Tricolorka Koko mega przytulak i pieszczoch do adopcji

Koty i kotki do adopcji

Moderatorzy: Estraven, LimLim, Moderatorzy

Post » Pon sie 14, 2017 12:11 Re: Tricolorka Koko mega przytulak i pieszczoch do adopcji

Przeraża mnie co raz większy brak odpowiedzialności za własne czyny u osób dorosłych.
Nie wiedzieli, że będzie dziecko? z dnia na dzień się urodziło?
W ogóle dla mnie argument kot won, bo dziecko jest nie wiem jaki? durny, kretyński poniżej dna i mułu?
Życzę serdecznie by dziecko w odpowiednim czasie im się odpłaciło.
A co z Tofikiem? Wyleciał na śmietnik?
Obrazek

andorka

 
Posty: 13090
Od: Wto kwi 25, 2006 22:33
Lokalizacja: Łódź-Polesie

Post » Wto sie 15, 2017 6:04 Re: Tricolorka Koko mega przytulak i pieszczoch do adopcji

Po prostu w głowie mi się to nie mieści!! :evil: :evil: :evil:
Obrazek ObrazekObrazek
Tosia, Basti, Rudi

Do zobaczenia Matrisiu. ♥ ♥ ♥ Kocham Cię.

Bastet

Avatar użytkownika
 
Posty: 7603
Od: Pon paź 12, 2015 19:20

Post » Pt sie 18, 2017 22:45 Re: Tricolorka Koko mega przytulak i pieszczoch do adopcji

Nawet nie dali mi książeczki zdrowia Koko bo nie mogli znaleźć - mieli wysłać pocztą ale wiedziałam ze tego nie zrobią.
Poprosiłam o zdjęcia i lecznica z której była Koko zabrana wystawi mi duplikat.
Miałam póki co 3 fajne telefony o Koko - dwa już się nie odezwały - trzeci był dzisiaj i pani kończy remont ma zadzwonić w przyszły weekend ale czy zadzwoni zobaczymy
Koko była dzisiaj w lecznicy - na ogólnym przeglądzie - martwi mnie to że znajduję wszędzie kępy sierści - możliwe że wypada to ze stresu - dostałam preparat na sierść od dzisiaj podajemy.
Jak była u mnie pierwszy raz też był ten sam problem - dostawała wtedy efa olie - teraz próbujemy z innym.
Poza tym super dogadała się z moimi kotami :) jest znowu miziasta i lgnie do człowieka - brak komentarza i słów na jej byłych właścicieli bo oni i tak tego nie zrozumieją i nie przeczytają. To co zrobili jest poprostu obrzydliwe!

kejciu

 
Posty: 930
Od: Sob gru 08, 2012 22:13
Lokalizacja: Nowy Dwór Mazowiecki

Post » Pt sie 18, 2017 22:46 Re: Tricolorka Koko mega przytulak i pieszczoch do adopcji

Widzę że bardzo mało zdjęć tutaj zamieszczałam z Koko bo mam problem z wrzucaniem fot tu ale spróbuję nadrobić zaległości :)

kejciu

 
Posty: 930
Od: Sob gru 08, 2012 22:13
Lokalizacja: Nowy Dwór Mazowiecki

Post » Pt sie 18, 2017 22:48 Re: Tricolorka Koko mega przytulak i pieszczoch do adopcji

Czyż ona nie jest piękna ?:)
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

kejciu

 
Posty: 930
Od: Sob gru 08, 2012 22:13
Lokalizacja: Nowy Dwór Mazowiecki

Post » Pt sie 18, 2017 22:50 Re: Tricolorka Koko mega przytulak i pieszczoch do adopcji

A te zdjęcia już robione telefonem więc kiepskie :(

Obrazek

Obrazek

Obrazek

kejciu

 
Posty: 930
Od: Sob gru 08, 2012 22:13
Lokalizacja: Nowy Dwór Mazowiecki

Post » Sob sie 19, 2017 14:30 Re: Tricolorka Koko mega przytulak i pieszczoch do adopcji

Ale modelka śliczna :)

:ok: za domek, do trzech razy sztuka, to ten z remontem powinien być własnie TEN :wink:
Obrazek

andorka

 
Posty: 13090
Od: Wto kwi 25, 2006 22:33
Lokalizacja: Łódź-Polesie

Post » Wto gru 05, 2017 14:47 Re: Tricolorka Koko mega przytulak i pieszczoch do adopcji

Kokunia od prawie 3 tyg w nowym domku - została moją prawie sąsiadką:) mam mnóstwo zdjęć postaram się zamieścić :)

kejciu

 
Posty: 930
Od: Sob gru 08, 2012 22:13
Lokalizacja: Nowy Dwór Mazowiecki

[poprzednia]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 44 gości