Gabryś, pingwinek spod knajpy.Wrócił.

Koty i kotki do adopcji

Moderatorzy: Estraven, LimLim, Moderatorzy

Post » Śro paź 26, 2016 14:17 Re: Gabryś, pingwinek spod knajpy.Wrócił.

Na Benię zawsze można liczyć.Przed chwilą Balbinka ją ssała? Tego nie jestem pewna, ale na pewno spała wtulona w Benię, potem w Gabrysia.Gabryś już spokojnie pozwala do siebie podchodzić i daje się głaskać nie okazując strachu.
Takich zdjęć mam mnóstwo
Obrazek

ewar

 
Posty: 54957
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Sob paź 29, 2016 6:10 Re: Gabryś, pingwinek spod knajpy.Wrócił.

Gabryś to duży kot, ale jak każdy potrzebuje ciepła i czułości.Wczoraj wpakował się na fotel obok Beni i tak sobie leżał przytulony do niej.To naprawdę spokojny, grzeczny kot, kot, który nie sprawia mi żadnego kłopotu.
Obrazek Obrazek

ewar

 
Posty: 54957
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Sob paź 29, 2016 9:19 Re: Gabryś, pingwinek spod knajpy.Wrócił.

Słodki jest ten Gabryś ,słodziutki :1luvu:

iwona66

Avatar użytkownika
 
Posty: 10969
Od: Pt paź 23, 2009 15:40
Lokalizacja: warszawa - wołomin i jeszcze dalej :)

Post » Sob paź 29, 2016 9:47 Re: Gabryś, pingwinek spod knajpy.Wrócił.

Zgadza się.On bardzo lubi mizianie po brzuszku, ale tak się zachowuje, jakby nie mógł uwierzyć, że ktoś go może kochać.Towarzystwa kotów potrzebuje jak powietrza.Mam starszą kotkę Gucię, ona akceptuje koty, ale za nimi nie przepada.Gabryś to rozumie i jej nie zaczepia.Benię i Bohuna kocha, z maluchami, których jest teraz cztery bawi się pięknie.Niczego nie zrzuca, na drapie mebli, jest bardzo grzeczny.Bardzo go kocham :1luvu:

ewar

 
Posty: 54957
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Sob lis 12, 2016 5:33 Re: Gabryś, pingwinek spod knajpy.Wrócił.

Gabryś jest dorodnym, dużym kotem, który wydaje się być agresywny.Nie jest.On się cały czas jeszcze boi, ale jest to kot, który bardzo potrzebuje ciepła i czułości.Na razie ma zaufanie tylko do kotów i do mnie, ale tu jeszcze nie do końca.On jest bardzo grzeczny.Kiedy daję kotom jedzenie to on zawsze cierpliwie czeka, aż podsunę mu miskę pod pyszczek.Nigdy nie wyjada pozostałym kotom.Jest opiekuńczy w stosunku do kociaków, które się do niego przytulają.A on sam podchodzi na przykład do Beni, podstawia główkę, a kotka go wylizuje.Wzrusza mnie to ogromnie.
Obrazek
Wczoraj na parapecie było czarno, tak się złożyło, że przytuleni leżeli Bohun, Gabryś i czarna Gucia.
Obrazek Obrazek

ewar

 
Posty: 54957
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Sob lis 12, 2016 22:49 Re: Gabryś, pingwinek spod knajpy.Wrócił.

Mój Barnaba tak robi - podchodzi do Felka i podstawia głowę do mycia; a potem jest zmiana. I czasem kończy się wzajemnym okładaniem po paszczy :lol:
Pozostali chyba się od nich nauczyli i też tak robią.
Najlepsze, że w sumie zaczął Felix, a nie przepadał specjalnie ani za rudzielcem ani za Luckiem, a teraz mycie odchodzi równo w różnych okładach :)
Obrazek

felin

Avatar użytkownika
 
Posty: 26000
Od: Wto sty 06, 2009 0:04
Lokalizacja: Wrocław

Post » Nie lis 13, 2016 5:17 Re: Gabryś, pingwinek spod knajpy.Wrócił.

Urocze to, prawda? :D

ewar

 
Posty: 54957
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Nie lis 13, 2016 17:39 Re: Gabryś, pingwinek spod knajpy.Wrócił.

Gabryś mnie rozczula. Podczytuję od jakiegoś czasu i bardzo ciepło myślę o tym koteczku.

agatag

 
Posty: 157
Od: Sob sie 30, 2014 19:08

Post » Pon lis 14, 2016 6:50 Re: Gabryś, pingwinek spod knajpy.Wrócił.

Witam na wątku.Ja też mam do Gabrysia wyjątkowy stosunek emocjonalny.Dla mnie to kot ideał, nie mam z nim najmniejszego kłopotu.Jest wyjątkowo grzeczny, pięknie korzysta z kuwetki, cudnie się bawi, nie jest zainteresowany niczym, co zabawką nie jest.Mogę z nim zrobić wszystko.On tylko po prostu nie przyjdzie do mnie sam, żeby poleżeć na kolanach.Koty uwielbia, ostatnio zakumplował z Ptysiem.Musi być dobrym kotkiem, kotkiem o dobrym serduszku, bo koty do niego lgną.
Obrazek

ewar

 
Posty: 54957
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Pon lis 14, 2016 13:14 Re: Gabryś, pingwinek spod knajpy.Wrócił.

ewar pisze:Witam na wątku.Ja też mam do Gabrysia wyjątkowy stosunek emocjonalny.Dla mnie to kot ideał, nie mam z nim najmniejszego kłopotu.Jest wyjątkowo grzeczny, pięknie korzysta z kuwetki, cudnie się bawi, nie jest zainteresowany niczym, co zabawką nie jest.Mogę z nim zrobić wszystko.On tylko po prostu nie przyjdzie do mnie sam, żeby poleżeć na kolanach.Koty uwielbia, ostatnio zakumplował z Ptysiem.Musi być dobrym kotkiem, kotkiem o dobrym serduszku, bo koty do niego lgną.
Obrazek


dobry mały Duszek :1luvu: :1luvu: :1luvu:

alessandra

Avatar użytkownika
 
Posty: 26436
Od: Pon maja 07, 2007 13:04
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Śro lis 16, 2016 15:44 Re: Gabryś, pingwinek spod knajpy.Wrócił.

To dobry kotek, w stosunku do mnie i moich kotów jest bardzo grzeczny.W stosunku do maluchów wręcz opiekuńczy.I jest przepiękny.
Obrazek

ewar

 
Posty: 54957
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Czw lis 17, 2016 1:51 Re: Gabryś, pingwinek spod knajpy.Wrócił.

śliczny krówek:)

melancholia4

 
Posty: 198
Od: Wto mar 15, 2011 21:06

Post » Czw lis 17, 2016 3:00 Re: Gabryś, pingwinek spod knajpy.Wrócił.

Serduszko. Ma bardzo przenikliwe spojrzenie. Mądre. A jak patrzy na swoją panią...<3

agatag

 
Posty: 157
Od: Sob sie 30, 2014 19:08

Post » Sob lis 26, 2016 7:29 Re: Gabryś, pingwinek spod knajpy.Wrócił.

Wczoraj przyszła paczka z Zooplusa, a ponieważ zamówiłam 40 l żwirku to pudło duże.Zakleiłam, wycięłam dziury i koty mają frajdę.Tutaj Gabryś.
Obrazek
Jaki on jest duży 8O Takie było z niego maleństwo.To młody kotek, lubi się bawić, biega z kociakami jak szalony.Jest jednak kotkiem jaki może się tylko przyśnić.Nie jest namolny, nie łobuzuje, nie bawi się niczym, co zabawką nie jest.Pięknie korzysta z kuwetki, z drapaka...itd.Oczywiście muszę go złapać, jeśli chcę wygłaskać, przytulić, bo wciąż sam do mnie nie przyjdzie na kolana.Nie mam jednak żadnego problemu, aby go wyczesać czy podciąć pazurki.On potrzebuje miłości, jest jej spragniony, ale ludzi się boi, szuka więc towarzystwa kotów.

ewar

 
Posty: 54957
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

[poprzednia]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 25 gości