Krynica Zdrój /Nowy Sącz - czy jest ktoś z okolic?

Koty i kotki do adopcji

Moderatorzy: Estraven, LimLim, Moderatorzy

Post » Śro lip 22, 2015 22:28 Krynica Zdrój /Nowy Sącz - czy jest ktoś z okolic?

Bry wieczór,
Wybaczcie, zem na forum nieobeznana ale pomoc pilnie potrzebna dlatego szukam kontaktu do kogoś z okolic Krynicy. Chodzi o kilka kotów przypensjonatowych. Z tego co wiem jest to ok 10sztuk z czego nieliczne maja choc książeczki. Cześć oswojona, cześć dzikawa. Kobieta, która sie nimi do tej pory zajmowała sprzedaje pensjonat a nowy właściciel kotów nie chce. Czas maja do końca lipca. Opiekunka szuka na własna rękę ale to starsza osoba wiec nie ma szans ani na zdjecia ani na żadne ogłoszenia w internecie. Jesli nie znajdzie sie nikt do pomocy maja wyładować w schronie a wiadomo co to dla takich poldziczkow znaczy. Nie wiem do jakiego schronu maja trafić i jakie tam warunki dla kotów ale jesli ktoś na miejscu by sie podjął to przekaże namiary na karmicielke.
Nie ma zdjeć ani opisów dlatego potrzebna jest jakas dobra dusza bo inaczej ogony sa bez szans.

O sprawie wiem tylko od mojej mamy, która tam w sanatorium była. Obydwie nie jesteśmy stamtąd (ja to nawet nie w Polsce) wiec nie mamy innych możliwości poza szukaniem kogoś na miejscu.
Obrazek
Kilkadziesiat tymczasowych kotow u Missieek i Vikamili. Domy potrzebne!

masienka

 
Posty: 125
Od: Pt mar 30, 2007 17:02



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 14 gości