Mama Agatka i jej dzieci.Agatka w DS.Pszczółki w DS w Łodzi

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Wto cze 13, 2017 10:46 Re: Mama Agatka i jej dzieci.Agatka w DS.Pszczółki u mnie.

Próbuję, ale to nie to co z Benią i Balbinką.Wystarczy, że zbliżam się z aparatem, a one od razu ruszają się.Była piękna scena na balkonie, siedziały jak pomniczki i Majka lizała Gucię po główce.Aparat mam pod ręką, podeszłam cichutko, ale od razu miałam pyszczek Majki w obiektywie.Mam też wspólne zdjęcia, ale na nich Gucia wygląda paskudnie, tak to często jest z czarnymi kotami.Nie poddaję się jednak, może się uda.

ewar

 
Posty: 54962
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Czw cze 15, 2017 6:09 Re: Mama Agatka i jej dzieci.Agatka w DS.Pszczółki u mnie.

Nic ciekawego nie napiszę o Pszczołach.Wszystko jest w najlepszym porządku.Jedzą, biegają, polują na chrabąszcze na balkonie i są przesłodkie.O dobre zdjęcia trudno.Wklejam, co mam.
Maja z Ptysiem.Kotka w pozie przedziwnej, aż taka gruba w rzeczywistości nie jest :D
Obrazek
Gucia jest smukła, to chyba kwestia genów, bo je najwięcej ze wszystkich kotów
Obrazek
Siostry się kochają, ale jakoś trudno mi zrobić ładne zdjęcia, kiedy są razem
Obrazek Obrazek

ewar

 
Posty: 54962
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Czw cze 15, 2017 8:30 Re: Mama Agatka i jej dzieci.Agatka w DS.Pszczółki u mnie.

ewar pisze:Nie znam się na owadach, ale pojawiają się jakieś chrabąszcze, czy coś podobnego, duże i koty na nie polują.Najbardziej chyba Pszczoły.Nie znoszę tego, bo mam wrażenie, że dręczą owada.Mnie od dzieciństwa uczono, że muchę należy zabić, ale nie wolno jej torturować.Koty głodne nie są, polować nie muszą.



nie muszą, ale co zrobić jak to lubią bo taka ich natura :(

u mnie właśnie polowanie na muchę :wink:
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72712
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Czw cze 15, 2017 8:36 Re: Mama Agatka i jej dzieci.Agatka w DS.Pszczółki u mnie.

Wiem, wiem.One mi w dodatku przynoszą takiego zmaltretowanego chrabąszcza, to ponoć dowód sympatii :wink: , ale mi tych owadów szkoda.Jak pojawi się jakaś mucha to chwytam łapkę i staram się być szybsza od kotów w polowaniu, bo koty robią mi sajgon w domu :mrgreen:

ewar

 
Posty: 54962
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Czw cze 15, 2017 8:43 Re: Mama Agatka i jej dzieci.Agatka w DS.Pszczółki u mnie.

ewar pisze:Wiem, wiem.One mi w dodatku przynoszą takiego zmaltretowanego chrabąszcza, to ponoć dowód sympatii :wink: , ale mi tych owadów szkoda.Jak pojawi się jakaś mucha to chwytam łapkę i staram się być szybsza od kotów w polowaniu, bo koty robią mi sajgon w domu :mrgreen:


trudno być szybszym od kotów :)
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72712
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Czw cze 15, 2017 10:18 Re: Mama Agatka i jej dzieci.Agatka w DS.Pszczółki u mnie.

Ale się staram :D

ewar

 
Posty: 54962
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Pt cze 16, 2017 18:16 Re: Mama Agatka i jej dzieci.Agatka w DS.Pszczółki u mnie.

Robiłam dzisiaj Pszczółkom zdjęcia, bo obejmowały się łapkami, lizały po pyszczkach, no przesłodkie były.Niestety, zdjęcia wyszły okropne, zła jestem na siebie, na aparat i w ogóle :evil:
To jedno z lepszych
Obrazek

ewar

 
Posty: 54962
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Śro cze 28, 2017 18:22 Re: Mama Agatka i jej dzieci.Agatka w DS.Pszczółki u mnie.

Piekło to mało powiedziane :( Upał nieprawdopodobny, koty leżą na gołej podłodze brzuchami do góry.Nawet Puśka nie ma siły żadnego kota atakować, a wyjątkowo aktywne zwykle Pszczoły łażą jak muchy w smole ( to tak apropos piekła :mrgreen: ).Lubię ciepło, ale 30 stopni w mieszkaniu jest koszmarem.Jutro ma być jeszcze cieplej :placz:

ewar

 
Posty: 54962
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Czw cze 29, 2017 12:46 Re: Mama Agatka i jej dzieci.Agatka w DS.Pszczółki u mnie.

ewar pisze:Piekło to mało powiedziane :( Upał nieprawdopodobny, koty leżą na gołej podłodze brzuchami do góry.Nawet Puśka nie ma siły żadnego kota atakować, a wyjątkowo aktywne zwykle Pszczoły łażą jak muchy w smole ( to tak apropos piekła :mrgreen: ).Lubię ciepło, ale 30 stopni w mieszkaniu jest koszmarem.Jutro ma być jeszcze cieplej :placz:



u mnie "tylko" 26, rolety mam opuszczone do połowy okien, nawet ich nie podciągam rano, w pokojach nie jest najgorzej, bo okna są od wschodu to po południu jest już cień, ale i tak ciężko oddychać :(
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72712
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Czw cze 29, 2017 13:28 Re: Mama Agatka i jej dzieci.Agatka w DS.Pszczółki u mnie.

Podkarpacie najcieplejszym rejonem Polski, ale i na Śląsku i w Małopolsce tropiki.Nie ma wyjścia, przeczekać trzeba.

ewar

 
Posty: 54962
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Pt cze 30, 2017 6:12 Re: Mama Agatka i jej dzieci.Agatka w DS.Pszczółki u mnie.

Pszczółki na balkonie.Lizały sobie główki, ale tego nie udało mi się uchwycić.One są przesłodkie :1luvu: Majka wciąż domaga się mizianek, uwielbia głaskanie po brzuszku.Takim tłuściutkim :D Gucia jest żarłokiem, jeść może bez przerwy, ale jest szczupła.Takie maja geny.
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Gucia testuje nowe posłanko
Obrazek Obrazek
One niczego się nie boją, są ciekawskie.Wczoraj odbierałam paczkę z Zooplusa, kurierem była młoda, śliczna dziewczyna, to tak na marginesie.Musiałam wyjść na klatkę, aby odebrać paczkę, bo Pszczoły bardzo chętnie zawarłyby znajomość z panią kurier.

ewar

 
Posty: 54962
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Pt cze 30, 2017 17:40 Re: Mama Agatka i jej dzieci.Agatka w DS.Pszczółki u mnie.

ewar pisze:Pszczółki na balkonie.Lizały sobie główki, ale tego nie udało mi się uchwycić.One są przesłodkie :1luvu: Majka wciąż domaga się mizianek, uwielbia głaskanie po brzuszku.Takim tłuściutkim :D Gucia jest żarłokiem, jeść może bez przerwy, ale jest szczupła.Takie maja geny.
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Gucia testuje nowe posłanko
Obrazek Obrazek
One niczego się nie boją, są ciekawskie.Wczoraj odbierałam paczkę z Zooplusa, kurierem była młoda, śliczna dziewczyna, to tak na marginesie.Musiałam wyjść na klatkę, aby odebrać paczkę, bo Pszczoły bardzo chętnie zawarłyby znajomość z panią kurier.


do chyba lepiej niż żeby uciekały przed ludźmi

jakie ładne spanko :wink:
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72712
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Pt cze 30, 2017 17:45 Re: Mama Agatka i jej dzieci.Agatka w DS.Pszczółki u mnie.

mir.ka pisze:
ewar pisze:Pszczółki na balkonie.Lizały sobie główki, ale tego nie udało mi się uchwycić.One są przesłodkie :1luvu: Majka wciąż domaga się mizianek, uwielbia głaskanie po brzuszku.Takim tłuściutkim :D Gucia jest żarłokiem, jeść może bez przerwy, ale jest szczupła.Takie maja geny.
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Gucia testuje nowe posłanko
Obrazek Obrazek
One niczego się nie boją, są ciekawskie.Wczoraj odbierałam paczkę z Zooplusa, kurierem była młoda, śliczna dziewczyna, to tak na marginesie.Musiałam wyjść na klatkę, aby odebrać paczkę, bo Pszczoły bardzo chętnie zawarłyby znajomość z panią kurier.


do chyba lepiej niż żeby uciekały przed ludźmi

jakie ładne spanko :wink:

Ależ oczywiście.Miały zaledwie dwa dni, kiedy zostały zabrane z piwnicy i zawsze miały kontakt z kotami i ludźmi.Są bardzo ufne.
A spanko fajne, prawda? Ma pod spodem tkaninę antypoślizgową, to wygodne.Mojej rudej Guci na nim ładnie, jest w identycznym kolorze :D

ewar

 
Posty: 54962
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Sob lip 01, 2017 5:51 Re: Mama Agatka i jej dzieci.Agatka w DS.Pszczółki u mnie.

Maja często wskakuje na stół w kuchni, kładzie się kołami do góry i domaga mizianek.Uwielbia głaskanie po brzuszku.
Obrazek Obrazek

ewar

 
Posty: 54962
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Nie lip 02, 2017 6:14 Re: Mama Agatka i jej dzieci.Agatka w DS.Pszczółki u mnie.

Pszczółki są szalenie miłe, naprawdę.Czarna Gucia śpi czasem w moim łóżku, na zmianę z Pusią.Jej akurat Pszczółki trochę się boją, bo persicę denerwuje ich aktywność i próbuje je strofować po kociemu.Dramatu nie ma, skłamałabym, ale tak to wygląda.

ewar

 
Posty: 54962
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: aania, Nul i 80 gości