DT u iwony66.

Koty i kotki do adopcji

Moderatorzy: Estraven, LimLim, Moderatorzy

Post » Pt kwi 21, 2017 12:57 Re: DT u iwony66.Tola na gigancie :(

Biedronka wróciła do mojego domu ,pewnych rzeczy nie są w stanie przeboleć DS.
No bo tylko my domy tymczasowe jesteśmy w stanie znieść osikane kołderki lub plamy moczu
w miejscach całkowicie do tego nie odpowiednich :roll: .
DS ma moją trójkę tymczasów ,Amisia została w naprawdę fajnym domu .

Biedronka przecieka ,chodzi do kuwety siku lecz czasami podczas mocnej podogoniej toalety
tak się stymuluje ,że nie kontroluje moczu ,takie życie i taki byle jaki ogonek z popapranym zwieraczem :|
Jak będę musiała to nauczę się ją wyciskać jak się poddam to mam jeszcze koci dom ,a jak wejdą sprawy zdrowotne
mam jeszcze wsparcie w Jokocie.
Obecnie Biedronka lata jak oszołom ,TŻ stwierdził że zachowuje się jak by nigdy nie wyjechała ,no cóż
fajnie tak niż siedzenie za łóżkiem :mrgreen:

iwona66

Avatar użytkownika
 
Posty: 10969
Od: Pt paź 23, 2009 15:40
Lokalizacja: warszawa - wołomin i jeszcze dalej :)

Post » Sob kwi 22, 2017 14:17 Re: DT u iwony66.Biedronka wróciła .

Bo my to popierdolone kociary som. I tyle.
Trzymaj się z futrami i TZ- tem.
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55303
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Nie kwi 30, 2017 14:58 Re: DT u iwony66.Tola odłowiona :)

Tola już u mnie w domu.
Złapała się dzisiejszej nocy w klatkę łapkę którą państwo wypożyczyli w centrum stolicy w Wypożyczalni Łapacza :ok:
Dzięki Alix 76 za sprawny instruktarz obsługi i technikę łapania :ok:
Obecnie ma kwarantannę na piętrze ,odpchlenie i odrobaczenie w sumie była miesiąc na wagarach.

iwona66

Avatar użytkownika
 
Posty: 10969
Od: Pt paź 23, 2009 15:40
Lokalizacja: warszawa - wołomin i jeszcze dalej :)

Post » Nie kwi 30, 2017 16:16 Re: DT u iwony66.Tola odłowiona :)

Uff
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55303
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Nie kwi 30, 2017 17:46 Re: DT u iwony66.Tola odłowiona :)

Wielkie ufffff
Obrazek

Agneska

 
Posty: 16483
Od: Wto paź 26, 2004 12:28

Post » Pon maja 01, 2017 8:19 Re: DT u iwony66.Tola odłowiona :)

Uuuuuffffffffffffff :D
Cieszę się, ze sprzęt się przydaje :)

alix76

Avatar użytkownika
 
Posty: 23037
Od: Nie mar 22, 2009 7:37
Lokalizacja: Wa-wa

Post » Czw maja 04, 2017 9:09 Re: DT u iwony66.Tola odłowiona :)

Tola po krótkiej kwarantannie wróciła do stada ,straciła troszkę na wadze i zrobiła się bardziej
na ręczna , wciąga mięso aż miło .
Jedno zmartwienie mniej ufff :piwa: :piwa:
Pogoda wciąż nie rozpieszcza ,mokro i zimno ,chcę już słońca , natychmiast :!: :!: :!: :!:

iwona66

Avatar użytkownika
 
Posty: 10969
Od: Pt paź 23, 2009 15:40
Lokalizacja: warszawa - wołomin i jeszcze dalej :)

Post » Pon maja 15, 2017 17:32 Re: DT u iwony66.Tola odłowiona :)

Wreszcie ciepło :piwa: :piwa:
Moja Dziunia i Ryś wreszcie mogą wyjść w teren i przynieść kleszcze ,przynoszą je pomimo używania spotów ,
a ja staram się przed wejściem do domu wytrzepać im futra .Jak wracają zaliczają tylko miskę i spać lecą :201461
Rudy też miewa je w futrze jak i już w skórze też ma spota i wszystko na daremnie :evil:
Mała Biedronka cieszy się otwartymi tarasami łapie jakieś owady na podłodze ,lata jak szalona razem z Łosiem ,
całe stado ożyło dzięki promieniom słoneczka :D .
W kocim domu za to Kropa robi sobie kąpiele piaskowe ,wszystko by było ok ,gdyby kąpała się w białym piasku nie
czarnym :evil: Stado zaczęło nocną aktywność ,polowania odbywają się ,łupy znoszą do domu ,fujjjjjj

Ja dalej na l4 :|

iwona66

Avatar użytkownika
 
Posty: 10969
Od: Pt paź 23, 2009 15:40
Lokalizacja: warszawa - wołomin i jeszcze dalej :)

Post » Pon maja 22, 2017 19:32 Re: DT u iwony66.Tola odłowiona :)

Kama miała dziś zabieg ,jak na razie nie potrafi się odnaleźć w kubraku ,obym przetrwała z nią
noc bo kręci się po domu jak " smród po gaciach " w tempie dość expressowym .

Martwi mnie Puchatka ,znowu sraczka u nie obsługowego kota ,masakra jakaś :placz:
Druga do zmartwienia to Baśka ,pomimo zakończonego mocnego antybiotyku znowu smarki lecą z noska .
Trzeci smutas to Czesio ,wymiotuje po swojej animondzie z kurczaka a gerberkiem gardzi :placz:

Stado chce mięsa ,a ja chcę kasy na mięso chyba się nie dogadamy :strach: :roll:

iwona66

Avatar użytkownika
 
Posty: 10969
Od: Pt paź 23, 2009 15:40
Lokalizacja: warszawa - wołomin i jeszcze dalej :)

Post » Pon maja 22, 2017 19:39 Re: DT u iwony66.

Rozbestwione bachory i tyle. Nie daj się :mrgreen:
Kciuki za słabeuszy :ok:
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55303
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Czw maja 25, 2017 8:55 Re: DT u iwony66.

Zębatka już po przeglądzie i spotkamy się z wetem za 10-14 dni aby wyjąć nici ,
przestała interesować się kubrakiem ,ale chętnie by pomoczyła kuper w stawie ,dla spokojności mojej
a jej zdrowotności wyjścia poza płot ma zakazane , druga zębatka też kibluje przy domu ,taka solidarność zębatych :mrgreen:
Wczoraj pokusiłam się o dokończenie odkłaczania Dagi ,zostały mi po poprzednim razie boczki ,udka i ogon ,
przy portkach poległam i wzięłam nożyczki do ręki :mrgreen: lepiej jej teraz z tyłu nie oglądać :strach:
futrem wyciętym i wyczesanym zapełniłam 40l worek ,jak dobrze że Kama ma inny typ sierści :201494

Jako urozmaicenie dnia zrobiłam czystkę w garderobie ,Biedronka była w siódmym niebie bawiąc się w firankach
przygotowanych do prasowania ,wypędzić się z nich nie dawała a na dodatek , odkryłam jej dziuplę pod sufitem ,
poszatkowała zębami karton i w nim spała teraz dostała zastępczo legowisko ,może się spodoba :roll:
Czas zacząć szykować budy dla tych co są do wypuszczenia z kociego domu ,widziałam na fb fajną budowlę z palet
chyba uproszę TŻ o sklonowanie pomysłu :roll:
Słoneczko wróciło na niebo :1luvu:

iwona66

Avatar użytkownika
 
Posty: 10969
Od: Pt paź 23, 2009 15:40
Lokalizacja: warszawa - wołomin i jeszcze dalej :)

Post » Czw maja 25, 2017 10:24 Re: DT u iwony66.

Ciebie to ciągle nosi, kobito, robota Cię uzależniła. Może byś i do mnie przyjechała. 8)
Obrazek

Agneska

 
Posty: 16483
Od: Wto paź 26, 2004 12:28

Post » Czw maja 25, 2017 22:11 Re: DT u iwony66.

Nic mnie nie nosi ,zwyczajnie nadrabiam zaległości ,które zawsze były przeznaczone na porę urlopu ,
a teraz ........... nadrabiam ale w tempie rozpaczliwym :placz:

iwona66

Avatar użytkownika
 
Posty: 10969
Od: Pt paź 23, 2009 15:40
Lokalizacja: warszawa - wołomin i jeszcze dalej :)

Post » Pt cze 09, 2017 9:44 Re: DT u iwony66.

Obce koty wtargnęły na teren czyszczą miski i awanturują się ze wszystkimi moimi wychodzącymi kotami .
Rudy i Szylka też mocno zniesmaczeni obecnością nowych ,osikana miejscówka w blaszaku capi upiornie .
Jest ich 3 szt. ,pod ogony nie zaglądałam ale zajrzę i doigrają się uraty zbędnych elementów .
Takiej ilości nowych kotów jeszcze nie było ,ale podejrzenia padają na sąsiedzki koński biznes .

W kocim domu awanturki między Tolą a siostrzyczkami Kropą i Burczymuchą coś mają do pingwinki :roll:
ganiają ją ,na szczęście Tola nie daje sobie w kaszę dmuchać i potrafi sprawnie uciekać ,coraz bardziej skłaniam się do
wypuszczenia siostrzyczek za płot woliery ,to samo dotyczy Kostka co pierze swoją siostrę Kruchcię i sadzi się do Jacka ,
samo ganianie nie jest szkodliwe ale osikiwanie wszystkiego nikomu nie służy a cała trójka robi to nagminnie ,czym mnie
doprowadza do szewskiej pasji i pokornie czekam do cieplejszych nocy .

Biedronka lata jak szalona ,najlepszy przyjaciel to oczywiście Łosiu ,przytuli ,wymyje ,podgryzie gardziołko dziecku ,
z Baśką natomiast biega się od świtu aby paść i spać do wieczora a obudzić się w porze krojenia mięsa .Łakome dziecko
ma apetyt i ma fajną figurkę .

Zębatka po zabiegu ,zdrowa jak ryba ,w ramach rehabilitacji polubiła pływanie w stawie ,teraz w ciepłe dni mam towarzystwo do pływania ,
a ja opalona nie wyglądam na człowieka chorego ,no cóż mam leżeć ,więc leżę na wodzie :mrgreen:

iwona66

Avatar użytkownika
 
Posty: 10969
Od: Pt paź 23, 2009 15:40
Lokalizacja: warszawa - wołomin i jeszcze dalej :)

Post » Sob cze 10, 2017 11:54 Re: DT u iwony66.

Woda czy wyro ważne ,że leżysz. Zazdraszczam wody i opalenizny.
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55303
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości