do oddania czarny kastrowany kocur

Koty i kotki do adopcji

Moderatorzy: Estraven, LimLim, Moderatorzy

Post » Pon sie 01, 2016 13:03 do oddania czarny kastrowany kocur

chorzów kocurek 12 miesięczny czarny duży dość miły ale nie natrętny bardzo ciekawski szuka domu wzięty mięsiąc temu z ulicy płakał i bał się niestety mam w domu dwa kocury i nie akceptują go są ciągłe wojny oba moje kocury go atakują, jest biedny :cry: kocur kastrat odrobaczony i odpchlony tel 733+520+-467

sreon

 
Posty: 20
Od: Nie lip 31, 2016 16:34

Post » Pon sie 01, 2016 13:25 Re: do oddania czarny kastrowany kocur

ogłaszasz go gdzieś jeszcze?
zdjęcia są b.pomocne!
Obrazek Obrazek
PRZEPRASZAM ZA BRAK POLSKICH ZNAKOW.

Rakea

Avatar użytkownika
 
Posty: 4915
Od: Śro lis 14, 2007 23:56
Lokalizacja: Praga nad Wisłą

Post » Pon sie 01, 2016 21:30 Re: do oddania czarny kastrowany kocur

ZDJĘCIA NA OLX BO TU NIE UMIEM WSTAWIC DOPÓKI NIE ZNAJDZIE KOCHAJĄCEGO DOMU ZOSTAJE U MNIE

sreon

 
Posty: 20
Od: Nie lip 31, 2016 16:34

Post » Wto sie 02, 2016 7:40 Re: do oddania czarny kastrowany kocur

sreon pisze:chorzów kocurek 12 miesięczny czarny duży dość miły ale nie natrętny bardzo ciekawski szuka domu wzięty mięsiąc temu z ulicy płakał i bał się niestety mam w domu dwa kocury i nie akceptują go są ciągłe wojny oba moje kocury go atakują, jest biedny :cry: kocur kastrat odrobaczony i odpchlony tel 733+520+-467

Izoluj koty. Zamknij nowego w łazience czy innym pomieszczeniu. NIGDY nie wprowadza się obcych na żywioł. By nawykły zmieniaj zapachy przez wymianę głasków ,posłanek, kuwetek. Tak my robimy z naszymi tymczasami.
Tutaj trudno będzie o dom.Większość z nas ma takie znajdy w większej liczbie niż jeden. Swoje koty też mamy.

Dobrze ,ze zająłeś się nim. Teraz zarzuć net jego ogłoszeniami.
Kciuki
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55353
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>




Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości