Fundacja Przytul Kota.Łódź.

Koty i kotki do adopcji

Moderatorzy: Estraven, LimLim, Moderatorzy

Post » Czw lip 14, 2016 12:10 Re: Przytul Kota w Łodzi. ZAPRASZAMY. Wkrótce start gazetki

Dziękujemy będziemy w razie czego pisać :)
ser_Kociątko
 

Post » Sob lip 16, 2016 8:16 Re: Przytul Kota w Łodzi. ZAPRASZAMY. Wkrótce start gazetki

Nasz kod do banerka:
zapraszamy do wstawiania w swój podpis
Kod: Zaznacz cały
[url=http://przytulkota.pl][img]http://i.imgur.com/MMNtTPI.png[/img][/url]


Proszę się czestowac ;)
ser_Kociątko
 

Post » Sob lip 16, 2016 8:19 Re: Przytul Kota w Łodzi. ZAPRASZAMY. Wkrótce start gazetki

:ok: :ok: :ok:
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Sob lip 16, 2016 19:47 Re: Przytul Kota w Łodzi. ZAPRASZAMY. Wkrótce start gazetki

Bannerek wstawiony .
ObrazekObrazekObrazekObrazek

Blekitny.Irys

 
Posty: 3329
Od: Nie lut 17, 2013 11:36
Lokalizacja: Łódź

Post » Nie lip 17, 2016 18:38 Re: Przytul Kota w Łodzi. ZAPRASZAMY. Wkrótce start gazetki

Dzisiaj kolejne wydanie Wieczoru Dobrych Wieści fundacyjnych! Nadal jeszcze w zwykłej formie, ale obiecujemy, że następny będzie też już bardziej rozbudowany :) Przepraszamy za opóźnienie w gazetce, od tego tygodnia już na pewno ruszymy :)

Więc w tym tygodniu do domków pojechały:

* Stokrotka :1luvu:
* Stefanek :1luvu:
* Szczęsny :1luvu:
* Emilka :1luvu:
* jeszcze nieogłoszona bura mała kittenka :1luvu:

W Domu Tymczasowym na rekonwalescencji jest Pchełka :1luvu: :1luvu:

Przyjechały też nowe kociaki, które trzeba podleczyć, ponieważ mają grzybicę, Izis nadal dostaje leki chociaż jest już poprawa nie zwija się z bólu przy każdym dotknięciu :) Aczkolwiek kciuki nadal bardzo potrzebne :)

Dziękujemy Serdecznie wszystkim, którzy podpięli sobie nasz banerek i gorąco zachęcamy do podpinania go :)
Odmieniamy koci los...

Obrazek Obrazek Obrazek

Pomóż nam zmieniać życie bezdomnych kotów:

Obrazek Obrazek Obrazek

Przytul Kota

Avatar użytkownika
 
Posty: 202
Od: Wto wrz 15, 2015 19:11
Lokalizacja: Łódź

Post » Wto lip 19, 2016 9:34 Re: Przytul Kota w Łodzi. ZAPRASZAMY. Wkrótce start gazetki

Zdecydowanie musicie zaktualizować wiadomości. :D
Czemu nie chwalicie się ,że wasza fundacja bierze udział w II edycji Moja Kampania.pl - Nakarm Zwierzaka.
Można tam zakupić piękne koszulki z logo nakarm zwierzaka lub torby i w ten sposób wesprzeć waszą fundację. Ja taka koszulkę już nabyłam i zachęcam innych. :ok:

https://mojakampania.pl/kampania/Nakarm ... -II-edycja
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Czw lip 21, 2016 20:04 Re: Przytul Kota w Łodzi. ZAPRASZAMY. Wkrótce start gazetki

Drodzy forumowicze,

już dziś premiera naszej nowej gazetki fundacyjnej! :) :piwa: :piwa: :piwa: Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do zapoznania się z pozycją czytelniczą - mamy nadzieję, że każdy znajdzie tam coś dla siebie. Oczywiście wszelkie sugestie dotyczące kolejnych wydań bardzo mile widziane - każdy może aktywnie włączyć się w proces tworzenia pisemka ^_^

Poniżej znajduje się miniaturka, po kliknięciu której link przeniesie Was do strony, na której będzie można pobrać najnowszy numer wydania. Ze względu na to, że w przeglądarce gazetka nie da się powiększyć do czytelnej wielkości, proponujemy pobranie jej na komputer i tam otworzenie w odpowiedniej wielkości.

Obrazek

Życzymy miłej lektury :) Fundacja "Przytul Kota".
Odmieniamy koci los...

Obrazek Obrazek Obrazek

Pomóż nam zmieniać życie bezdomnych kotów:

Obrazek Obrazek Obrazek

Przytul Kota

Avatar użytkownika
 
Posty: 202
Od: Wto wrz 15, 2015 19:11
Lokalizacja: Łódź

Post » Czw lip 21, 2016 20:19 Re: Przytul Kota w Łodzi. "Koci Times" wystartował ! ! !

:piwa:
Morfeusz.
Obrazek

czarno-czarni

Avatar użytkownika
 
Posty: 41986
Od: Pon lip 21, 2008 12:35
Lokalizacja: Hradec Králové

Post » Czw lip 21, 2016 22:24 Re: Przytul Kota w Łodzi. "Koci Times" wystartował ! ! !

:ok:
Obrazek
Obrazek

anmajo

 
Posty: 790
Od: Śro sty 30, 2013 15:28
Lokalizacja: Łódź

Post » Pt lip 22, 2016 10:43 Re: Przytul Kota w Łodzi. "Koci Times" wystartował ! ! !

:ok: :kotek:
http://norweskie.blog.onet.pl/czekam na zamówienia;)
ObrazekObrazek

Niutek

Avatar użytkownika
 
Posty: 2205
Od: Pt sty 16, 2009 22:38
Lokalizacja: Zgierz

Post » Nie lip 24, 2016 19:39 Re: Przytul Kota w Łodzi. "Koci Times" wystartował ! ! !

ZAPRASZAMY NA WIECZÓR DOBRYCH WIEŚCI FUNDACYJNYCH!

W tym tygodniu do domku pojechali:

* Bumerang :1luvu:
* Saniro :1luvu:

Zapraszamy w czwartek na kolejne wydanie "Kociego Times'a" i zachęcamy do wysyłania rozwiązania rebusa - nagrody niespodzianki
Odmieniamy koci los...

Obrazek Obrazek Obrazek

Pomóż nam zmieniać życie bezdomnych kotów:

Obrazek Obrazek Obrazek

Przytul Kota

Avatar użytkownika
 
Posty: 202
Od: Wto wrz 15, 2015 19:11
Lokalizacja: Łódź

Post » Śro sie 03, 2016 12:22 Re: Przytul Kota w Łodzi. "Koci Times" wystartował ! ! !

ZAPRASZAMY NA spóźniony "WIECZÓR" DOBRYCH WIEŚCI FUNDACYJNYCH! Przepraszamy za usterki, ale mieliśmy problemy z internetem i w niedzielę nie daliśmy rady

W tym tygodniu do domku pojechali:

* Ptyś :1luvu:
* Fabian :1luvu:
* i do wspólnego domku Duduś i Mała :1luvu:

Zapraszamy co drugi tydzień w czwartek na kolejne wydanie "Kociego Times'a" i zachęcamy do wysyłania rozwiązania rebusa - nagrody niespodzianki
Odmieniamy koci los...

Obrazek Obrazek Obrazek

Pomóż nam zmieniać życie bezdomnych kotów:

Obrazek Obrazek Obrazek

Przytul Kota

Avatar użytkownika
 
Posty: 202
Od: Wto wrz 15, 2015 19:11
Lokalizacja: Łódź

Post » Czw sie 04, 2016 10:11 Re: Przytul Kota w Łodzi. Prosimy o pomoc dla Szprotki

Od wczoraj pod naszą opieką mamy takie cudo -
Mam na imię Szprotka. Mam 3 miesiące i zostałam znaleziona na ulicy przez Dobrego Pana. Nie miałam siły a moja łapka bezwładnie wisiała. Bardzo płakałam. Pan zaniósł mnie do niewielkiej lecznicy. Zostałam wykastrowana, choć jestem jeszcze dzieckiem, moja łapka miała być amputowana a ja po zabiegu miałam trafić do schroniska. Siedziałam sama w klatce i płakałam jeszcze bardziej. Za mamą, domem...za tym, by ktoś mnie przytulił.
I wtedy pojawiła się jakaś ciocia, która usłyszała mój płacz. Powiedziała „ Nie płacz, wszystko będzie dobrze. Zabiorę Cię ze sobą.” Pojechałam do dużej klinki, gdzie miły Pan doktor zrobił mi prześwietlenie. Miał smutną minę, ale powiedział, że będziemy walczyć, bym mogła brykać na czterech nóżkach. Dostałam zastrzyki, jakiś dziwny laser naświetlał mi łapkę. Muszę być grzeczna i dzielna, bo ciocia będzie mnie woziła 3 razy w tygodniu do tego miłego Pana doktora, żebym szybko wróciła do zdrowia.

Nie mogliśmy nie zabrać Szprotki. I choć zdajemy sobie sprawę z naszej trudnej sytuacji, po prostu musieliśmy jej pomóc.
Jesteśmy po pierwszej konsultacji – niedowład na podłożu neurologicznym. Rokowania są ostrożne, ale nie brakuje nam wiary, siły i determinacji. Będziemy walczyć o łapkę kotki, dopóki jest nadzieja na jej uratowanie. Przed nami i kicią długa droga i mamy nadzieję, że będziecie nas Państwo wspierać. Wielokrotnie mogliśmy liczyć na Państwa pomoc i nigdy nas nie zawiedliście. Wielokrotnie też w naszej działalności byliśmy świadkami cudów. Wierzymy, że i tym razem będzie on udziałem nas wszystkich.

Prosimy o pomoc w sfinansowaniu leczenia kotki. Pierwsza wizyta to 137 zł, nie licząc leków. A to dopiero początek naszej walki o malutką. To tygodnie naświetlań, zastrzyków i wizyt. Bądźcie z nami. Bez Was nie damy rady.
Fundacja Przytul Kota
Kotarbińskiego 19 91-163 Łódź (adres jest adresem korespondencyjnym – nie jest to adres Mruczarni)
KRS: 0000582607
Konto: 92 1140 2004 0000 3102 7591 7098
IBAN: PL92 1140 2004 0000 3102 7591 7098
SWIFT: BREXPLPWMBK
z dopiskiem: darowizna dla Szprotki
*środki niewykorzystane na cel wskazany, będą przeznaczone na cele statutowe.

Obrazek
Obrazek

Pod wieczór zapraszamy na kolejne wydanie Kociego Times'a!
Odmieniamy koci los...

Obrazek Obrazek Obrazek

Pomóż nam zmieniać życie bezdomnych kotów:

Obrazek Obrazek Obrazek

Przytul Kota

Avatar użytkownika
 
Posty: 202
Od: Wto wrz 15, 2015 19:11
Lokalizacja: Łódź

Post » Czw sie 04, 2016 20:52 Re: Przytul Kota w Łodzi. Prosimy o pomoc dla Szprotki

UWAGA UWAGA!
Dostępne jest już nowe wydanie Kociego Times'a - zapraszamy do zapoznania się z najnowszym numerem.
Obrazek

PS. Dziękujemy bardzo wszystkim osobom, które czytają nasz biuletyn. Przyczynił się on w pewnym stopniu do ostatniej adopcji - Saniro (o której pisaliśmy w poprzednim numerze) ma już swój nowy, stały domek. :1luvu: :1luvu: :1luvu:

PS2. Z racji tego, że nikomu nie udało się rozwiązać rebusu z poprzedniego tygodnia, przedłużamy czas nadsyłania rozwiązań do przyszłego czwartku.
Poprzedni numer można obejrzeć raz jeszcze pod tym linkiem ---> KOCI TIMES - wydanie 1/2016
Odmieniamy koci los...

Obrazek Obrazek Obrazek

Pomóż nam zmieniać życie bezdomnych kotów:

Obrazek Obrazek Obrazek

Przytul Kota

Avatar użytkownika
 
Posty: 202
Od: Wto wrz 15, 2015 19:11
Lokalizacja: Łódź

Post » Pt sie 05, 2016 16:43 Re: Przytul Kota w Łodzi. Prosimy o pomoc dla Szprotki

Gorąco zachęcam do czytania naszej gazetki fundacyjnej i nadsyłania rozwiązań zagadek - nagrody niespodzianki czekają :)
ser_Kociątko
 

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 114 gości