Wysypisko śmieci i bezdomni- wszystkie koty w DS

Koty i kotki do adopcji

Moderatorzy: Estraven, LimLim, Moderatorzy

Post » Nie kwi 10, 2016 10:34 Re: Wysypisko śmieci i bezdomni- KOLEJNE KOTY SZUKAJĄ DS

Za to Edzio od pierwszych niemalże chwil czuł się jak u siebie w domu.

Obrazek

Obrazek

Z rezydentem narazie powoli się dogadują.Troszkę ganiają w chowanego.Rezydent jeszcze fuka (nie dziwne,taki najazd intruzów),ale powoli idzie ku dobremu :ok:
Za to Edziowi bardzo się w mieszkaniu podoba.Zwłaszcza akwaria i pływające ,migające,kolorowe rybki w wielkim akwarium. W akwarium z krewetkami już ponoć się skąpał,bo wpadł tylną łapą. A w tym tak oto nauczył się podnosić klapę sam,swoim łebkiem i pić z niego wodę :twisted:
Obrazek

No i mizia się do wszystkich domowników i jest kochany. Nowy Pańcio był już z nim na kontrolnej wizycie u okulisty dr Buczek,dostali nowe kropleki i jeszcze tydzień będą zakraplać oczki.Pani doktor jest jednak bardzo zadowolona.I powoli przestaje kichać (Edzio nie pani doktor :mrgreen: ).

tabo10

 
Posty: 8086
Od: Nie lip 31, 2011 14:24

Post » Nie kwi 10, 2016 11:24 Re: Wysypisko śmieci i bezdomni- KOLEJNE KOTY SZUKAJĄ DS

Kciuki za chłopaków :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok:

Amurka na rączkach w pierwszej chwili nie poznałam, bo nie do uwierzenia :D

Arcana

 
Posty: 5668
Od: Nie lip 17, 2005 13:59
Lokalizacja: Warszawa


Adopcje: 13 >>

Post » Nie kwi 10, 2016 16:23 Re: Wysypisko śmieci i bezdomni- KOLEJNE KOTY SZUKAJĄ DS

Jednak uroda w życiu pomaga :mrgreen:
Choć Edziu jest równie śliczny, a przy tym jaki inteligentny 8O :ok:
I dużo kciuków, żeby rezydent szybko zakumplował a Amurek się odtajniaczył :ok: :ok: :ok: :ok:

Baltimoore

Avatar użytkownika
 
Posty: 5504
Od: Sob sty 03, 2015 18:44

Post » Nie kwi 10, 2016 19:50 Re: Wysypisko śmieci i bezdomni- KOLEJNE KOTY SZUKAJĄ DS

Edzio jest bardzo inteligentny :smokin: .Potrafił także wskakiwać na drzwi i domagać się ich otwarcia. Nie tolerował jak były zamknięte :twisted:
No i jest przekochanym miziakiem. Cała ich trójka taka jest.To wyjątkowe koty! Gdybym nie miała swoich,zatrzymałabym całą trójeczkę.Trafiały mi sie różne koty,ale takie miziaki nakolankowe b.rzadko. Aż się dziwię,bo jak pytałam biorąc od bezdomnego,czy wogóle pozwalają się brać na ręce,powiedział całkiem szczerze "Wie Pani ,ja tam kotów nie noszę na rękach". O całowanie w związku z tym nawet nie zapytałam :oops: :wink:

tabo10

 
Posty: 8086
Od: Nie lip 31, 2011 14:24

Post » Nie kwi 10, 2016 20:10 Re: Wysypisko śmieci i bezdomni- KOLEJNE KOTY SZUKAJĄ DS

Trzech chłopaków w domu to fajne. Tylko na razie każdy żyje własnym życiem. Indywidualiści :D

Ty oddawaj temu bezdomnemu dzikusy na oswojenie. Dziki nie lubią nachalności, a facet ma niewątpliwie dobre metody.

Arcana

 
Posty: 5668
Od: Nie lip 17, 2005 13:59
Lokalizacja: Warszawa


Adopcje: 13 >>

Post » Nie kwi 10, 2016 21:16 Re: Wysypisko śmieci i bezdomni- KOLEJNE KOTY SZUKAJĄ DS

Stefcio:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Zaciekawienie całego stada nową zabawką :mrgreen:
Obrazek

tabo10

 
Posty: 8086
Od: Nie lip 31, 2011 14:24

Post » Nie kwi 10, 2016 21:23 Re: Wysypisko śmieci i bezdomni- KOLEJNE KOTY SZUKAJĄ DS

I zabawy indywidualne :wink:
Obrazek

Obrazek

i przegląd święconki (kiełbasę z niej znalazałm następnego dnia na podłodze,wywleczoną i przeżutą) :twisted:
Obrazek

Arcano,napisz w ogłoszeniu proszę,że Stef szuka domu TYLKO z balkonem (on bardzo go potrzebuje) i TYLKO Z OSIATKOWANIEM lub chęcią wykonania takowego. Jest cudownym miziakiem,nie schodzącym z kolan,domaga się całowania,tulenia,głasków. Nie boi się psa,ale tylko do łagodnego psiaka,już znającego i akceptującego koty. Nie do dzieci,bo się ich boi.Chyba,że dużych i nie z ADHD (sama się ich boję :twisted: ,szczególnie takich ,co ostatnio się pojawiły w moim domu, z ogłoszenia.MASAKRA :201495 ).

tabo10

 
Posty: 8086
Od: Nie lip 31, 2011 14:24

Post » Nie kwi 10, 2016 21:33 Re: Wysypisko śmieci i bezdomni- KOLEJNE KOTY SZUKAJĄ DS

Mógłby ślepia trochę otworzyć i pokazać, bo reszta czarna :wink:
Duży kocur? Nie wygląda na zbyt dużego.
Czyli jedynak lub do kota/ew. psa?

Arcana

 
Posty: 5668
Od: Nie lip 17, 2005 13:59
Lokalizacja: Warszawa


Adopcje: 13 >>

Post » Nie kwi 10, 2016 21:35 Re: Wysypisko śmieci i bezdomni- KOLEJNE KOTY SZUKAJĄ DS

Ale masz piękną gromadkę :1luvu: :1luvu: :1luvu:

Zdrowi już wszyscy?
I co z Lilusią?

Baltimoore

Avatar użytkownika
 
Posty: 5504
Od: Sob sty 03, 2015 18:44

Post » Nie kwi 10, 2016 21:38 Re: Wysypisko śmieci i bezdomni- KOLEJNE KOTY SZUKAJĄ DS

Jak robię ze ślepiami,to Ciotka narzeka,że mają wytrzeszcz,jak bez też źle :wink:
Zrobienie dobrego zdjęcia czarnemu kotu to SZTUKA. Przyłożę się jeszcze :201436 I Stef ma troszke białego futerka pod szyjką,taką elegancką muszkę :D Duży jest,największy z nich. Może być do kota,lubi je,ale i na rozpieszczanego jedynaka. Do psa łagodnego,znającego juz koty.Nie będę ryzykować zapoznawanka z niepewnym osobnikiem.

Wszyscy zdrowi Baltimoore. O Lilusi napisze za kilka dni... :mrgreen: Trzymaj :ok:

tabo10

 
Posty: 8086
Od: Nie lip 31, 2011 14:24

Post » Nie kwi 10, 2016 21:44 Re: Wysypisko śmieci i bezdomni- KOLEJNE KOTY SZUKAJĄ DS

Trzymam mocno :ok: :ok: :ok:

Baltimoore

Avatar użytkownika
 
Posty: 5504
Od: Sob sty 03, 2015 18:44

Post » Nie kwi 10, 2016 21:46 Re: Wysypisko śmieci i bezdomni- KOLEJNE KOTY SZUKAJĄ DS

Baltimoore pisze:Ale masz piękną gromadkę :1luvu: :1luvu: :1luvu:


Gromadę chyba! Sama się jej przestraszyłam na zdjęciu.Bo nagle dostrzegłam ile ich jest 8O Jakoś jak się rozlezą po kątach,to jakby ich mniej :wink: A jeszcze jedna się nie załapała do zdjęcia,bo ona z plebsem się nie integruje.Jest ponad to :mrgreen:

tabo10

 
Posty: 8086
Od: Nie lip 31, 2011 14:24

Post » Nie kwi 10, 2016 21:50 Re: Wysypisko śmieci i bezdomni- KOLEJNE KOTY SZUKAJĄ DS

A kto to jest ten śliczny burasio z miodowym brzuchalkiem na lewo od tri?

Baltimoore

Avatar użytkownika
 
Posty: 5504
Od: Sob sty 03, 2015 18:44

Post » Nie kwi 10, 2016 22:02 Re: Wysypisko śmieci i bezdomni- KOLEJNE KOTY SZUKAJĄ DS

Moja kwadratowa Lena. Foka nad fokami :strach: 8O :1luvu: Mam z nią mega problem ,bo tyje jak opętana :( .
Wiesz znalazłam ją prawie 2lata temu jako 6-7tyg.kocię pod MASKĄ SAMOCHODU :crying: Weszła tam sama po kole. I płakała 2dni.Musiała ją zgubić kocia mama,przenosząc w pysku. A że było to na parkingu przy ulicy,może mama została potrącona.Nigdy nie wróciła już po nią. Nikt z ludzi przechodzących nie pomógł konstruktywnie. tzn.niby wezwali SM,ale jak ją raz wyciągnęli,to wlazła z powrotem (debile nie zabrali od razu!). I stwierdzili,że to przecież dzIki kot,nic nie zrobią więcej. A ona tak chciała żyć,tak krzyczała o pomoc! Przechodziłam obok i cudem ją zlokalizowałam.Myślałam,że mi odbiło,bo żadnego kota nie widziałam.Tylko samochód miałczał 8O :strach: Potem mocno zachorowała na kk,karmiłam ją Gerberkami strzykawką,a teraz nie może przestać jeść.Brzuch już jej wisi do ziemi,adoptujący pytają: czy ta kotka jest w ciąży? A ona tylko patrzy komu co spadnie ,co który kot zostawi w misce,przegryza opakowania karmy :? Trzeba mieć oczy wokół głowy i tak się nie upilnuje.

tabo10

 
Posty: 8086
Od: Nie lip 31, 2011 14:24

Post » Wto kwi 19, 2016 14:31 Re: Wysypisko śmieci i bezdomni- KOLEJNE KOTY SZUKAJĄ DS

W ndz. sunia z wysypiska dostała obrożę przeciwkleszczową Bayer Foresto i legowisko. Legowiska pozbywali się sąsiedzi,bo akurat zmieniali swojemu psu. No i karmę Orijen z rybką .

Obroża i karma dzięki kochanej Cioci Baltimoore :1luvu:

Sunia jest cudowna,posiusiała się pod siebie z radości na mój widok. Obroży nie bardzo dała sobie założyć,uciekła do barłogu łóżkowego do swej Pańci.Ale i tak ją dorwałam :twisted: Lubi mnie,ale i troszkę się boi.Bo zabrałam na sterylizację,wpycham gorzkie tabletki na odrobaczenie.Psy zapamiętują. Ale jak wycaluję i wygłaszczę to się daje przeprosić :P

Koty zakleszczone na maksa. Z ranami na szyjach. Za dużo do ogarnięcia i jeszcze nie kupiłam dla nich nic.

tabo10

 
Posty: 8086
Od: Nie lip 31, 2011 14:24

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 157 gości