Mama Agatka i jej dzieci.Agatka w DS.Pszczółki w DS w Łodzi

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Nie lip 02, 2017 8:34 Re: Mama Agatka i jej dzieci.Agatka w DS.Pszczółki u mnie.

Obrazek

ewar

 
Posty: 54904
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Nie lip 02, 2017 10:39 Re: Mama Agatka i jej dzieci.Agatka w DS.Pszczółki u mnie.

ewar pisze:Obrazek

:1luvu: :1luvu:
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72499
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Pon lip 03, 2017 6:17 Re: Mama Agatka i jej dzieci.Agatka w DS.Pszczółki u mnie.

Majka tak się zazwyczaj nie chowa, ale Gucia owszem, nawet w upał pakuje się pod baranią skórę :wink:

ewar

 
Posty: 54904
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Wto lip 04, 2017 16:37 Re: Mama Agatka i jej dzieci.Agatka w DS.Pszczółki u mnie.

Pszczółki nie miały dawno już podcinanych pazurków i dzisiaj Majce przytrafiła się niemiła przygoda.Owa wiercipięta próbowała wspiąć się na parapet na balkonie po chropowatej ścianie.Zahaczyła pazurkiem o szczelinę między blachę parapetu a ścianę i nie mogła go wyjąć.Wisiała na tym pazurku całym ciężarem ciała i darła się, bo ją pewno bolało.Akurat byłam w pobliżu i ją uwolniłam, a potem kocie nożyczki poszły w ruch i poobcinałam hurtem pazury.W życiu bym nie przypuszczała, że coś takiego może się zdarzyć.Dobrze, że byłam w domu i akurat wychodziłam na balkon.

ewar

 
Posty: 54904
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Czw lip 06, 2017 15:01 Re: Mama Agatka i jej dzieci.Agatka w DS.Pszczółki u mnie.

Pojawiły się nowe posłanka, żyrafa podobała się wszystkim, zwłaszcza sterczące różki i uszka.Tutaj Benia ją testuje.
Obrazek Obrazek Obrazek
Pszczołom nie zdążyłam zrobić zdjęć, ale i żyrafa i króliś bardzo im się podobały.Były jednak śpiące.Tym razem Maja uznała, że w domu zimno i trzeba się schować
Obrazek Obrazek

ewar

 
Posty: 54904
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Czw lip 06, 2017 15:22 Re: Mama Agatka i jej dzieci.Agatka w DS.Pszczółki u mnie.

ewar pisze:Pojawiły się nowe posłanka, żyrafa podobała się wszystkim, zwłaszcza sterczące różki i uszka.Tutaj Benia ją testuje.
Obrazek Obrazek Obrazek
Pszczołom nie zdążyłam zrobić zdjęć, ale i żyrafa i króliś bardzo im się podobały.Były jednak śpiące.Tym razem Maja uznała, że w domu zimno i trzeba się schować
Obrazek Obrazek



ale fajne te posłanka i kotom na nich wygodnie
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72499
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Pt lip 07, 2017 7:02 Re: Mama Agatka i jej dzieci.Agatka w DS.Pszczółki u mnie.

Moje koty lubią nowości, oprócz Pusi, która ma swoje przyzwyczajenia i zawsze wybiera swoje kocyki i posłanka.Pozostałe są testerami.Jeśli ugniatają i kładą się na którymś posłanku czy kocyku, wiem, że to jest to.

ewar

 
Posty: 54904
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Pt lip 07, 2017 9:48 Re: Mama Agatka i jej dzieci.Agatka w DS.Pszczółki u mnie.

ewar pisze:Moje koty lubią nowości, oprócz Pusi, która ma swoje przyzwyczajenia i zawsze wybiera swoje kocyki i posłanka.Pozostałe są testerami.Jeśli ugniatają i kładą się na którymś posłanku czy kocyku, wiem, że to jest to.


czyli ten mój nowy rudy nabytek to jest to? bo od wczoraj jest stale zajęty :D
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72499
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Pt lip 07, 2017 10:33 Re: Mama Agatka i jej dzieci.Agatka w DS.Pszczółki u mnie.

Balsam na mą duszę :1luvu:

ewar

 
Posty: 54904
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Wto lip 11, 2017 5:31 Re: Mama Agatka i jej dzieci.Agatka w DS.Pszczółki u mnie.

Moje Pszczółki
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

ewar

 
Posty: 54904
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Wto lip 11, 2017 7:14 Re: Mama Agatka i jej dzieci.Agatka w DS.Pszczółki u mnie.

ewar pisze:Moje Pszczółki
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek



śliczne :1luvu: :1luvu:
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72499
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Śro lip 12, 2017 7:27 Re: Mama Agatka i jej dzieci.Agatka w DS.Pszczółki u mnie.

Dziękuję :1luvu: Są takie fajne, a pechowe :(
Majka jest cichutka, nie gada, tylko mruczy.Mogłaby też cały dzień leżeć kołami do góry, jeśli ktoś głaskałby ją po brzuszku.Uwielbia to.A brzuszek ma tłuściutki.Czarna Gucia jest szczupła, ale to jamochłon.Głodna jest zawsze, ale na Purizon :wink: Ona z kolei ciągle ma coś do powiedzenia.Nawet przez sen coś pomiaukuje, wydaje dziwne dźwięki.Obie są żywiołowe, ale nie rozrabiają już tak jak dawniej.Kochają się bardzo.Niestety, ciężko o wspólne zdjęcia, bo zawsze któraś natychmiast interesuje się aparatem i nici z fajnych ujęć.Mnie się podoba jak siedzą obok siebie jak pomniczki i wylizują sobie nawzajem pyszczki.To takie słodkie.

ewar

 
Posty: 54904
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Śro lip 12, 2017 10:53 Re: Mama Agatka i jej dzieci.Agatka w DS.Pszczółki u mnie.

Dwa razy wracały z adopcji nie ze swojej winy, ech. Do trzech razy sztuka :ok:

Arcana

 
Posty: 5668
Od: Nie lip 17, 2005 13:59
Lokalizacja: Warszawa


Adopcje: 14 >>

Post » Czw lip 13, 2017 6:54 Re: Mama Agatka i jej dzieci.Agatka w DS.Pszczółki u mnie.

Lęku wysokości na pewno nie mają :wink:
Obrazek Obrazek Obrazek
One w ogóle nikogo i niczego się nie boją.No, może tylko Pusi :mrgreen:

ewar

 
Posty: 54904
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Czw lip 13, 2017 9:23 Re: Mama Agatka i jej dzieci.Agatka w DS.Pszczółki u mnie.

Akrobatki :D

Arcana

 
Posty: 5668
Od: Nie lip 17, 2005 13:59
Lokalizacja: Warszawa


Adopcje: 14 >>

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: aania, Lifter i 106 gości