Perełka,cudna,miziasta 8-letnia kotka.Przekroczyła TM.

Koty i kotki do adopcji

Moderatorzy: Estraven, LimLim, Moderatorzy

Post » Pon mar 28, 2016 7:41 Re: Perełka,cudna,miziasta 8-letnia kotka.Przekroczyła TM.

takie nagłe śmierci bolą najbardziej, bo ciągle zadajemy sobie pytanie -dlaczego?
i ta bezsilność, czy zrobione zostało wszystko co możliwe
żadne nasze zapewnienia i głeboka wiara .że zrobiłaś wszystko nie dają pewnie Ci teraz żadnej ulgi, ale może pomogą przetrwać najtrudniejsze chwile
Wojtusiu... zabrałeś moje serce. odwiedź mnie proszę, kiedyś..we śnie..w innym futerku.
ObrazekObrazek

mamaGiny

Avatar użytkownika
 
Posty: 7113
Od: Pon maja 10, 2010 10:30
Lokalizacja: Śląsk

Post » Pon mar 28, 2016 15:59 Re: Perełka,cudna,miziasta 8-letnia kotka.Przekroczyła TM.

Dopiero doczytałam.
Tak strasznie mi przykro.
Perełko, serduszko Twoje biedna tyle przeżyło.
Ewa, nie obwiniaj się. Czasem koty nie chcą walczyć jak się świat zawala. Może już byłą chora tylko jakoś trzymała się. Nie przewidzisz co w kocie siedzi.
Rok temu miałam też Perełkę co oddali ja państwo. Umarła.
Przytulam mocno.

Perełko [*]
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55369
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Wto mar 29, 2016 6:26 Re: Perełka,cudna,miziasta 8-letnia kotka.Przekroczyła TM.

Perełka zamieszkała u mnie 27 lutego, a 27 marca odeszła :cry: Początki były trudne, była zestresowana, ale potem zachowywała się jak kociak.Jadła, spała ze mną w łóżku, bawiła się pięknie, wszystko było w najlepszym porządku.Nie mogę się z tym pogodzić.Idę do lecznicy, muszę porozmawiać.Najgorsze jest to, że nawet nie mogłam jej pomóc odejść bez bólu, umarła w cierpieniach.Byłam wczoraj sprawdzić, czy żadne zwierzę jej nie wykopało, ale jest w porządku.Mam nadzieję, że choinka będzie tam rosła.
Wiem, że czas goi rany, ale na razie strasznie mnie boli, nie mogę spać spokojnie, jem, bo muszę, karmię koty, sprzątam kuwety, ale nie mam siły nawet bawić się z nimi.
Napiszę coś po powrocie z lecznicy i poproszę o zamknięcie wątku.
Nowy bazarek viewtopic.php?f=20&t=217527 Zapraszam

ewar

 
Posty: 55008
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Wto mar 29, 2016 7:47 Re: Perełka,cudna,miziasta 8-letnia kotka.Przekroczyła TM.

Dopiero doczytałam :cry: , bardzo Ci współczuję ...

Perełko śpij spokojnie [*]
Obrazek

Każda przykrość nas dotyka, tylko niektóre szczególnie.

Amika6

Avatar użytkownika
 
Posty: 10613
Od: Śro sty 24, 2007 18:48
Lokalizacja: Chełm (Lubelskie)

Post » Wto mar 29, 2016 9:19 Re: Perełka,cudna,miziasta 8-letnia kotka.Przekroczyła TM.

Współczuję Ewo ,takie odejścia są bardzo trudne.
Perełko (*)

iwona66

Avatar użytkownika
 
Posty: 10969
Od: Pt paź 23, 2009 15:40
Lokalizacja: warszawa - wołomin i jeszcze dalej :)

Post » Wto mar 29, 2016 11:26 Re: Perełka,cudna,miziasta 8-letnia kotka.Przekroczyła TM.

Byłam w lecznicy, niczego się nie dowiedziałam poza tym, że wyniki ze środy były dobre, poza zapaleniem pęcherza.W czwartek też byłam z nią w lecznicy, nie było jakoś tragicznie.W sobotę też byłam, dostała leki, a dobę później już nie żyła.Ostra niewydolność nerek? Co ją zabiło? Nigdy się już nie dowiem.
Nowy bazarek viewtopic.php?f=20&t=217527 Zapraszam

ewar

 
Posty: 55008
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Wto mar 29, 2016 11:33 Re: Perełka,cudna,miziasta 8-letnia kotka.Przekroczyła TM.

Dopiero znalazłam wątek i przeczytałam (pisałam już, że nie nadążam za Twoimi wątkami)... :cry: Szok...
Serdecznie współczuję. Nie wyobrażam sobie nawet, co musisz przeżywać.
A ja niedawno opłakiwałam odejście koteczki koleżanki. Pięć miesięcy trwała walka o jej życie i do końca nie było wiadomo, co jej jest (FIP?)... Miała tylko roczek i była samą słodyczą... :cry:
Zawsze w takich momentach tulę kurczowo moje rozrabiaki. Żeby tylko zdrowe były... :201461
Obrazek
"One cat just leads to another." - Ernest Hemingway

pirulasińska

Avatar użytkownika
 
Posty: 425
Od: Pon mar 19, 2012 15:08

Post » Czw mar 31, 2016 7:51 Re: Perełka,cudna,miziasta 8-letnia kotka.Przekroczyła TM.

[*]

Ewa, współczuję bardzo.
Obrazek

violet

Avatar użytkownika
 
Posty: 4581
Od: Pon sty 07, 2013 17:17
Lokalizacja: koło Torunia

Post » Czw mar 31, 2016 9:15 Re: Perełka,cudna,miziasta 8-letnia kotka.Przekroczyła TM.

[*]
Obrazek

Kinnia

 
Posty: 8804
Od: Nie sie 19, 2012 21:12

[poprzednia]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 160 gości