Śmierć zabiera opiekunkę 9 kotów

Koty i kotki do adopcji

Moderatorzy: Estraven, LimLim, Moderatorzy

Post » Pt lut 26, 2016 19:04 Re: Śmierć zabiera opiekunkę 9 kotów

Przepraszam, to ja pomyliłam się zakładając wątek, zamiast napisać podejrzenie padaczki napisałam białaczka. Wiem,że to poważny błąd dlatego chcę to sprostować

grace39

 
Posty: 8
Od: Czw lut 25, 2016 10:01

Post » Nie lut 28, 2016 2:06 Re: Śmierć zabiera opiekunkę 9 kotów

Brakuje nam słów, aby Wam wszystkim podziękować! Wasze udostępnianie, ogłaszanie ma bardzo wymierny charakter i to właśnie przełożyło się na realne domy dla tych kotów!

Dzisiejszy dzień zaczął się smutno i przygnębiająco. Odebranie kotów i widok umierającej opiekunki nie jest łatwy Emotikon frown
Nie było to ani proste, ani przyjemne Emotikon frown
A do tego niepewność czy osoby, które zadeklarowały pomoc, faktycznie się z wywiążą z obietnic.
Z domu Pani Fredzi zabrałyśmy dzisiaj 8 kotów. Wszystkie prosto pojechały do weta.
Tutaj wielki ukłon dla lekarzy z gabinetu Gabinet weterynaryjny lek.wet. Barbara Zacharewicz!
Za cierpliwość i profesjonalizm, bo 8 kotów do „przeglądu” to jest ciężka robota.
Rachunek wygląda tak:
Z wszystkich 9 kotów, 6 znalazło domy stałe, 3 trafiło do DT na obserwację.

Wyjątkowe podziękowania dla osób, które zareagowały błyskawicznie, trochę spontanicznie, ale z korzyścią dla kotów Emotikon smile
Anna Bukowska,
Grażyna Połomska-Kosiba,
@Justyna Książek,
Patrycja Majkowska,
Urszula Krasny,

Dziękujemy Emotikon heart
PS. Liczymy na foty i info z nowych domów Emotikon smile
Obrazek Obrazek

Adria

 
Posty: 1874
Od: Pt paź 28, 2005 10:59
Lokalizacja: Piekary

Post » Nie lut 28, 2016 8:40 Re: Śmierć zabiera opiekunkę 9 kotów

potrzymam jeszcze i nie puszczam :ok:
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55358
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

[poprzednia]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 75 gości