Kocie! Pomogę dojechać do człowieka. Słupsk Gdańsk Warszawa

Koty i kotki do adopcji

Moderatorzy: Estraven, LimLim, Moderatorzy

Post » Sob sie 13, 2016 20:09 Kocie! Pomogę dojechać do człowieka. Słupsk Gdańsk Warszawa

Dzień dobry wszystkim. Trochę jak w tytule posta.Mam nadzieję, że to dobre podforum, lub proszę o sugestie gdzie wrzucić ogłoszenie. We wrześniu ok 4 razy będę jechała na trasie Słupsk-Gdańsk-Warszawa centrum. Gdyby ktoś potrzebował pomocy w dowiezieniu świeżo wyadoptowanej kici, to się oferuję społecznie :) Pierwszy raz obracam na trasie pociągiem, za drugim razem ja i moje 8 łap jedziemy dużym autkiem na tylnej kanapie. Mile widziana kawa dla kierowcy :) Gdyby ktoś chciał skorzystać z okazji, piszcie proszę na priwa. Odpowiem na wszystkie pytania. Puchacz. :ok: :201461

Update - coś nie wiem, czy moja wiadomość dotarła na pw
Kinia098 - aktualne, teraz będę jechać ok. 9-10 września Słupsk Warszawa. Mozłiwy też nastèpny tydzień w sobote ;)
Ostatnio edytowano Wto sie 23, 2016 18:28 przez puchacz991, łącznie edytowano 3 razy

puchacz991

 
Posty: 20
Od: Czw mar 24, 2011 9:56

Post » Sob sie 13, 2016 20:37 Re: Kocie! Masz już swojego człowieka? Pomogę dojechać :)

puchacz991 pisze:Dzień dobry wszystkim. Trochę jak w tytule posta.Mam nadzieję, że to dobre podforum, lub proszę o sugestie gdzie wrzucić ogłoszenie. We wrześniu ok 4 razy będę jechała na trasie Słupsk-Gdańsk-Warszawa centrum. Gdyby ktoś potrzebował pomocy w dowiezieniu świeżo wyadoptowanej kici, to się oferuję społecznie :) Pierwszy raz obracam na trasie pociągiem, za drugim razem ja i moje 8 łap jedziemy dużym autkiem na tylnej kanapie. Mile widziana kawa dla kierowcy :) Gdyby ktoś chciał skorzystać z okazji, piszcie proszę na priwa. Odpowiem na wszystkie pytania. Puchacz. :ok: :201461

Fajnie :1luvu:
Napisz w tytule jaka trasa.
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55370
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Sob sie 13, 2016 20:38 Re: Kocie! Masz już swojego człowieka? Pomogę dojechać :)

Wpisz się i tutaj proszę
viewtopic.php?f=1&t=62304
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55370
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>




Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 156 gości