Koty działkowe - tym razem złotooka Otelka szuka domu!

Koty i kotki do adopcji

Moderatorzy: Estraven, LimLim, Moderatorzy

Post » Pon lip 23, 2018 12:38 Re: Beznadziejna sprawa ... zwykły Kotek-Znikotek - ma dom :

Dokładnie, piękny i fotogeniczny :1luvu: I słodkie ma to uszko, takie zawinięte ku górze! I chyba fajnie, że odwiedził znajome kąty i Panią, która mu życie uratowała przed dalszą bezdomnością?
Kocham moje 8 łapek w domu:)
"Im bar­dziej poz­naję ludzi, tym bar­dziej kocham zwierzęta" /George Bernard Shaw/

stokrotka1

Od: Czw paź 06, 2011 22:09

Post » Wto wrz 25, 2018 12:12 Re: Beznadziejna sprawa ... zwykły Kotek-Znikotek - ma dom :

Właśnie dostałam info, że Znikotek prawdopodobnie będzie musiał do mnie wrócić :cry:

Pani się msui przeprowadzić, szuka od paru tygodni mieszkania, gdzie przyjmą też kota i nic. Nikt się nie chce zgodzić :roll:
Czas leci, za chwilę musi opuścić swój dom, a nie ma wciąż dokąd się przenieść. Szuka w konkretnej okolicy, bo ogranicza ją szkoła córki.

Nie zakładam, ze będzie szukać w nieskończoność, więc pewnie za chwile Znikotek będzie znów u mnie czekał na kolejny dom :cry:

Sytuacja cieżka, bo mam jeszcze tymczasa na leczeniu, a Zniku niestety nie toleruje innych kotów i będzie musiał być izolowany.

Proszę, reklamujcie go znajomym - to świetny, radosny kot!
(dom niewychodzący, bez innych zwierząt)
Dowiozę wszędzie!
Obrazek

Avian

Od: Śro lip 05, 2006 13:15

Post » Wto wrz 25, 2018 13:57 Re: Beznadziejna sprawa ... zwykły Kotek-Znikotek-znów szuka

Avian, ale jak reklamować
Obrazek
ObrazekObrazek

MalgWroclaw

Od: Czw paź 15, 2009 17:39

Post » Wto wrz 25, 2018 14:02 Re: Beznadziejna sprawa ... zwykły Kotek-Znikotek-znów szuka

strasznie smutno, strasznie :(
ObrazekObrazek

czarno-czarni

Od: Pon lip 21, 2008 12:35

Post » Wto wrz 25, 2018 15:38 Re: Beznadziejna sprawa ... zwykły Kotek-Znikotek-znów szuka

:( jak przykro...
Obrazek Kot. Nie dla idiotów!

Gretta

Od: Wto lip 18, 2006 12:53

Post » Śro paź 03, 2018 21:29 Re: Beznadziejna sprawa ... zwykły Kotek-Znikotek-znów szuka

Co u Znikotka?

Gretta

Post » Czw paź 04, 2018 6:36 Re: Beznadziejna sprawa ... zwykły Kotek-Znikotek-znów szuka

Na razie Znikotkowa pani jednak próbuje mieszkanie kupić, a nie wynająć. Czekam na rozwój sytuacji ...
Obrazek

Avian

Post » Czw paź 04, 2018 9:59 Re: Beznadziejna sprawa ... zwykły Kotek-Znikotek-znów szuka

:) To trzymam kciuki żeby się udało! :ok: :ok: :ok:

Gretta

Post » Czw paź 04, 2018 10:08 Re: Beznadziejna sprawa ... zwykły Kotek-Znikotek-znów szuka

Oby, bo jak wezmę z powrotem Znikota to zablokuję miejscówkę dla jakiegokolwiek tymczasa, a już kolejka znów czeka na działkach :roll:
Obrazek

Avian

Post » Czw paź 04, 2018 11:45 Re: Beznadziejna sprawa ... zwykły Kotek-Znikotek-znów szuka

Zwłaszcza że zima idzie...
ale przede wszystkim szkoda, żeby Znikot stracił swoich ludzi. Mam nadzieję, że do tego nie dojdzie.

Gretta

Post » Czw paź 04, 2018 11:50 Re: Beznadziejna sprawa ... zwykły Kotek-Znikotek-znów szuka

Za mieszkanie pani Znikota :ok:
Obrazek
ObrazekObrazek

MalgWroclaw

Od: Czw paź 15, 2009 17:39

Post » Czw paź 04, 2018 14:19 Re: Beznadziejna sprawa ... zwykły Kotek-Znikotek-znów szuka

:ok:

Stomachari

Od: Sob kwi 16, 2016 21:29

Post » Pon paź 15, 2018 11:13 Re: Koty działkowe - tym razem złotooka Otelka szuka domu!

Czas na kolejną "nówkę" działkową.
Pojawiła się na początku września i od początku było wiadomo, ze to nie jest dziki kot. Skąd się wzieła? Nie mam pojęcia.
Nie jest spacerowiczem z osiedla, bo jest cały czas na działkach. pewnie komuś się znudziła, może nawiała?
Początkowo przyjęłam, ze to chłopak. Bo wygląda bardzo kocurzo ;)
Parę dni temu jednak podczas zabawy udało się spojrzeć pod ogon ;) Nic tam nie ma :lol: Nie wygląda też na kastrata, więc dziewczyna.

To koci podlotek - może mieć rok do dwóch. Młodzizna, której przede wszystkim zabawy w głowie :lol:
Po kilku razach już mogę ją wygłaskać, więc w przyszłym tygodniu jest plan zapakowania i zawiezienia na sterylizację. Choć wcale się nie zdziwię jak okaże się, ze jest wycięta ...

W kazdym razie myślę, ze już czas zacząć szukać jej domu. Choćby tymczasowego, bo szkoda, żeby wracała na działki po zabiegu.
Z obserwacji mogę powiedzieć o niej, że raczej dom dla jedynaczki, bo boi się kotów. Do domu z młodziutką kotką czy kociakami pewnie jednak mogłaby iść. To jednak jest do przetestowania po zgarnieciu do domu.

Do nowego domu pojedzie wysterylizowana, odrobaczona, zaszczepiona i zaczipowana, z książeczką zdrowia i umową adopcyjną. I z wyprawką :kotek:
Transport do uzgodnienia.
(obecnie jest na działkach Luboń k.Poznania)

No to jedziemy z fotkami (popatrzcie, jakie ma piękne, złote oczy!)
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Tak się bawimy
https://youtu.be/ZT1uoQCZYqg

A tak głaskamy
https://youtu.be/A-njCbtz67A

Można sie ustawiać w kolejce po Otelkę :201461
Obrazek

Avian

Post » Pon paź 15, 2018 11:31 Re: Koty działkowe - tym razem złotooka Otelka szuka domu!

piękna, taka charakterna z buźki, dobrego domu życzymy!
ObrazekObrazek

czarno-czarni

Od: Pon lip 21, 2008 12:35

Post » Pon paź 15, 2018 13:24 Re: Koty działkowe - tym razem złotooka Otelka szuka domu!

Wydaje się być w bardzo dobrej kondycji, chomiczek taki pyzaty.
Obrazek

Ewa.KM

Od: Śro mar 20, 2013 23:32

[poprzednia][następna]