Kot z bialaczka do adopcji

Koty i kotki do adopcji

Moderatorzy: Estraven, LimLim, Moderatorzy

Post » Wto gru 08, 2015 21:07 Kot z bialaczka do adopcji

Ok 3 tygodnie temu po osiedlu zaczął błakać się kot, od razu było wiadomo, że domowy. Pomimo ogłoszeń nikt po kota się nie zgłosił, czyli ktoś wyrzucił kota z domu przed samą zimą. W pewnym momencie było podejrzenie, że jest to kotka, która się okocila, ponieważ z dnia na dzień zrobił się bardzo chudy. Po przewiezieniu do weterynarza, okazało się, że kot jest bardzo chory : gorączka 41 stopni, świerzb ,koci katar. Po badaniach okazało się, że kot ma białaczkę. Kocurek narazie jest w lecznicy. Zdaniem weterynarza kot musi mieć dom, na ulicy daje mu tydzień życia. Proszę o pomoc w adopcji, namiary na domy z kotami bialaczkowymi, które zechcą go przyjąć. Kontakt 666058921.

magmar555

 
Posty: 1
Od: Nie sie 07, 2011 20:19

Post » Śro gru 16, 2015 14:21 Re: Kot z bialaczka do adopcji

Napisz w wątku kotków białaczkowych viewtopic.php?f=1&t=150321

Niestety, ludzie wciąż maja mała wiedzę na ten temat i boja sie adopcji, choć nie maja pojęcia, że takiego kotek o wiele łatwiej "prowadzić" niż np nerkowego, ech...

alessandra

Avatar użytkownika
 
Posty: 26430
Od: Pon maja 07, 2007 13:04
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Śro gru 16, 2015 15:14 Re: Kot z bialaczka do adopcji

podrzucę wątek chociaż, w lipcu pożegnałam kota białaczkowego, to zwykle super koty ... nie mam jak wziąć 4 kota, po drodze się dokociłam kotem niedowidzącym

Yossariana

 
Posty: 3678
Od: Śro kwi 01, 2009 12:27
Lokalizacja: Kraków

Post » Śro gru 16, 2015 15:36 Re: Kot z bialaczka do adopcji

Yossariana pisze:podrzucę wątek chociaż, w lipcu pożegnałam kota białaczkowego, to zwykle super koty ... nie mam jak wziąć 4 kota, po drodze się dokociłam kotem niedowidzącym


Serdecznie zapraszamy do nas viewtopic.php?f=1&t=166721

To prawda białaczkowe koty są wspaniałe, także pożegnałam jakiś czas temu ...
Obecnie mam 6 ...
Zawsze gdy odchodzi jakiś, znajduje sie inna duszyczka potrzebująca pomocy..

alessandra

Avatar użytkownika
 
Posty: 26430
Od: Pon maja 07, 2007 13:04
Lokalizacja: Dolny Śląsk




Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 38 gości