Kociarnia KOTyliona III - dyżury, koty w lokalu

Koty i kotki do adopcji

Moderatorzy: Estraven, LimLim, Moderatorzy

Post » Śro lip 15, 2015 6:44 Re: Kociarnia KOTyliona III - dyżury - koty szukają domków

Julia, to daj może dzisiaj Nikicie tego rc persiana, co jest w składziku.

Patrzyłam trochę na ten renalgel. można go u nas gdzieś kupić?

mgska

 
Posty: 13377
Od: Sob sty 12, 2008 18:50
Lokalizacja: Łódź

Post » Śro lip 15, 2015 7:45 Re: Kociarnia KOTyliona III - dyżury - koty szukają domków

zaznaczam.

Nie wypuszczajcie czarnucha, bo potem nie dacie już w ogóle rady z nim
Georg ['] Klemens ['] Miriam [']

Georg-inia

 
Posty: 22395
Od: Czw lut 02, 2006 12:13
Lokalizacja: Łódź

Post » Śro lip 15, 2015 8:30 Re: Kociarnia KOTyliona III - dyżury - koty szukają domków

mgska pisze:Julia, to daj może dzisiaj Nikicie tego rc persiana, co jest w składziku.

rozmawiałam właśnie z Anetą, Nikita i Funia dostaną tego RC Persiana jak przyjadę :) zobaczymy jak Fuńka będzie go jadła bo np Orienta nie bardzo za to RC Sesitive jadła bardzo chętnie :)
ObrazekObrazek
Czaruś [*] Porsche [*] Naktis [*] Burasek [*] Gaja [*] Karla [*]

kociarkowaaaa

Avatar użytkownika
 
Posty: 1299
Od: Czw cze 26, 2014 17:48
Lokalizacja: Łódź

Post » Śro lip 15, 2015 14:18 Re: Kociarnia KOTyliona III - dyżury - koty szukają domków

pandadp pisze:My z wyluzowaną Krysią też sobie tutaj przycupniemy
Obrazek


A my z Kajtkiem też mamy taki domek :wink:

Obrazek
Obrazek

pyma

Avatar użytkownika
 
Posty: 5791
Od: Pt wrz 21, 2012 10:37

Post » Śro lip 15, 2015 15:35 Re: Kociarnia KOTyliona III - dyżury - koty szukają domków

To był mój ostatni dyżur w tym miesiącu :(
Było spokojnie, Nikita i Funia dostały suche chrupki Royal Canin Persian, patrzyłam ze zdziwieniem jak im smakowało :) napisałam na tablicy, że jedzą, chrupki są w kuchni. Nawet Blacky się na nie rzucił jak na chwilę zostawiłam otwarte drzwi od pokoju Nikity:p Balbinka nie miała dzisiaj humoru. Felixa nawet nie ruszyła, ale Gourmeta i trochę saszetki RC sensitive już tak. smarowanie uszu było dla niej torturą i na mnie naprychała. Bolał ją też chyba brzuszek albo aż tyle zjadła. Ptyś dzisiaj chodził, bardzo ładnie zjadl Felixa. Blacky rzadziej miałczał a jak otworzyłam okno na ościerz i pokój Nikity to przestał całkiem. Funia miała za to bardzo dobry humor, dała się wyczesać bez protestów, najbardziej lubi pod brudką:) lek jej chyba smakuje bo ładnie go mlaskała:p ale wcześniej miała szczękościsk bo bardzo nie lubi jak jej się coś do buzi wkłada. Sugar zjadła gourmeta i leki bez problemu, ale bardzo chciała wyjść z klatki bo ciągle łapkę wyjmowała. Dzieciaki jak zwykle nabrudziły i nie miały wcale jedzenia. Trinity cały czas leżała na wersalce, troszkę zjadła felixa, turlała się też troszkę. Co do rujki to w sumie jej nie ma. Po prostu jest gadającym kotkiem bo jak do niej mówię mr mr to odpowiada czyli tak jak moja Lunka:) w kuwetach wszystko ładnie poza Funią bo kupki nie było:(
ObrazekObrazek
Czaruś [*] Porsche [*] Naktis [*] Burasek [*] Gaja [*] Karla [*]

kociarkowaaaa

Avatar użytkownika
 
Posty: 1299
Od: Czw cze 26, 2014 17:48
Lokalizacja: Łódź

Post » Śro lip 15, 2015 17:32 Re: Kociarnia KOTyliona III - dyżury - koty szukają domków

Martwi mnie trochę ta Balbinka :(
Wciąż nie ma wyników histopatologii, dziś rozmawiałam z lekarką z 4 łap - mają monitować czemu tak długo to trwa

Madziu - czy mogłabyś jutro i ją zabrać na pokazanie Ani i Ewie?

Funia niech powoli pakuje walizki - w przyszłym tygodniu - tak w drugiej połowie - jak wszystko dobrze pójdzie - przeprowadza się na swoje włości :ok: :ok: :ok:
Ostatnio edytowano Śro lip 15, 2015 19:46 przez Duszek686, łącznie edytowano 1 raz
Karmel['] Taurus['] Miki [']Andzia [']
http://kotylion.pl/
https://www.facebook.com/kotylion.viva

Duszek686

 
Posty: 23751
Od: Sob kwi 25, 2009 22:42
Lokalizacja: Łódź

Post » Śro lip 15, 2015 19:04 Re: Kociarnia KOTyliona III - dyżury - koty szukają domków

Pewnie, jutro zabiorę też Balbinkę do lecznicy.

MaPi

 
Posty: 5054
Od: Pon maja 21, 2012 13:31
Lokalizacja: Łódź

Post » Śro lip 15, 2015 21:58 Re: Kociarnia KOTyliona III - dyżury - koty szukają domków

My z Anią też dzisiaj podjechaliśmy na trochę. Zabezpieczenie okna na ogólnym dokończyłem, można uchylać. W bawialni jeszcze muszę nad jedną ramką pokombinować.
Klatka Sugar ogarnięta. Puściliśmy ją na podłogę i ... niby lepiej ale dwa razy się przewróciła i nie mogła się podnieść. Na leżąco jak się rozbawi to ciężko jej później ustać na łapkach. Jest na prawdę cudowny słodziakiem i tak ciężko mi się z nią rozstawać, Ani z resztą też.
Funia prawie cały czas spędziła w swoim koszyku. Niespecjalnie nawet reagowała na głaskanie.
Na ogólnym cisza i spokój towarzystwo raczej rozleniwione chociaż Balbinka zabiegała o uwagę, nawet skakała po pudełkach Felixa.
Trinity bardzo spokojna, Ptyś tradycyjnie pod łóżkiem w bawialni.
Braciaki w klatce, czysto, cisza i spokój. Nikita w izolowanym też spokojnie.
Jak tylko weszliśmy Black`y darł paszczę jak opętany ale zauważyłem, że głównie jak miałczy to stoi przed drzwiami do składziku wpatrzony w klamkę.
Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek

Krystian C.

Avatar użytkownika
 
Posty: 344
Od: Czw kwi 23, 2015 9:27
Lokalizacja:

Post » Śro lip 15, 2015 22:18 Re: Kociarnia KOTyliona III - dyżury - koty szukają domków

Uff.
Poszliśmy dzisiaj wieczorem do sklepu, a tu w żywopłocie coś płacze...
Zaglądam, a tam wielkie oczyska...
Zostawienie oczywiście nie wchodziło w grę...
Mam nadzieję, że znajdziemy dla niego jakieś miejsce? bo od tygodnia mam też psa - mieszańca beagle - i ten pies niestety pragnie go pożreć :(
To chyba kocurek, na oko 2 miesiące...
Obrazek
Obrazek

JoannElle

 
Posty: 390
Od: Pt wrz 21, 2012 20:00
Lokalizacja: Łódź

Post » Czw lip 16, 2015 6:32 Re: Kociarnia KOTyliona III - dyżury - koty szukają domków

Jakie cudo.
Trzeba mu tymczasu szukać - do kociarni iść nie może.
Karmel['] Taurus['] Miki [']Andzia [']
http://kotylion.pl/
https://www.facebook.com/kotylion.viva

Duszek686

 
Posty: 23751
Od: Sob kwi 25, 2009 22:42
Lokalizacja: Łódź

Post » Czw lip 16, 2015 7:12 Re: Kociarnia KOTyliona III - dyżury - koty szukają domków

Dyżury:

czwartek (16.07) - MaPi
piątek (17.07) - pyma
sobota (18.07) - Pinezkowa
niedziela (19.07) - pandap
poniedziałek (20.07) - Duszek 686
wtorek (21.07) - Krystian C.
środa (22.07) - mgska
czwartek (23.07) - MaPi
piątek (24.07) -
sobota (25.07) - dilah
niedziela (26.07) -
poniedziałek (27.07) - mgska
wtorek (28.07) -
środa (29.07) -
Ostatnio edytowano Czw lip 16, 2015 9:36 przez pyma, łącznie edytowano 2 razy
Obrazek

pyma

Avatar użytkownika
 
Posty: 5791
Od: Pt wrz 21, 2012 10:37

Post » Czw lip 16, 2015 7:25 Re: Kociarnia KOTyliona III - dyżury - koty szukają domków

czwartek 23 lipca poproszę

MaPi

 
Posty: 5054
Od: Pon maja 21, 2012 13:31
Lokalizacja: Łódź

Post » Czw lip 16, 2015 9:11 Re: Kociarnia KOTyliona III - dyżury - koty szukają domków

poniedziałek 27.07

mgska

 
Posty: 13377
Od: Sob sty 12, 2008 18:50
Lokalizacja: Łódź

Post » Czw lip 16, 2015 11:57 Re: Kociarnia KOTyliona III - dyżury - koty szukają domków

Mój mały burasek to jednak burasia :)
Obrazek

JoannElle

 
Posty: 390
Od: Pt wrz 21, 2012 20:00
Lokalizacja: Łódź

Post » Czw lip 16, 2015 13:58 Re: Kociarnia KOTyliona III - dyżury - koty szukają domków

Dziołcha znaczy :)
To ładne imię jej wymyśl :)
I info na stronę i ogłoszenie - pięknota z niej - może szybko ja odpowiedzialny domek porwie :ok:
W jakim jest wieku?
Karmel['] Taurus['] Miki [']Andzia [']
http://kotylion.pl/
https://www.facebook.com/kotylion.viva

Duszek686

 
Posty: 23751
Od: Sob kwi 25, 2009 22:42
Lokalizacja: Łódź

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 121 gości