Kitek-potrzebny 2 mies. DT-kot cukrzycowy/ZAPŁACĘ za opiekę

Koty i kotki do adopcji

Moderatorzy: Estraven, LimLim, Moderatorzy

Post » Śro maja 04, 2016 22:07 Kitek-potrzebny 2 mies. DT-kot cukrzycowy/ZAPŁACĘ za opiekę

Dawno nie było mnie na tym forum,ale zmusiła mnie do tego sytuacja a potrzebuję pilnie pomocy. Na okres około 2 miesięcy.

Obecnie mój 13 letni,cukrzycowy kotek Kitek jest w hoteliku.
Zacznę od tego,że do tej pory z drugim kotkiem Tuptusiem mieszkał u mojej mamy. Mama ma zwyrodnienie stawów,jest pochylona i bardzo cierpi. Nie była wstanie
zajmować się na raz dwoma kotami,w tym cukrzycowym Kitkiem bo dla niej każdy ruch to ból. Wcześniej mieszkałam z mamą,ale w grudniu urodziłam synka i przeprowadziłam
się do męża i teściów,którzy mają swoją kotkę która nie toleruje innych kotów (oni sobie też nie życzą innego kota,jak ona jest). Teściowie za ok.2 miesiące się przeprowadzą do swojego mieszkania,a wtedy moje kotki będą ze mną ale obecnie nie mogę nic poradzić na całą tę sytuację,bo wychowuję małe dziecko. Dużo mi pomaga mąż,bo nie jestem wstanie dawać sobie cały dzień rady z małym. Nie jestem młoda a dzidziuś mi się przytrafił przed 40-stką. Chciałam przenieść się do mamy i kotków,ale mama mi nic nie pomoże nawet na chwilę,a płacz dziecka ją wykończy. To starsza i schorowana,obolała osoba która potrzebuje spokoju.
Musiałam oddać Kitka do hoteliku. Kotek ma cukrzycę i często spadki cukru więc musi ktoś mieć go stale pod okiem,a w hoteliku kto np.w nocy do niego zajrzy? Bardzo się o niego boję,że umrze i na półmetku stracę przyjaciela z którym dzieliłam 13 lat życia,przeprowadzki,choroby itp. nie wiem,gdzie zwrócić się o pomoc.
Szukam dla niego domu na okres ok.2 miesięcy. Mieszkam w Sosnowcu. Za opiekę z mężem zapłacę, ale chcę mieć gwarancję że kotek będzie doglądany. Trzeba mu mierzyć cukier 2 razy dziennie,przyjmuje insulinę Levemir 0,5 jednostki więc bardzo mało. Poza tym nie jest kotkiem absorbującym. Jest spokojny.
Niestety nie chcę go zostawiać w tym hoteliku,bo on się załamie na okres 2 miesięcy. Do tego boję się o jego spadki cukru.
Może ktoś w okolicach Sosnowca,mogą być Katowice i okolice weźmie za opłatą kotka i dobrze sie nim zajmie?
Obrazek
Obrazek
2 kotki

monia_k

Avatar użytkownika
 
Posty: 1084
Od: Nie wrz 28, 2008 21:52

Post » Czw maja 05, 2016 8:06 Re: Kitek-potrzebny 2 mies. DT-kot cukrzycowy/ZAPŁACĘ za opi

Kto pomoże Koleżance?
Los bowiem synów ludzkich jest ten sam, co i los zwierząt; los ich jest jeden: jaka śmierć jednego, taka śmierć drugiego, i oddech życia ten sam. W niczym więc człowiek nie przewyższa zwierząt.
(Biblia, Księga Koheleta 3/19)

Prakseda

 
Posty: 8148
Od: Czw cze 16, 2005 10:35
Lokalizacja: Warszawa-Mokotów

Post » Czw maja 05, 2016 20:34 Re: Kitek-potrzebny 2 mies. DT-kot cukrzycowy/ZAPŁACĘ za opi

Moniu,

podaj mi proszę swój telefon, może coś się uda znaleść

marivel

Avatar użytkownika
 
Posty: 2400
Od: Sob mar 21, 2009 12:48
Lokalizacja: skądinąd

Post » Sob maja 07, 2016 12:55 Re: Kitek-potrzebny 2 mies. DT-kot cukrzycowy/ZAPŁACĘ za opi

Na razie Kitusia zostawię w hoteliku,bo widać że się przyzwyczaił,chodzi sobie,mruczy jak przyjeżdżamy. Z innymi kotkami też ma dobre relacje.
Widać,że ma dobrą opiekę a jego cukier się ustabilizował.
2 kotki

monia_k

Avatar użytkownika
 
Posty: 1084
Od: Nie wrz 28, 2008 21:52




Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 55 gości