Fundacja Przytul Kota

Koty i kotki do adopcji

Moderatorzy: Estraven, LimLim, Moderatorzy

Post » Pon lip 30, 2018 23:39 Re: Fundacja Przytul Kota

Coś tu za mało się dzieje :201434 podłoże pomysła :201443

Atta

Od: Śro lip 09, 2014 17:41

Post » Nie sie 12, 2018 21:35 Re: Fundacja Przytul Kota

Ano mało mało,bo urlopy,wypady,etc...
Ale już ponoć opiekun wątasa wrócił,więc będzie git :D :mrgreen:
Obrazek

Myszolandia

Od: Pon sty 19, 2009 22:48

Post » Czw sie 16, 2018 1:57 Re: Fundacja Przytul Kota

Wypady? Byle nie wypadki! :P

Atta

Od: Śro lip 09, 2014 17:41

Post » Śro wrz 19, 2018 16:32 Re: Fundacja Przytul Kota

Już powoli wszystkich uspokajamy.Na szczęście wypadków żadnych nie było :mrgreen:
Po (mam nadzieję) drobnych problemach technicznych i ogólnych powoli wszystko wraca (mam nadzieję) do normy :ok: :ok: :ok:

Najsamwpierw w przód zaczniemy jak dla nas extra informacją,że nasz dostojny Henrikos (Henio) zadomowił sie na stałe u swojej dotychczasowej tymczasowej opiekunki.
Czułam w kościach gdzieś tam,że jak tam poszedł,to tam zostanie,ale siedziałam jak mycha pod mietłą ,cichutko :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Dla przypomnienia,to ten koci kociamber

Obrazek

Obrazek
Odmieniamy koci los...

Obrazek Obrazek Obrazek

Pomóż nam zmieniać życie bezdomnych kotów:

Obrazek Obrazek Obrazek

Przytul Kota

Od: Wto wrz 15, 2015 19:11

Adopcje: 28 >>

Post » Nie wrz 30, 2018 16:49 Re: Fundacja Przytul Kota

Ale jak to życie nam pokazuje,między radosnymi momentami są też i te smutne
I właśnie jedno ze smutnych naszych momentów było odejście naszego wolonariusza,pana Janusza.

Pan Janusz był oddanym fundacji Wolontariuszem, zaangażowanym w pomoc naszym kotom, ale przede wszystkim był Wspaniałym Człowiekiem. Pomocnym, ciepłym, uśmiechniętym… Takim go zapamiętamy.

Pan Janusz dołączył do nas razem z żoną – Panią Marią w lutym tego roku. Najpierw wspierał naszą Łezkę jako Wirtualny Opiekun, aż w końcu – wspólnie z żoną – zdecydowali się poznać koteczkę i nas osobiście.
Oboje zostali naszymi wolontariuszami. Gdzie nie spojrzeć w Mruczarni – wszędzie widać obecność naszego Pana Janusza, który swoją pracą z ogromnym zaangażowaniem zmieniał Mruczarnię w coraz bardziej komfortowe miejsce…

Panie Januszu, będziemy za Panem tęsknić. W naszych sercach i myślach pozostanie Pan na zawsze. Dziękujemy, że było dane nam Pana poznać. Dziękujemy za każdy dzień, jaki spędził Pan z nami i naszymi kociakami w Fundacji. Dziękujemy za troskę, opiekę i wielkie serce.

Obrazek
Odmieniamy koci los...

Obrazek Obrazek Obrazek

Pomóż nam zmieniać życie bezdomnych kotów:

Obrazek Obrazek Obrazek

Przytul Kota

Od: Wto wrz 15, 2015 19:11

Adopcje: 28 >>

[poprzednia]