Niebiesko - kremowe kocięta szukają DT! (Warszawa)

Koty i kotki do adopcji

Moderatorzy: Estraven, LimLim, Moderatorzy

Post » Wto paź 27, 2015 21:08 Niebiesko - kremowe kocięta szukają DT! (Warszawa)

Na terenie Instytutu Lotnictwa w Warszawie żyje kilka "wolnożyjących" kotów. Mają swoje budki pod tunelem aerodynamicznym.
Zajmują się nimi dwie Panie, dokarmiają, dbają, zapewniają budki, łapią na sterylizację.
Niestety jedna im umknęła, no i teraz mamy lotnicze kocięta... a robi się zimno :(
Szukamy dla nich domków...
Kocięta są niesamowicie piękne, mamy tylko kilka zdjęć (nie wolno nam robić zdjęć na terenie :( )
Bardzo prosimy o pomoc, DS, DT, cokolwiek byleby nie skończyły jako sopelki lodu :(


Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Ostatnio edytowano Śro paź 28, 2015 10:31 przez katja_88, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek Obrazek Obrazek

katja_88

Avatar użytkownika
 
Posty: 137
Od: Wto paź 28, 2014 13:10


Post » Wto paź 27, 2015 21:24 Re: Lotnicze kocięta szukają domków! (Warszawa)

Czekam na opis od Pań, które się nimi zajmują, jutro dopiszę więcej szczegółów...
Obrazek Obrazek Obrazek

katja_88

Avatar użytkownika
 
Posty: 137
Od: Wto paź 28, 2014 13:10

Post » Śro paź 28, 2015 9:10 Re: Lotnicze kocięta szukają domków! (Warszawa)

to te ze zdjęcia? To całkiem malutkie już nie są. Oswojone? Dwie to chyba niebieskie szylkretki (niebiesko kremowe) więc baby no i kolor zupełnie nietypowy u dachowca, powinny bez problemu znaleźć DS. No i buras.
Obrazek
http://www.forastero.pl hodowla kotów brytyjskich

Mysza

Avatar użytkownika
 
Posty: 39656
Od: Pon cze 02, 2003 10:17
Lokalizacja: prawie Kraków

Post » Śro paź 28, 2015 10:16 Re: Lotnicze kocięta szukają domków! (Warszawa)

Zdjęcia koteczków oczywiście. Z informacji od Pań opiekujących się:
1. Kotków jest 4 - trzy w kolorze beżowo szarym, jeden szaroczarny
2. Szaroczarny jest najsłabszy :(
3. Kotki mają ok 4 mies
4. Raczej dzikuskowate ale rokują dobrze, wg Pani opiekunki, czasem się dają pogłaskać, inteligentne, czekają na drodze którą Pani Opiekunka do nich przychodzi
5. Płeć nieokreślona, Panie nie chcą ich spłoszyć

Wg mnie potrzebny DT do socjalizacji albo mądry DS
Obrazek Obrazek Obrazek

katja_88

Avatar użytkownika
 
Posty: 137
Od: Wto paź 28, 2014 13:10

Post » Śro paź 28, 2015 10:25 Re: Lotnicze kocięta szukają domków! (Warszawa)

no wyglądają na 4 mce, to sie może zgadzać.

Obrazek
Tu widać, że dwie są niebiesko(szaro)-kremowe czyli są to kotki na bank. Na bank dwie, nie wiem czy trzecia taka sama jest.
Buras płci może być dowolnej, bez znajomości obydwojga rodziców nie powiem ;))

Wpisz w tytuł, że niebiesko-kremowe kocięta szukają DT. Bo bez DT się nei obejdzie jeśli one nie oswojone. Dobrze, ze się dają dotknąć,, to dobrze rokuje.
No i pytaj wszelakich znajomych.
W najgorszym wypadku trzeba będzie towarzystwo z końcem zimy wyciąć.
Obrazek
http://www.forastero.pl hodowla kotów brytyjskich

Mysza

Avatar użytkownika
 
Posty: 39656
Od: Pon cze 02, 2003 10:17
Lokalizacja: prawie Kraków

Post » Śro paź 28, 2015 10:33 Re: Niebiesko - kremowe kocięta szukają DT! (Warszawa)

Dzięki Mysza. Mam nadzieje że jakiś DT sie znajdzie... sama bym wzięła dwa ale Zocha nadal u mnie na DT i znowu problemy mamy :(
Obrazek Obrazek Obrazek

katja_88

Avatar użytkownika
 
Posty: 137
Od: Wto paź 28, 2014 13:10

Post » Śro paź 28, 2015 10:36 Re: Niebiesko - kremowe kocięta szukają DT! (Warszawa)

To może Zochę by się dało przekazać do innego DT? Ona z Palucha, tak?
Obrazek
http://www.forastero.pl hodowla kotów brytyjskich

Mysza

Avatar użytkownika
 
Posty: 39656
Od: Pon cze 02, 2003 10:17
Lokalizacja: prawie Kraków

Post » Śro paź 28, 2015 10:45 Re: Niebiesko - kremowe kocięta szukają DT! (Warszawa)

Zocha 661 paluszka... nie wiem jak to na nią wpłynie... jest w kiepskim stanie psychicznym - ostatnio sie mocno pogorszyło (to ten ślepaczek z nóżkami uszkodzonymi, 14 lat, taka mało adopcyjna)... możemy pomyśleć o tym, jasne, ale troszkę boję się o nią nawet teraz :(

Jeśli znalazłaby się dla niej jakaś rozsądna alternatywa to bym 2 dzikusy brała...

Edit: jestem w trakcie przeprowadzki wiec kocie rotacje dopiero na poczatku grudnia wchodza w grę...
Obrazek Obrazek Obrazek

katja_88

Avatar użytkownika
 
Posty: 137
Od: Wto paź 28, 2014 13:10

Post » Śro paź 28, 2015 10:50 Re: Niebiesko - kremowe kocięta szukają DT! (Warszawa)

Dla tych maluchów każdy tydzień jest ważny bo zdziczeją. Już od paru lat mnie w w-wie nie ma, ne wiem nawet kto jeszcze bierze tymczasy :( Ale pomyślę.
Obrazek
http://www.forastero.pl hodowla kotów brytyjskich

Mysza

Avatar użytkownika
 
Posty: 39656
Od: Pon cze 02, 2003 10:17
Lokalizacja: prawie Kraków

Post » Śro paź 28, 2015 10:53 Re: Niebiesko - kremowe kocięta szukają DT! (Warszawa)

Dużo chorusków na paluchu jest :(
Obrazek Obrazek Obrazek

katja_88

Avatar użytkownika
 
Posty: 137
Od: Wto paź 28, 2014 13:10

Post » Czw paź 29, 2015 13:32 Re: Niebiesko - kremowe kocięta szukają DT! (Warszawa)

Podniose
Piękne niebywale.
Szkoda, że tak późno do ciebie dotarły.Ludzie biliby się o nie jako maluszki. Choć jako podrostki też są atrakcyjne !
Spore są i wymagają pewnie izolacji do oswojenia. Ale wsio możliwe!!!
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55353
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Czw paź 29, 2015 19:39 Re: Niebiesko - kremowe kocięta szukają DT! (Warszawa)

No niestety, jakbym wiedziała wcześniej... instytutowe kotki są fajne, dziś dwa dały mi się pogłaskać, mimo że spotkaliśmy się pierwszy raz, więc to nie jest taka mega dzika dzicz 8)
Obrazek Obrazek Obrazek

katja_88

Avatar użytkownika
 
Posty: 137
Od: Wto paź 28, 2014 13:10

Post » Czw paź 29, 2015 20:51 Re: Niebiesko - kremowe kocięta szukają DT! (Warszawa)

Zimno się zrobiło to zaczęły kobiety myśleć. Tyle czasu straconego.
Może ogłoszenia im porobić? Zawsze to szansa. Poprosić o rodzinę zastępcza czy dom stały
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55353
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Pt paź 30, 2015 8:22 Re: Niebiesko - kremowe kocięta szukają DT! (Warszawa)

A dałyby je już karmicielki do wycięcia? Można by umówić zabieg w Koterii, złapać no i wtedy ma się jakiś tydzień na znalezienie DT/DS. Zawsze łatwiej dla kota z Koterii niż z lotniska.
Obrazek
http://www.forastero.pl hodowla kotów brytyjskich

Mysza

Avatar użytkownika
 
Posty: 39656
Od: Pon cze 02, 2003 10:17
Lokalizacja: prawie Kraków

[następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 47 gości