[ZNALAZŁ]3-letni Fryderyk szuka nowego domu! (Warszawa)

Koty i kotki do adopcji

Moderatorzy: Estraven, LimLim, Moderatorzy

Post » Śro mar 16, 2016 23:47 [ZNALAZŁ]3-letni Fryderyk szuka nowego domu! (Warszawa)

Obrazek Obrazek Obrazek

Szukam nowej, kochającej rodziny dla Fryderyka. Moje życie potoczyło się tak, że nie mogę poświęcać mu tyle uwagi, ile chciałbym, na ile zasługuje i ile po prostu potrzebuje. Od prawie roku przez moje wyjazdy dużo czasu spędza sam, a w lipcu czeka mnie przeprowadzka do miejsca, do którego nie będę mógł go zabrać ze sobą…

Fryderyk w kwietniu kończy 3 lata. Od 5 tygodnia życia do ubiegłego roku mieszkał ze studentami, cały czas poznawał nowe osoby, więc jest kotem bardzo towarzyskim, jest przyzwyczajony do ludzi, nie znosi być sam, towarzyszy mi praktycznie przy każdej czynności, uwielbia się bawić, lubi być noszony na rękach, do dzisiaj zdarza mu się gonić własny ogon i często zachowuje się jak mały kotek, chociaż oczywiście potrafi się też obrazić, schować w szafie i mieć gorszy dzień. Serce mi się kraje za każdym razem, gdy muszę go na dłużej zostawiać samemu i kiedy po moim powrocie, już stojąc pod drzwiami, słyszę jego płacz.

Fryderyk potrzebuje właściciela ze stabilniejszą sytuacją życiową. Najlepiej też kogoś z nieco większym mieszkaniem, bo jest przyzwyczajony do 80-metrowego mieszkania, w którym się wychował, a po przeprowadzce do mniejszego, trochę brakuje mu miejsca, chce wybiegać na klatkę, jęczy pod drzwiami itd. Z doświadczenia wiem, że na większej przestrzeni problemu już nie ma. Poza tym, jest on dosyć dużym kotem.

Tyle na wstępie chyba wystarczy. Jeżeli ktoś ma więcej pytań, to zapraszam do kontaktu. Napisanie tej wiadomości przyszło mi z trudem, jest to dla mnie bardzo ciężka decyzja, więc proszę o uszanowanie jej... Cieszę się, że trafiłem tutaj, zapoznawałem się z historią Waszych adopcji i mam nadzieję, że znajdzie się ktoś odpowiedni.

Friedrich

 
Posty: 5
Od: Śro mar 16, 2016 22:40

Post » Czw mar 17, 2016 0:35 Re: 3-letni Fryderyk szuka nowego domu! (Warszawa)

Tutaj są wszyscy zakoceni na maxa. Trzeba kota ogłaszać w necie.

Tu instrukcje
viewtopic.php?f=1&t=120970
Pomoc w ogłaszaniu
viewtopic.php?f=27&t=117559

Jak sprawdzać ludzi, chętnych na kota
viewtopic.php?p=11372770
NA PILNE LECZENIE KOTÓW Z CMENTARZA- KONTO
https://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=157308

mziel52

 
Posty: 14692
Od: Czw gru 27, 2007 20:51
Lokalizacja: W-wa Śródmiescie

Post » Czw mar 17, 2016 0:43 Re: 3-letni Fryderyk szuka nowego domu! (Warszawa)

Piękny jest :1luvu:
Mam nadzieję, że znajdzie kochający dom :ok:
Obrazek

felin

Avatar użytkownika
 
Posty: 26000
Od: Wto sty 06, 2009 0:04
Lokalizacja: Wrocław

Post » Czw mar 17, 2016 1:05 Re: 3-letni Fryderyk szuka nowego domu! (Warszawa)

Dziękuję pięknie za odpowiedzi! :)

Friedrich

 
Posty: 5
Od: Śro mar 16, 2016 22:40

Post » Pt mar 18, 2016 13:26 Re: 3-letni Fryderyk szuka nowego domu! (Warszawa)

Friedrich, czy twoj kocurek mial stycznosc z innymi kotami? Wiesz, jak sie w stosunku do nich zachowuje? Czy jest wykastrowany?
W zamyśleniu majestat mają niedościgły
Wielkich sfinksów, co w głębi pustyni zastygły,
Jakby w wieczny zapadły sen odrętwiający.

Norku

 
Posty: 739
Od: Wto cze 01, 2010 15:25

Post » Pt mar 18, 2016 13:46 Re: 3-letni Fryderyk szuka nowego domu! (Warszawa)

Norku, kot jest wykastrowany, ale niestety nie miał styczności z innymi kotami, więc nie mam pojęcia, jaka by była reakcja.

Friedrich

 
Posty: 5
Od: Śro mar 16, 2016 22:40

Post » Pt mar 18, 2016 22:17 Re: 3-letni Fryderyk szuka nowego domu! (Warszawa)

A miał styczność z dziećmi małymi? 4 i 2 latka?

asiamaj22

 
Posty: 78
Od: Nie sie 19, 2012 19:19

Post » Sob mar 19, 2016 0:20 Re: 3-letni Fryderyk szuka nowego domu! (Warszawa)

Tak, z małymi i starszymi dziećmi ma od czasu do czasu styczność. Tych młodszych ode mnie (3-6 lat) raczej boi się i ucieka, ale to dlatego, że są głośne i zbyt entuzjastycznie podchodzą do kotka. No i mimo tego, że Fryderyk uwielbia być głaskany i adorowany przed innych, to za dotknięcie brzucha czy złapanie za ogon potrafi ugryźć. Jednak dorosłego zawsze ostrzeże mruknięciem, a od dziecka, które go drażni, po prostu ucieknie.

Friedrich

 
Posty: 5
Od: Śro mar 16, 2016 22:40

Post » Pt kwi 08, 2016 0:43 Re: 3-letni Fryderyk szuka nowego domu! (Warszawa)

Fryderyk znalazł dom! :) Ogłoszenie nieaktualne.

Friedrich

 
Posty: 5
Od: Śro mar 16, 2016 22:40

Post » Pt kwi 08, 2016 17:51 Re: [ZNALAZŁ]3-letni Fryderyk szuka nowego domu! (Warszawa)

Mam nadzieję, że naprawdę dobry :ok:
Obrazek

felin

Avatar użytkownika
 
Posty: 26000
Od: Wto sty 06, 2009 0:04
Lokalizacja: Wrocław




Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: waanka i 78 gości