Kot syjamski do adopcji.

Koty i kotki do adopcji

Moderatorzy: Estraven, LimLim, Moderatorzy

Post » Nie maja 29, 2016 21:42 Kot syjamski do adopcji.

Cześć! Jestem tu nowa :-)
Chciałabym adoptować kotka rasy syjamskiej / tajskiej. Kotek chcę zeby był rasowy gdyż mam alergię n koty ogólnie. Natomiast miałam stały kontakt z kotką tajską i alergia nie występowała (pracowałam przez kilka tygodni u pewnej osoby, posiadającej kotka tej rasy). Potem miałam jeszcze z kociakami rosyjskimi i naszymi dachowacami i alergia znowu była...
Obecnie mieszkam z rodzina w domu z ogrodem i z pewnością okaże dużo serca zwierzakowi. Moje dzieci tez marzą o kocie ;-)
Pomógłby mi ktoś??? :kotek:

asiulkalaurka

 
Posty: 2
Od: Nie maja 29, 2016 21:31

Post » Pon maja 30, 2016 0:22 Re: Kot syjamski do adopcji.

Koty rasowe sa do adopcji, zazwyczaj dorosle po tzw karierze hodowlanej. Ale raczej nikt nie wyda kota do domu z ogrodem, chyba, ze jest zasiatkowany lub jest w nim woliera.
Na forum nie popieramy wypuszczania kotow
03.07.2010 ['] Prezes. Kocham Cię.
26.11.2020 ['] Murziłka
12.05.2022 ['] Tiger
22.03.2024 ['] NW SP Dongalas Glitne DSM


Dom bez kota jest jak człowiek bez duszy... Nie ma w nim życia.

Prawdziwa miłość nie potrzebuje słów. Albo milczy. Albo MRUCZY!

wistra

 
Posty: 9374
Od: Nie paź 08, 2006 17:11
Lokalizacja: Kraków

Post » Czw cze 02, 2016 15:52 Re: Kot syjamski do adopcji.

Koty syjamskie czy tajskie uczulają tak samo jak każde inne. To, że nie miałaś objawów przy jednym kocie tajskim, nie oznacza, że przy innym nie będzie pełnego spektrum alergii ;) Dlatego trzeba odwiedzić osobiście kilka a nawet kilkanaście hodowli wybranej rasy i posiedzieć tam kilka godzin by sprawdzić czy faktycznie można z takimi kotami wytrzymać.
Ja czasami szukam domów dla dorosłych kotów syjamskich, ale nigdy nie rozdaję ich za darmo.
Nie wydaję też kotów do domów wychodzących. Okna, balkon, taras czy ogród muszą być perfekcyjnie zabezpieczone.
Milva B
Obrazek
Nasze Koty: http://www.divine-cats.eu

milva b

Avatar użytkownika
 
Posty: 5596
Od: Czw mar 30, 2006 21:24
Lokalizacja: Poznań




Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 25 gości