OŁAWA, WROCŁAW i okolice - UROCZY DWUPAK DO ADOPCJI !!!

Koty i kotki do adopcji

Moderatorzy: Estraven, LimLim, Moderatorzy

Post » Pt lip 29, 2016 13:10 OŁAWA, WROCŁAW i okolice - UROCZY DWUPAK DO ADOPCJI !!!

Rudy, wykastrowany kocurek i bura, wysterylizowana koteczka szukają WSPÓLNEGO domku. Kociaki są ze sobą mocno związane, co widać na zdjęciach i w związku z tym rozdzielenie ich nie wchodzi w grę. Są czyste, NIEWYCHODZĄCE, posiadają książeczki zdrowia. Kociaki znajdują się w Oławie (okolice Wrocławia), ale myślę, że do najlepszego domku transport się znajdzie nawet na drugi koniec Polski ;)

Tak pisze o nich aktualna właścicielka, która z bólem serca musi oddać swoje pieszczochy :

„ BORYS - jest ze mną od samego początku, wykastrowany rok temu, posiada książeczkę. Charakter - mądry, lubi zabawy (najbardziej zwiniętą w kulkę folie aluminiową). Próbowałam zachęcić go różnymi zabawkami, ale srebrna kulka to dla niego rarytas. Jeśli chodzi o zabawę z ludźmi wie na ile sobie może pozwolić, o dziwo jest w tym delikatny. Borys jest żywym kotem.

Maja - została zabrana z fundacji, zapewne jest po wielkich przejściach ponieważ jest bardzo nie ufna, teraz jak już minął rok odkąd ją mam bardzo się zmieniła, nie chowa się przede mną, trzeba do niej bardzo powoli podchodzić, ale gdy się weźmie Maję na ręce lubi się tulić. Mało aktywna, najchętniej leżałaby w słońcu. Natomiast woli żywe zabawki, jeśli przypadkowo wleci mucha do mieszkania to jej nie odpuści ;) Maja jest również po sterylizacji i posiada książeczkę. Dodatkowo jest zachipowana. Przypominam, że Maja potrzebuje dużo czasu do zaakceptowania nowego środowiska oraz ludzi, także nic na siłę, tylko czas i jeszcze raz czas.
Przygarnęłam Maję, gdy Borys miał rok, początki każdy zna, natomiast dziś one bardzo się kochają i myślę, że rozłąka była by dla nich wielką traumą, szczególnie dla Mai. Dlatego też oddam wyłącznie komuś, kto będzie chętny zaopiekować się dwoma kotkami. Koty reagują na imiona. „

Kontakt w sprawie kociaków 698 408 958


Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
' mam 8 KOTÓW i nie zawaham się ich użyć!


Lusi, Ivo, Lemon, Danusia, Holly, Kaya, Czesia i Betty.


za TM i na zawsze w SERCU: Inez (*)

Muszka^^

 
Posty: 34
Od: Pon lut 17, 2014 16:16

Post » Pt lip 29, 2016 16:53 Re: OŁAWA, WROCŁAW i okolice - UROCZY DWUPAK DO ADOPCJI !!!

Kontaktowała się opiekunka z fundacją o zamiarze oddania kotki dalej? Co w umowie jest zawarte? Może oni pomogą?
Tutaj wszystko zakocone. Rób ogłoszenia na portalach i na fb.
Potrzebne są fotki.
Kciuki :ok:
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55324
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Sob lip 30, 2016 14:29 Re: OŁAWA, WROCŁAW i okolice - UROCZY DWUPAK DO ADOPCJI !!!

Przecież wstawiłam zdjęcia. :| Nie wyświetlają się? Ogłoszenie na różnych portalach, m.in. na FB już dawno wisi.
' mam 8 KOTÓW i nie zawaham się ich użyć!


Lusi, Ivo, Lemon, Danusia, Holly, Kaya, Czesia i Betty.


za TM i na zawsze w SERCU: Inez (*)

Muszka^^

 
Posty: 34
Od: Pon lut 17, 2014 16:16

Post » Pon paź 31, 2016 11:16 Re: OŁAWA, WROCŁAW i okolice - UROCZY DWUPAK DO ADOPCJI !!!

UP!
' mam 8 KOTÓW i nie zawaham się ich użyć!


Lusi, Ivo, Lemon, Danusia, Holly, Kaya, Czesia i Betty.


za TM i na zawsze w SERCU: Inez (*)

Muszka^^

 
Posty: 34
Od: Pon lut 17, 2014 16:16




Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 58 gości