnie by było gdyby mogły zostać razem, ale osobne adopcje też są możliwe.
Co jeszcze napisać, żeby zachęcić ;) no nie wiem…
Krówki ogólnie cudne są i basta !
Młoda poszukuje dobrego, odpowiedzialnego opiekuna, który zapewni jej bezpieczeństwo i opiekę, będzie pamiętał, że zwierzę nie jest rzeczą.
Tyle i ….aż tyle.



Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

I siostra Kiary Soho

Soho, akrobatka, arlekinka w czarnym obcisłym trykocie, który podkreśla filigranowość jej sylwetki.
Monopol czerni futerka przełamuje wykwintna biel łapek i biała maseczka rodem z weneckiego karnawału ;)
Ciekawe umaszczenie o dość nietypowym rozłożeniu białych akcentów kryje równie fajny charakter, Soho jest ciekawska, sprytna i bardzo inteligentna.
W stosunku do „nowości” kotka jest początkowo zdystansowana, ale gdy się ośmieli staje się normalnym żywiołowym kociakiem.
Lubi być brana na ręce i przytulana, pożądane są całuski w czółko i mizianie brzuszka.
Kotka ma około czterech miesięcy, jest zdrowa pod stałą kontrolą weterynarza, odrobaczona, dwukrotnie zaszczepiona, na potwierdzenie czego posiada stosowny dokument.
Lśniące futerko to efekt dobrych karm, które dostaje, żeby zdrowo rosła.
Soho wychowuje się z siostrą, również brylantem w kocim futerku :) są bardzo zżyte, więc fajnie by było gdyby mogły zostać razem, ale osobne adopcje też są możliwe.
Młoda poszukuje dobrego, odpowiedzialnego opiekuna, który zapewni jej bezpieczeństwo i opiekę, będzie pamiętał, że zwierzę nie jest rzeczą.

Zapraszam do kontaktu w sprawie adopcji : 608868478, bądź mail : wilber13@wp.pl

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek


Obrazek
Ostatnio edytowano Śro paź 05, 2016 22:33 przez wilber, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek



Mico (*)

wilber

Avatar użytkownika
 
Posty: 1272
Od: Pt lis 05, 2010 22:47

Post » Śro sie 24, 2016 6:03 Re: Siostry szukają domu, tytuł kiepski, ale nie mam pomysłu

Cudne :) Za dobry domek :ok:

Sihaja

Avatar użytkownika
 
Posty: 20588
Od: Pon sty 03, 2005 22:17
Lokalizacja: Warmia, Dolny Śląsk

Post » Śro sie 24, 2016 14:24 Re: Siostry szukają domu, tytuł kiepski, ale nie mam pomysłu

zdjęcia kradnę, wydarzenie na Fb powinno być wieczorem gotowe, linka dam tu i na wątku Krówci.

izka53

Avatar użytkownika
 
Posty: 15071
Od: Śro wrz 29, 2010 13:54
Lokalizacja: Poznań

Post » Śro sie 24, 2016 14:51 Re: Siostry szukają domu, tytuł kiepski, ale nie mam pomysłu

post publiczny zrobiony. proszę o udostępnianie

https://www.facebook.com/ola.zywert
не шалю, никого не трогаю, починяю примус ;)
Aktualnie na pokładzie: Nadszyszkownik, Żwirek
Nasze koty za TM(w kolejności zgłoszeń): Kulka [*] 17.03.2023, Gluś [*] 26.03.2020, Zmrol [*] 24.09.2023
Robalek['] Kredka['] Pirat['] Połamaniec [']

zabers

Avatar użytkownika
 
Posty: 26125
Od: Nie lut 08, 2009 14:21
Lokalizacja: Poznań

Post » Śro sie 24, 2016 17:29 Re: Siostry szukają domu, tytuł kiepski, ale nie mam pomysłu

tak ma być? na czyimś profilu?
nie lepiej wydarzenie zrobić?

nie da się komentować ani udostępniać

Patmol

Avatar użytkownika
 
Posty: 27168
Od: Śro gru 30, 2009 14:03
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Śro sie 24, 2016 17:31 Re: Siostry szukają domu, tytuł kiepski, ale nie mam pomysłu

ja nie wiem. nie umiem robić wydarzenia, ani teraz akurat nie mam kompletnie czasu się wgłębiać jak to się robi. zrobiłam na szybko, co umiałam.
не шалю, никого не трогаю, починяю примус ;)
Aktualnie na pokładzie: Nadszyszkownik, Żwirek
Nasze koty za TM(w kolejności zgłoszeń): Kulka [*] 17.03.2023, Gluś [*] 26.03.2020, Zmrol [*] 24.09.2023
Robalek['] Kredka['] Pirat['] Połamaniec [']

zabers

Avatar użytkownika
 
Posty: 26125
Od: Nie lut 08, 2009 14:21
Lokalizacja: Poznań

Post » Śro sie 24, 2016 18:57 Re: Siostry szukają domu, tytuł kiepski, ale nie mam pomysłu

Patmolku - wydarzenie będzie.....

izka53

Avatar użytkownika
 
Posty: 15071
Od: Śro wrz 29, 2010 13:54
Lokalizacja: Poznań

Post » Czw sie 25, 2016 0:43 Re: Siostry szukają domu, tytuł kiepski, ale nie mam pomysłu

Dziękuję :201494
Zabers :1luvu:
Iza :1luvu:
Obrazek



Mico (*)

wilber

Avatar użytkownika
 
Posty: 1272
Od: Pt lis 05, 2010 22:47

Post » Nie sie 28, 2016 15:56 Re: Siostry szukają domu, tytuł kiepski, ale nie mam pomysłu

Przepraszam, ze dopiero dziś, ale jest https://web.facebook.com/events/870878409712006/, później wkleję więcej zdjęć. Kto ma FB - niech udostępnia, wiele osób zaprosiłam

izka53

Avatar użytkownika
 
Posty: 15071
Od: Śro wrz 29, 2010 13:54
Lokalizacja: Poznań

Post » Nie sie 28, 2016 16:38 Re: Siostry szukają domu, tytuł kiepski, ale nie mam pomysłu

Ściskam z podziękowaniem.
Obrazek

W środę były na drugim szczepieniu, miały sponsora w osobie dziewczyny, która je znalazła, dzielimy koszty, inaczej byłoby trochę ciężko.
Muszę się pochwalić, że w lecznicy byli nimi zachwyceni i charakterami i wyglądem, na żywo prezentują się lepiej niż na zdjęciach, że takie zdrowe, odkarmione z lśniącym futerkiem.
Wreszcie jakieś koty, które chcą żreć surowiznę i mogę eksperymentować z namiastką Barfa, nakupiłam onegdaj moim dodatków do Barfa i leżą, to teraz młode zjadają.
Pięknie żrą surowe i podroby i mięso jakie dam, indyk, wołowina, kurak, kaczka....serek biały, żółtko mniam.
Młode są w trakcie zmiany zębów, więc myślę, że mają około czterech i pół miesiąca, myślimy żeby spiąć koszty i wysterylizować je jeszcze przed wydaniem.
Obrazek



Mico (*)

wilber

Avatar użytkownika
 
Posty: 1272
Od: Pt lis 05, 2010 22:47

Post » Nie sie 28, 2016 17:13 Re: Siostry szukają domu, tytuł kiepski, ale nie mam pomysłu

wkleiłam post do wydarzenia na FB. Sterylizacja jest doskonałym pomysłem, ja też pomyślę i moze coś wymyślę. Ale mam ostatnio bardzo trudny okres w życiu prywatnym......

izka53

Avatar użytkownika
 
Posty: 15071
Od: Śro wrz 29, 2010 13:54
Lokalizacja: Poznań

Post » Nie sie 28, 2016 17:21 Re: Siostry szukają domu, tytuł kiepski, ale nie mam pomysłu

Dzięki Iza, ale przykro mi czytać co piszesz o sobie.
Gdybym coś, jakoś mogła pomóc......
Obrazek



Mico (*)

wilber

Avatar użytkownika
 
Posty: 1272
Od: Pt lis 05, 2010 22:47

Post » Pon sie 29, 2016 12:55 Re: Siostry szukają domu, tytuł kiepski, ale nie mam pomysłu

"Podniese se" no bo co i wybaczę sobie, ze post pod postem :twisted: .
Zrobiłam im wczoraj nowe, osobne wyróżnione płatne na Olx i Gumtree, może coś się ruszy.
Było jedno zapytanie z Allegro, odpisałam, ale cisza.
Muszę dodrukować jeszcze papierowych i rozwiesić.
Obrazek



Mico (*)

wilber

Avatar użytkownika
 
Posty: 1272
Od: Pt lis 05, 2010 22:47

Post » Pon sie 29, 2016 12:58 Re: Siostry szukają domu, tytuł kiepski, ale nie mam pomysłu

Takie śliczne panienki znajdą domek dobry, na pewno je ktoś pokocha :)

Sihaja

Avatar użytkownika
 
Posty: 20588
Od: Pon sty 03, 2005 22:17
Lokalizacja: Warmia, Dolny Śląsk

Post » Pon sie 29, 2016 13:11 Re: Siostry szukają domu, tytuł kiepski, ale nie mam pomysłu

Mam taką, niesłabnącą na razie nadzieję :lol:
Dzięki Sihaja :1luvu:
Obrazek



Mico (*)

wilber

Avatar użytkownika
 
Posty: 1272
Od: Pt lis 05, 2010 22:47

[następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 193 gości

cron