Fundacja Przytul Kota.Łódź.

Koty i kotki do adopcji

Moderatorzy: Estraven, LimLim, Moderatorzy

Post » Czw mar 16, 2017 0:00 Re: Przytul Kota w Łodzi.Pomożecie Lucusiowi ? str 12

A teraz pokazę Wam moją miłość w Mru
Uwielbiam tego kota
Mimo co go spotkało,cały czas lgnie do człowieka.A niech tylko łyknie kawałek pieszczot, "wchodzi" w człowieka,napiera, ile siły w kocie
Oj przyznam,że kolo ma w sobie moc
Kiedy się pieścimy,kilka razy dostaję baranki w czoło,ze odczuwam to jeszcze kilka godzin po.On jest cudowny

Marzy mi się dla niego naprawdę cudowny domek ...

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Odmieniamy koci los...

Obrazek Obrazek Obrazek

Pomóż nam zmieniać życie bezdomnych kotów:

Obrazek Obrazek Obrazek

Przytul Kota

Avatar użytkownika
 
Posty: 202
Od: Wto wrz 15, 2015 19:11
Lokalizacja: Łódź

Post » Pt mar 17, 2017 0:01 Re: Przytul Kota w Łodzi.Pomożecie Lucusiowi ? str 12

Przytul Kota pisze:A teraz pokazę Wam moją miłość w Mru
Uwielbiam tego kota
Mimo co go spotkało,cały czas lgnie do człowieka.A niech tylko łyknie kawałek pieszczot, "wchodzi" w człowieka,napiera, ile siły w kocie
Oj przyznam,że kolo ma w sobie moc
Kiedy się pieścimy,kilka razy dostaję baranki w czoło,ze odczuwam to jeszcze kilka godzin po.On jest cudowny

Marzy mi się dla niego naprawdę cudowny domek ...

Obrazek

Obrazek

Widzicie to? Widzicie?! Jaki on ma śmieszny pysio. Jak chomiczek :D No i tęskne oczęta...

Atta

Avatar użytkownika
 
Posty: 10795
Od: Śro lip 09, 2014 17:41
Lokalizacja: Śląsk

Post » Pt mar 17, 2017 0:07 Re: Przytul Kota w Łodzi.Pomożecie Lucusiowi ? str 12

Przytul Kota pisze:Dorotka

Obrazek


Jesssooooo!! To nie jest Dorotka!! Zajumaliście kota mojej znajomej :P A owa kota ma na imię Lucka (niby od Lucyny, ale to prędzej idzie skojarzyć od Lucyfera, taka z niej olera :twisted: ) i jest identyczna z tym spojrzeniem, mordeczką i w ogóle ona cała jak żywa.

Atta

Avatar użytkownika
 
Posty: 10795
Od: Śro lip 09, 2014 17:41
Lokalizacja: Śląsk

Post » Pt mar 17, 2017 10:26 Re: Przytul Kota w Łodzi.Pomożecie Lucusiowi ? str 12

Atta pisze:
Widzicie to? Widzicie?! Jaki on ma śmieszny pysio. Jak chomiczek :D No i tęskne oczęta...

Pysio ma taki,ze tylko go całować naokoło
A jaka gadułka z niego :1luvu:
On jest bardzo kochany ♥
Atta pisze:Jesssooooo!! To nie jest Dorotka!! Zajumaliście kota mojej znajomej :P A owa kota ma na imię Lucka (niby od Lucyny, ale to prędzej idzie skojarzyć od Lucyfera, taka z niej olera :twisted: ) i jest identyczna z tym spojrzeniem, mordeczką i w ogóle ona cała jak żywa.

No jak bune dune,u Twej znajomej nikogo z Fundacji nie było :mrgreen:
Mi to przypomina jeszcze inną kicię u znajomki,tylko tamta to jest Pusia z kolei :mrgreen:
Obrazek

Myszolandia

Avatar użytkownika
 
Posty: 66378
Od: Pon sty 19, 2009 22:48
Lokalizacja: środkowa

Post » Śro mar 22, 2017 12:19 Re: Przytul Kota w Łodzi.Pomożecie Lucusiowi ? str 12

Ruszyła II edycja kampanii PRZYTUL ZWIERZAKA i potrwa do 17 kwietnia.

Każda kupiona przez Was koszulka, torba czy poduszka może wspierać naszych podopiecznych <...

Dotyczy to oczywiście Fundacji Przytul Kota :D

https://mojakampania.pl/fundacja-przytu ... dycja.html

Serdecznie zapraszam do zakupów. Ja już zamówiłam swoja koszulkę. :ok: :ok: :ok:
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Czw mar 23, 2017 12:29 Re: Przytul Kota w Łodzi.Pomożecie Lucusiowi ? str 12

Dziękujemy za info :)

A innych nowości dodamy w weekend :)
Będą dodatkowo ładne zdjęcia,że ach :) :ok: :ok: :ok:
Odmieniamy koci los...

Obrazek Obrazek Obrazek

Pomóż nam zmieniać życie bezdomnych kotów:

Obrazek Obrazek Obrazek

Przytul Kota

Avatar użytkownika
 
Posty: 202
Od: Wto wrz 15, 2015 19:11
Lokalizacja: Łódź

Post » Sob mar 25, 2017 22:40 Re: Przytul Kota w Łodzi.Pomożecie Lucusiowi ? str 12

Żeby nie było,że obiecanki macanki ,a głupiemu oko stoi,to zaraz pokażemy ładne zdjęcia

Ale najsamwpierw wprzód kcem Wam zamiaukogłosić,że dnia pewnego kwietniowego,roku pańskiego dwatysiącesiedemnastego mamy dżamprezę we w Mru,mizianki w wersji VIP

Mówię Wam to ja

kto zgadnie ? :mrgreen:



Obrazek

Obrazek
Odmieniamy koci los...

Obrazek Obrazek Obrazek

Pomóż nam zmieniać życie bezdomnych kotów:

Obrazek Obrazek Obrazek

Przytul Kota

Avatar użytkownika
 
Posty: 202
Od: Wto wrz 15, 2015 19:11
Lokalizacja: Łódź

Post » Sob mar 25, 2017 23:22 Re: Przytul Kota w Łodzi.Pomożecie Lucusiowi ? str 12

Przedsmak zbliżających się świąt jajecznych :mrgreen:

Obrazek
Odmieniamy koci los...

Obrazek Obrazek Obrazek

Pomóż nam zmieniać życie bezdomnych kotów:

Obrazek Obrazek Obrazek

Przytul Kota

Avatar użytkownika
 
Posty: 202
Od: Wto wrz 15, 2015 19:11
Lokalizacja: Łódź

Post » Nie mar 26, 2017 7:18 Re: Przytul Kota w Łodzi.Pomożecie Lucusiowi ? str 12

Przytul Kota pisze:Żeby nie było,że obiecanki macanki ,a głupiemu oko stoi,to zaraz pokażemy ładne zdjęcia

Ale najsamwpierw wprzód kcem Wam zamiaukogłosić,że dnia pewnego kwietniowego,roku pańskiego dwatysiącesiedemnastego mamy dżamprezę we w Mru,mizianki w wersji VIP

Mówię Wam to ja

kto zgadnie ? :mrgreen:



Obrazek

Obrazek



Czyż to nie MRUmiś ? :D
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Wto mar 28, 2017 20:44 Re: Przytul Kota w Łodzi.Pomożecie Lucusiowi ? str 12

Nie nie,to nasz Funiaczek we własnej KOTosobie ♥

Wiosna chyba już przyszła

Obrazek

I jeszcze inne zdjęcia naszych Lovelasów - Funiaczka i Gwiazdeczki

Obrazek

Obrazek
Odmieniamy koci los...

Obrazek Obrazek Obrazek

Pomóż nam zmieniać życie bezdomnych kotów:

Obrazek Obrazek Obrazek

Przytul Kota

Avatar użytkownika
 
Posty: 202
Od: Wto wrz 15, 2015 19:11
Lokalizacja: Łódź

Post » Wto mar 28, 2017 23:50 Re: Przytul Kota w Łodzi.Pomożecie Lucusiowi ? str 12

No, no miłość kwitnie :love:

A tak tutaj, chyba kuraka zobaczyła, bo ma nastawienie nieco bardziej zaangażowane, niż by to tylko jajca miały zadziałać :mrgreen:
Przytul Kota pisze:Przedsmak zbliżających się świąt jajecznych :mrgreen:

Obrazek

Atta

Avatar użytkownika
 
Posty: 10795
Od: Śro lip 09, 2014 17:41
Lokalizacja: Śląsk

Post » Śro mar 29, 2017 19:57 Re: Przytul Kota w Łodzi.Pomożecie Lucusiowi ? str 12

Atta pisze:No, no miłość kwitnie :love:

A tak tutaj, chyba kuraka zobaczyła, bo ma nastawienie nieco bardziej zaangażowane, niż by to tylko jajca miały zadziałać :mrgreen:



pewnie tak i ten kurak śmiał iść jej zamierzoną trasą :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Obrazek

Myszolandia

Avatar użytkownika
 
Posty: 66378
Od: Pon sty 19, 2009 22:48
Lokalizacja: środkowa

Post » Śro mar 29, 2017 21:18 Re: Przytul Kota w Łodzi.Pomożecie Lucusiowi ? str 12

I następny kawałek świąt dla naszych gości :1luvu:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Odmieniamy koci los...

Obrazek Obrazek Obrazek

Pomóż nam zmieniać życie bezdomnych kotów:

Obrazek Obrazek Obrazek

Przytul Kota

Avatar użytkownika
 
Posty: 202
Od: Wto wrz 15, 2015 19:11
Lokalizacja: Łódź

Post » Wto kwi 04, 2017 23:48 Re: Przytul Kota w Łodzi.Pomożecie Lucusiowi ? str 12

Bazylia pretenduje do miana pisanki :mrgreen: Dobrze jej w tym futrze. Za to Manul się na nas wypiął :? I chyba... zadusza kurczaczki swoim tyłaskiem! 8O

Atta

Avatar użytkownika
 
Posty: 10795
Od: Śro lip 09, 2014 17:41
Lokalizacja: Śląsk

Post » Czw kwi 06, 2017 21:19 Re: Przytul Kota w Łodzi.Pomożecie Lucusiowi ? str 12

Bazylutek piękne to futerko ma ,takie mięciutkie ,pluszowe <3 Lubię się w nią wtulać ,jak akurat się pieścimy :)
Nie nie,Maniuśka prezentuje swoje plecki i ogrzewa kurczaczka,nie przydusza :mrgreen:

Wolniejszą chwilą pouzupełniamy wąteczek.Przycupnę może jutro albo w sobotę :ok: :ok: :ok: :ok:
Odmieniamy koci los...

Obrazek Obrazek Obrazek

Pomóż nam zmieniać życie bezdomnych kotów:

Obrazek Obrazek Obrazek

Przytul Kota

Avatar użytkownika
 
Posty: 202
Od: Wto wrz 15, 2015 19:11
Lokalizacja: Łódź

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 36 gości