Pń : długowłosa Freya szuka domu - pojechała do DS :)

Koty i kotki do adopcji

Moderatorzy: Estraven, LimLim, Moderatorzy

Post » Śro mar 23, 2016 16:33 Re: Pń : długowłosa Freya szuka DS - kto w Wwie zrobi wizytę

Koniczynka47 pisze:Ankietę przed adopcyjna łatwiej zafałszować niż rozmowę. :wink:

Wszystko mozna sfalszowac, ankiete i rozmowe tak poprowadzic ze domek wydaje sie ekstra, ja bym byla za rozmowa przed adopcyjna.

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25465
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Post » Śro mar 23, 2016 16:42 Re: Pń : długowłosa Freya szuka DS - kto w Wwie zrobi wizytę

Wyślij mi proszę ich adres, w sensie domu. Bo miałam ostatnio wizytę PA też na Ursynowie, kota nie dostali i jestem ciekawa czy to Ci sami ludzie;)
Wątek tęczowych kotów do adopcji: http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=13&t=164847

Madie

Avatar użytkownika
 
Posty: 4540
Od: Pon wrz 10, 2007 17:35
Lokalizacja: Warszawa

Post » Śro mar 23, 2016 17:17 Re: Pń : długowłosa Freya szuka DS - kto w Wwie zrobi wizytę

A dlaczego kota nie dostali?

Gosiagosia pisze:
Koniczynka47 pisze:Ankietę przed adopcyjna łatwiej zafałszować niż rozmowę. :wink:

Wszystko mozna sfalszowac, ankiete i rozmowe tak poprowadzic ze domek wydaje sie ekstra, ja bym byla za rozmowa przed adopcyjna.



Nie wszyscy ludzie to oszuści, nie popadajmy w paranoję.


Jak ktoś będzie Ciebie chciał oszukać to nawet stos Twoich papierów nie pomoże - najlepszym przykładem jest tragiczna historia kotów branych przez studenta-psychopatę.

Koniczynka47

 
Posty: 2746
Od: Wto lut 23, 2016 9:21

Post » Czw mar 31, 2016 9:28 Re: Pń : długowłosa Freya szuka DS - kto w Wwie zrobi wizytę

W piątek Freya przeprowadza się do Warszawy.
Mam nadzieję, ze w normalnych, domowych warunkach, przy cierpliwych ludziach otworzy się i zaufa znów człowiekowi. Na razie jest miła i miziasta, ale jeszcze przy niektórym dotyku reaguje dość gwałtownie.

Kilka pozegnalnych fotek - taka z niej teraz piękna kocia dama :D

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Obrazek

Avian

Avatar użytkownika
 
Posty: 27170
Od: Śro lip 05, 2006 13:15
Lokalizacja: Poznań / Luboń

Post » Sob kwi 02, 2016 12:00 Re: Pń : długowłosa Freya szuka DS - kto w Wwie zrobi wizytę

Ciesze sie ze juz ma swoj dom, trzymam mocno kciuki za Nia. Mam nadzeje ze nowi wlasciciele kotki poinformuja Cie o jej samopoczuciu na biezaco. Od adopcji Pusi zaczal sie nasz watek na Miau.
Pozdrawiam i czekam na dobre wiesci.

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25465
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Post » Wto kwi 05, 2016 9:36 Re: Pń : długowłosa Freya szuka DS - kto w Wwie zrobi wizytę

Rozmowę również można zafałszować. Wczoraj byłam z kotką u dziewczyny która twierdziła że mieszka z facetem, ma pracę w domu, siatki na oknach i wydała dużo pieniędzy na ratowanie poprzedniego kota. Współlokatorka powiedziała o niej co innego: nie ma pracy, rzadko bywa w domu, kot był wiecznie głodny i umarł bo nie poszła do weta. Siatek w oknach nie było. A pani skąd inąd miła i sympatyczna. NIGDY nie wydawaj kota bez wizyty w domu adoptującego!!!
AnielkaG
 

Post » Nie kwi 24, 2016 19:02 Re: Pń : długowłosa Freya szuka domu - pojechała do DS :)

Avian, masz wieści z domku Freyki ? Jak jej tam ?
Gdy cię znalazłam, nie wiedziałam, co z tobą zrobić.
Dziś nie wiem, co zrobię bez ciebie...
Marcel 7.10.2007 - 26.07.2021

kwinta

Avatar użytkownika
 
Posty: 7320
Od: Śro maja 21, 2008 20:47
Lokalizacja: Wielkopolska

Post » Nie kwi 24, 2016 21:29 Re: Pń : długowłosa Freya szuka domu - pojechała do DS :)

Jestem cały czas w kontakcie z domkiem Freyki - żyje sobie jak pączuś w maśle, wszystkie życzenia spełniane na skinienie pazurka ;)
Biega, bawi sie jak szalona myszką z kocimiętką, skacze za piórkiem :D
Jeszcze nie wie, ze mozna spać w łóżku z człowiekiem, ale śpi obok łóżka, wiec może w końcu się odważy.

Freyę zawoziła do Warszawy Kasia (Catherine), ja tydzień później poznałam nowych Dużych kotki - i jestem spokojna o jej przyszłosć :kotek:
Obrazek

Avian

Avatar użytkownika
 
Posty: 27170
Od: Śro lip 05, 2006 13:15
Lokalizacja: Poznań / Luboń

Post » Śro wrz 07, 2016 8:50 Re: Pń : długowłosa Freya szuka domu - pojechała do DS :)

Trochę wieści od Freyki może? 8)

Freya żyje sobie jak pączuś w maśle ;) Niczego jej nie brakuje, jest rozpieszczana do granic, a ona sama terroryzuje swoich Dużych jak tylko czegoś chce :lol:

Ostatnio była nawet na wakacjach i choć pogoda nie dopisała, to jednak kilka spacerków odbyła :kotek:

Zobaczcie jak pięknie wygląda!
Obrazek

Obrazek
Obrazek

Avian

Avatar użytkownika
 
Posty: 27170
Od: Śro lip 05, 2006 13:15
Lokalizacja: Poznań / Luboń

[poprzednia]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Burajulia i 57 gości