Mama Agatka i jej dzieci.Agatka w DS.Pszczółki w DS w Łodzi

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Czw maja 25, 2017 16:01 Re: Mama Agatka i jej dzieci.Agatka w DS.Pszczółki u mnie.

Kilka zdjęć
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

ewar

 
Posty: 54974
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Nie maja 28, 2017 7:20 Re: Mama Agatka i jej dzieci.Agatka w DS.Pszczółki u mnie.

Uwielbiam te moje Pszczółki.Moja sąsiadka również.Mizia je przez oczka siatki, bo tam podchodzą.Sąsiadka coś do nich zagaduje, lubi patrzeć jak się bawią.Ma problem z odróżnieniem Majki od Ptysia, bo oni są do siebie podobni, ale lubi je wszystkie.Maja jest pieszczochą.Wywala brzuszek do miziania ( a ma grubiutki :lol: ) i mruczy przy tym jak dwa traktory.Czarna Gucia jest ruchliwa bardzo, zdecydowanie smuklejsza od siostry i bardzo gadatliwa.Bardzo lubi wchodzić pod jakieś kołderki, posłanka, tylko główka jej wtedy wystaje.Jest czarna jak heban, tyko wciąż ma jeden biały wibrysek.

ewar

 
Posty: 54974
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Pon maja 29, 2017 6:06 Re: Mama Agatka i jej dzieci.Agatka w DS.Pszczółki u mnie.

Moje koty są żarłokami.To trochę z powodu Pusi, która je malutko, ale często.Pozostałe też domagają się jedzenia i dostają trochę, bo nie umiem inaczej.W żadnym wypadku odchudzanie kotów mi nie wychodzi.Chyba kupię im jakąś suchą karmę, która im tak bardzo nie smakuje i już.

ewar

 
Posty: 54974
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Pon maja 29, 2017 11:52 Re: Mama Agatka i jej dzieci.Agatka w DS.Pszczółki u mnie.

"Stójki" Pszczółek na barierce i oparciu fotela, są doskonałą ilustracją do argumentu za osiatkowaniem balkonów.... :strach:

waanka

Avatar użytkownika
 
Posty: 2397
Od: Czw paź 30, 2014 20:36
Lokalizacja: Warszawa

Post » Wto maja 30, 2017 7:07 Re: Mama Agatka i jej dzieci.Agatka w DS.Pszczółki u mnie.

O, w ich przypadku to absolutnie niezbędne.
A tu Majka.To przesympatyczna, rozmruczana, miaziasta kicia.
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
I gościnnie mój piękny Gabryś
Obrazek

ewar

 
Posty: 54974
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Wto maja 30, 2017 8:43 Re: Mama Agatka i jej dzieci.Agatka w DS.Pszczółki u mnie.

I znów najlepsze zdjęcie ma Gabrysiek :mrgreen:
Chyba na balkonie, lepsze światło.

Arcana

 
Posty: 5668
Od: Nie lip 17, 2005 13:59
Lokalizacja: Warszawa


Adopcje: 15 >>

Post » Wto maja 30, 2017 10:06 Re: Mama Agatka i jej dzieci.Agatka w DS.Pszczółki u mnie.

On jest czarno-biały, takie koty ładnie wychodzą na zdjęciach.

ewar

 
Posty: 54974
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Sob cze 03, 2017 15:47 Re: Mama Agatka i jej dzieci.Agatka w DS.Pszczółki u mnie.

Gucia też lubi jabłko z jakąś niezwykłą kocimiętką
Obrazek
Maja z Ptysiem.Nie ma mowy o nie osiatkowaniu balkonu.
Obrazek
Bywa i tak.
Obrazek

ewar

 
Posty: 54974
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Sob cze 10, 2017 6:31 Re: Mama Agatka i jej dzieci.Agatka w DS.Pszczółki u mnie.

Mało piszę o Pszczółkach, ale nic się nie zmienia.Kotki są kochane, zdrowe ( odpukać!).Kochają się bardzo, często śpią przytulone do siebie, a ja uwielbiam, kiedy myją sobie nawzajem pyszczki.Dużo czasu spędzają na balkonie, bawią się pięknie.Gucia jest wciąż szczuplutka, Maja to taka kluseczka, która wywala brzuszek do głaskania i pięknie przy tym mruczy.

ewar

 
Posty: 54974
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Nie cze 11, 2017 8:33 Re: Mama Agatka i jej dzieci.Agatka w DS.Pszczółki u mnie.

Pszczółki, jedyne koty u mnie w domu lubią gotowane mięso.Gotuję dla psa sąsiadów i dla bezdomniaków, bo im bardzo smakuje to i Pszczoły się załapują.Nie znoszę obierać kości kulinarnych i ćwiartek, bo to tłuste, a i trzeba obierać gorące, ale to wychodzi dość tanio.W weekendy są promocje na kurczaki, kości kulinarne są po 0,99 zł.Proszę zawsze o takie z dużą ilością skóry.

ewar

 
Posty: 54974
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Pon cze 12, 2017 5:51 Re: Mama Agatka i jej dzieci.Agatka w DS.Pszczółki u mnie.

Wczoraj zadzwonił jakiś mężczyzna, zainteresowany był kotką, brał pod uwagę dwie, ale natychmiast podziękował, kiedy usłyszał, że są wysterylizowane.Nie zdążyłam o nic więcej zapytać.Straszne, prawda? :( Nie chcę się nawet domyślać dlaczego.

ewar

 
Posty: 54974
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Pon cze 12, 2017 10:52 Re: Mama Agatka i jej dzieci.Agatka w DS.Pszczółki u mnie.

Już było coś takiego na Forum, temat podjęty przez jakiegoś pana, tatusia, co to chciał uzyskać rzekomo kociaki do zabawy i edukacji dla dzieci... :strach:

waanka

Avatar użytkownika
 
Posty: 2397
Od: Czw paź 30, 2014 20:36
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pon cze 12, 2017 12:28 Re: Mama Agatka i jej dzieci.Agatka w DS.Pszczółki u mnie.

Przeraża mnie to, że facet kotkę dostanie :(
Kilka razy słyszałam teksty o cudownych domkach.Jedni mieli kocurka, ale go nie wykastrowali ( szkoda kasy, a ludzie zamożni), domek był wychodzący i kocurek skończył pod kołami samochodu, ale domek świetny :wink: .Znajoma dała kotkę do takiego domku.Domek nie kwapił się ze sterylizacją, znajoma zrobiła to na koszt UM, ale domek świetny, prawda? Na sterylkę nie mieli pieniędzy, zastanawiam się, czy będą mieć pieniądze na weta, o dobrej karmie już nie wspomnę.

ewar

 
Posty: 54974
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Wto cze 13, 2017 7:10 Re: Mama Agatka i jej dzieci.Agatka w DS.Pszczółki u mnie.

Nie znam się na owadach, ale pojawiają się jakieś chrabąszcze, czy coś podobnego, duże i koty na nie polują.Najbardziej chyba Pszczoły.Nie znoszę tego, bo mam wrażenie, że dręczą owada.Mnie od dzieciństwa uczono, że muchę należy zabić, ale nie wolno jej torturować.Koty głodne nie są, polować nie muszą.

ewar

 
Posty: 54974
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Wto cze 13, 2017 7:34 Re: Mama Agatka i jej dzieci.Agatka w DS.Pszczółki u mnie.

ewar pisze: Kochają się bardzo, często śpią przytulone do siebie, a ja uwielbiam, kiedy myją sobie nawzajem pyszczki.


To poproszę ładne wspólne zdjęcia do ogłoszeń :)

Arcana

 
Posty: 5668
Od: Nie lip 17, 2005 13:59
Lokalizacja: Warszawa


Adopcje: 15 >>

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Silverblue i 153 gości