Warszawa - PILNIE tani hotel dla kotów lub TDT

Koty i kotki do adopcji

Moderatorzy: Estraven, LimLim, Moderatorzy

Post » Śro sie 03, 2016 0:25 Warszawa - PILNIE tani hotel dla kotów lub TDT

W piątek mam zaplanowany wyjazd. Jadą ze mną rezydentki, dla dwóch tymczasków miałam zaklepane lokum. Jednak właśnie się okazało, że to nie będzie takie łatwe, dlatego PILNIE poszukuję TDT na okres 18 dni (może być odpłatny byle w ludzkiej cenie...) lub hotelu dla kotów (taniego).
*Chyba że coś w międzyczasie się jeszcze okaże...
Sprawa wygląda tak: Malce są zasadniczo zdrowe, ale niestety trzeba przy nich działać. Przede wszystkim muszą mieć dozowaną ilość jedzenia (w dodatku karmienie 3 razy dziennie małymi porcjami), bo jeden z nich natychmiast dostaje biegunki, jeśli zje chociaż kilka chrupek więcej. To oznacza, że nie mogą biegać po mieszkaniu, w którym koci/psi rezydenci mają stały dostęp do pokarmu. I muszą być od siebie oddzieleni na czas jedzenia. To największa trudność. Kolejna to kwestia czyszczenia co 2-3 dni uszu drugiemu z nich, bo chociaż na razie nie stwierdzono u niego świerzba, to ma sporo wydzieliny i trzeba się przekopać. Z tym że nie wolno czyścić częściej niż co 2-i dzień.
Jeden z nich miał już 2 szczepienia, drugi przeszedł dopiero pierwsze, następne przypada mniej więcej na mój powrót.
Oba zostały odrobaczone i odpchlone.
Oczywiście dostarczam jedzenie, żwirek, kuwetę, miski itp.

Czy zna ktoś zaufany i tani hotelik? A może ktoś ma ochotę zająć się maluchami?
Obrazek*Obrazek*Obrazek*

Stomachari

 
Posty: 10637
Od: Sob kwi 16, 2016 21:29
Lokalizacja: Nieopodal Sochaczewa.



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Agnieszka- i 36 gości