Nowy Targ - ośmiomiesięczny kocurek do adopcji

Koty i kotki do adopcji

Moderatorzy: Estraven, LimLim, Moderatorzy

Post » Śro maja 11, 2016 18:55 Nowy Targ - ośmiomiesięczny kocurek do adopcji

Witam. Mam do oddania pięknego i miłego kocurka, odrobaczonego, wysterylizowanego i nauczonego korzystania z kuwety. Jest sympatyczny, uwielbia się przytulać i głaskać, ale nie mogę go mieć z powodu innych kotów, do których nie jest nastawiony zbyt tolerancyjnie. To typowy indywidualista, który niezbyt dobrze dogaduje się z innymi zwierzakami, więc najlepszy dla niego będzie dom, gdzie mógłby być jedynym kotem. Pod innymi względami jest po prostu ideałem, bardzo ufnym i przyjaznym wobec człowieka. Jeśli ktoś jest byłby chętny, to proszę pisać, wtedy podam numer i wszystko uzgodnimy. :)

Obrazek
Obrazek

Esperancee

Avatar użytkownika
 
Posty: 1
Od: Śro maja 11, 2016 18:22

Post » Pt maja 13, 2016 9:43 Re: Nowy Targ - ośmiomiesięczny kocurek do adopcji

A jak długo koty są razem? Może potrzeba im więcej czasu.
Mam duże stadko kotów i wiem z doświadczenia, że wcześniej czy póżniej dogadują się, ustalają wzajemne relacje.
Może warto zafundować mu obróżkę Feliway, z feromonami kocimi.
Los bowiem synów ludzkich jest ten sam, co i los zwierząt; los ich jest jeden: jaka śmierć jednego, taka śmierć drugiego, i oddech życia ten sam. W niczym więc człowiek nie przewyższa zwierząt.
(Biblia, Księga Koheleta 3/19)

Prakseda

 
Posty: 8148
Od: Czw cze 16, 2005 10:35
Lokalizacja: Warszawa-Mokotów

Post » Pt maja 13, 2016 13:00 Re: Nowy Targ - ośmiomiesięczny kocurek do adopcji

podpisuję się pod wypowiedzia Praksedy. Też mam spore stadko. Rezydentó (sami indywidualiści) i tymczasó. Zawsze dogadują sie. No prawie. Miałam może ze 3 koty co musiały być zamknięte bo sieczka w domu była.
Poczekaj, uspokój się , daj kotom i sobie czas.
Jeśli jednak nadal będiesz szukać domu to raczej nie tu. Rozejrzyj się. Prawie wszyscy mamy kotów "po kokardki" a o dom dla jedynaka graniczy z cudem. Cuda jednak bywają. Jednak by go uzyskać musisz wkleić tutaj fotki i pisać o nim. Samo założenie wątku nic nie da. W ciemno nikt nie adoptuje kota. A bez twojego zaglądania, wpisów ...spadnie na daleka stronę.
Sama szukam kotom domów ale dając ogłoszenia na stronach internetowych. Na miau są Adopcje gdzie możesz ogłoszenie umieścić. Fajny tekst, warunki adopcji (czy dom wychodzacy, zabepieczenia otworó, umow adopcyjna, wizyta przed i po adopcji...), fajne fotki i ruszaj z kotem w internet.
Powodzenia
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55365
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>




Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 78 gości