Żywopłotki i kotki z doniczki w DS. Powrót z adopcji ;(

Koty i kotki do adopcji

Moderatorzy: Estraven, LimLim, Moderatorzy

Post » Czw sty 07, 2016 23:55 Re: Żywopłotki - Zetka i maluszek szukają DS !

fiona.22 pisze:Jest zapytanie o Zetkę ale aż z Wrocławia, prosimy o kciuki i zobaczymy co z tego wyjdzie :ok:

:ok:
Oby sie ziomek-domek sprawdził :ok:
Obrazek Obrazek

Thorkatt

 
Posty: 17122
Od: Czw sty 04, 2007 23:29
Lokalizacja: Wrocław

Post » Pt sty 08, 2016 0:08 Re: Żywopłotki - Zetka i maluszek szukają DS !

Rudy dobrze trafił we Wrocławiu, Zetka też może dobrze mieć :ok:

Alyaa

Avatar użytkownika
 
Posty: 5838
Od: Śro paź 22, 2008 18:24
Lokalizacja: Kielce

Post » Nie sty 10, 2016 17:36 Re: Żywopłotki - Zetka i maluszek szukają DS !

Wrocław na razie nie calling :(

Zetka zdecydowanie lepiej w każdym tego słowa znaczeniu :1luvu: Korzysta już z całego mieszkania i nie chowa się nawet jak obcy przychodzą. Obcych dopuszcza na wyciągnięcie ręki. Udało mi się nawet ją pogłaskać ale wycofała się więc nie nalegałam na kontakt tym bardziej, że to akurat ja jestem ta zła od łapania, co to się kotu najgorzej kojarzy.
Kiteczka wypiękniała i ma w końcu takie fajne okrągłe policzki :1luvu:
Do swojej opiekunki przychodzi na przywitanie i towarzyszy w różnych domowych zajęciach. Siedzi i obserwuje co ta duża wyprawia, przychodzi w nocy do łóżka i generalnie jest na prawdę dużo lepiej :ok:
Podczas odkurzania wyprowadza się na mikrofalówkę i bez większych emocji przeczekuje sprawę.
Mały natomiast to istny syn diabła. Jest tak wszędobylski, że aż upierdliwy. Jego ulubioną czynnością jest wskakiwanie do lodówki. Pańcia wyciąga kota a on pakuje się do środka bez końca. Poza tym jest mega wścibski i wszystkiego musi spróbować. Każda potrawa jest przez kota sprawdzana pod kątem przydatności do spożycia. Nawet jak Pańcia ziemniaki obiera to kot musi sprawdzić, czy nadają się one do jedzenia. Jak nie poliże to nie odpuści. Wtrąca się we wszystko i we wszystkim chce mieć swój udział :kotek: Bez stresu, bez zahamowań jakby cały świat należał do niego. Miziak, pieszczoch a zarazem mała rozrabiaka z którą nawet rodzona matka czasem nie daje rady :mrgreen:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Kawę podano więc kot zasiadł do stołu :kotek:

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Obrazek ObrazekObrazek
Obrazek

fiona.22

 
Posty: 8659
Od: Pon maja 07, 2007 19:31

Post » Pon sty 11, 2016 14:48 Re: Żywopłotki - Zetka i maluszek szukają DS !

Zecia jest (jeszcze) większa od dzieciaka, ale jak młody podrośnie, to trzeba będzie sprawdzać pod ogonem z kim "ma się przyjemność" :mrgreen:

Alyaa

Avatar użytkownika
 
Posty: 5838
Od: Śro paź 22, 2008 18:24
Lokalizacja: Kielce

Post » Śro sty 13, 2016 21:00 Re: Żywopłotki - Zetka i maluszek szukają DS !

Wrocław dzisiaj dzwonił w sprawie Zetki, domek zapowiada się bardzo fajnie :ok:
Na razie czekamy bo Pani ma chwilowe problemy zdrowotne z kocurkiem rezydentem ale mamy się zdzwonić jeszcze za kilka dni.
Miliony kciuków potrzebne :ok:
Obrazek ObrazekObrazek
Obrazek

fiona.22

 
Posty: 8659
Od: Pon maja 07, 2007 19:31

Post » Śro sty 13, 2016 21:03 Re: Żywopłotki - Zetka i maluszek szukają DS !

Kciuki moje i 4 kotów :)

jej siostra

 
Posty: 4454
Od: Nie cze 27, 2010 11:45
Lokalizacja: Kraków


Post » Czw sty 21, 2016 22:39 Re: Żywopłotki - Zetka i maluszek szukają DS !

Młody wybiera się na kastrację w najbliższych dniach, niestety już mu się dorosło i zaczyna kocurkować na całego :kotek: W między czasie pojawił się domek i niebawem odbędzie się wizyta przedadopcyjna :ok: Domek w Warszawie i z niecierpliwością czekamy na relację z wizyty :ok:

Zetunia czyni ogromne postępy :1luvu:
Były już nawet głaski z tymczasową opiekunką. Zetka była tak spięta, że jej mięśnie były twarde jak kamienie, kitka zesztywniała ale nie uciekła i nie popadła w panikę. Powoli, małymi kroczkami i Zetka będzie się sama dopominała o mizianki.
Trzeba po prostu zdobyć jej zaufanie, które niestety zostało nadszarpnięte :( Generalnie jest dużo, dużo lepiej. Kicia potrafi bawić się na środku pokoju zupełnie nie zwracając uwagi na opiekunkę. Można koło niej przejść, usiąść, odkurzyć, wypić kawę i nie robi to na Zetuni większego wrażenia :ok:
Praktycznie nie chowa się już, tylko normalnie korzysta z mieszkania i z zaciekawieniem przygląda się jak duża sprząta, gotuje itp czyli można powiedzieć, że Zetka powoli staje się kotem towarzyszącym :ok:
Obrazek ObrazekObrazek
Obrazek

fiona.22

 
Posty: 8659
Od: Pon maja 07, 2007 19:31

Post » Pon sty 25, 2016 15:05 Re: Żywopłotki - Zetka i maluszek szukają DS !

Jak tam wieści z wizyty przedadopcyjnej? Kociak pojedzie do siebie?

Wspaniale, że Zetka się odnajduje w domu :1luvu: Potrzeba Jej było czasu i cierpliwości :ok:

Alyaa

Avatar użytkownika
 
Posty: 5838
Od: Śro paź 22, 2008 18:24
Lokalizacja: Kielce

Post » Wto sty 26, 2016 21:13 Re: Żywopłotki - Zetka i maluszek szukają DS !

Wizyta w Warszawie będzie dopiero pod koniec tygodnia. Przesunęło się wszystko niestety z przyczyn niezależnych ale poważnych :(
Kicio w piątek jedzie na kastrację także potrzebne kciuki dla chłopaka :ok:

A mam też zagadkę :mrgreen: Kto zgadnie :mrgreen:

Obrazek
Obrazek ObrazekObrazek
Obrazek

fiona.22

 
Posty: 8659
Od: Pon maja 07, 2007 19:31

Post » Śro sty 27, 2016 21:35 Re: Żywopłotki - Zetka i maluszek szukają DS !

Morion ze swoją kocią towarzyszką?

Alyaa

Avatar użytkownika
 
Posty: 5838
Od: Śro paź 22, 2008 18:24
Lokalizacja: Kielce

Post » Pt sty 29, 2016 10:50 Re: Żywopłotki - Zetka i maluszek szukają DS !

Gratulacje :1luvu: Nagrodą za konkurs jest kot, oczywiście bez wyprawki :ryk: W razie braku zadowolenia z wygranej istnieje możliwość zrzeczenia się jej na poczet kolejnych konkursów :mrgreen:

Młody miał dzisiaj kastrację, jest już po zabiegu :ok:
Wszystko ok poza tym, że okazało się, że jest wnętrem i w efekcie końcowym ma dodatkowe cięcie na brzuszku. Na szczęście zagubionego pomponika udało się szybko zlokalizować i teraz kicio dochodzi do siebie :ok:
Obrazek ObrazekObrazek
Obrazek

fiona.22

 
Posty: 8659
Od: Pon maja 07, 2007 19:31

Post » Pt sty 29, 2016 13:01 Re: Żywopłotki - Zetka i maluszek szukają DS !

Wcięło mi odpowiedź 8O

Podziękuję za kotka. Mam 4, to aż nadmiar.
Super, że się dziewczynki dogadały. Zazdroszczę takich widoków. U mnie tylko łapoczyny i syki :?

Młody na pewno zachwycony kaftanikiem :)

Alyaa

Avatar użytkownika
 
Posty: 5838
Od: Śro paź 22, 2008 18:24
Lokalizacja: Kielce

Post » Pt sty 29, 2016 21:34 Re: Żywopłotki - Zetka i maluszek szukają DS !

Teraz nie dość, że jajek nie ma to jeszcze mu sukienki zakładają... załamie się chłopak normalnie :mrgreen:
Obrazek ObrazekObrazek
Obrazek

fiona.22

 
Posty: 8659
Od: Pon maja 07, 2007 19:31

Post » Pon lut 01, 2016 9:30 Re: Żywopłotki - Zetka i maluszek szukają DS !

Ogryzek dał radę, to i On da. W razie czego Zetka łapką przywróci Go do pionu :mrgreen:

Alyaa

Avatar użytkownika
 
Posty: 5838
Od: Śro paź 22, 2008 18:24
Lokalizacja: Kielce

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 147 gości

cron