Zwykłe działkowe - Tomciu uciekł :(

Koty i kotki do adopcji

Moderatorzy: Estraven, LimLim, Moderatorzy

Post » Wto mar 19, 2019 21:39 Re: Zwykłe działkowe - Znikotek - czy wreszcie dobrze trafię

Ktoś się stęsknił za Znikotkiem?
Ten okropny kot, który wg wyników krwi nie powinien w ogóle życ, a przynajmniej nie powinien mieć siły mrugnąć oczkiem, ostatnio opanował sztukę otwierania drzwi. :strach: Znów wróciły czasy Gagatka i Czarnej, kiedy wszystkie drzwi w mieszkaniu zamykałam na klucz :lol:

Moje pręgusy zaakceptowały Znikotka jako automatyczną myjnię i już w ogóle nie myślą o samodzielnej higienie, tylko jemu się podstawiają pod jezyk. A czarny głupol z pasją liże liże liże liże ... Ale przynajmniej mi czupryny w nocy nie wylizuje ;)

No dobra. Koniec pisania - fotki
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Obrazek

Avian

Avatar użytkownika
 
Posty: 27170
Od: Śro lip 05, 2006 13:15
Lokalizacja: Poznań / Luboń

Post » Wto mar 19, 2019 21:51 Re: Zwykłe działkowe - Znikotek - czy wreszcie dobrze trafię

Piękne zdjęcia i Znikotek. :1luvu:

Avian z jaką lampą robiłaś te zdjęcia?
Obrazek

mimbla64

Avatar użytkownika
 
Posty: 14192
Od: Pon lis 12, 2007 9:29
Lokalizacja: Warszawa Wola

Post » Wto mar 19, 2019 22:50 Re: Zwykłe działkowe - Znikotek - czy wreszcie dobrze trafię

mimbla64 pisze:Piękne zdjęcia i Znikotek. :1luvu:

Avian z jaką lampą robiłaś te zdjęcia?



Bez lampy - to byly takie na szybko strzelone, wyjęty aparat i pstryk :kotek:
Obrazek

Avian

Avatar użytkownika
 
Posty: 27170
Od: Śro lip 05, 2006 13:15
Lokalizacja: Poznań / Luboń

Post » Śro mar 20, 2019 8:36 Re: Zwykłe działkowe - Znikotek - czy wreszcie dobrze trafię

piękny model i zdolny fotograf :1luvu: chciałabym umieć od niechcenia robić taaakie zdjęcia :)

SabaS

 
Posty: 4507
Od: Śro lis 14, 2018 8:58

Post » Śro mar 20, 2019 10:51 Re: Zwykłe działkowe - Znikotek - czy wreszcie dobrze trafię

Dokładnie, zdjęcia są wyjątkowo piękne :1luvu: A Znikotek wspaniały, chyba w sumie bezproblemowy i niekłopotliwy kotek, nawet dla kogoś, kto nie miał wcześniej kota. :201461
Kocham moje 8 łapek w domu:)
"Im bar­dziej poz­naję ludzi, tym bar­dziej kocham zwierzęta" /George Bernard Shaw/

stokrotka1

Avatar użytkownika
 
Posty: 72
Od: Czw paź 06, 2011 22:09
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Post » Śro mar 20, 2019 11:45 Re: Zwykłe działkowe - Znikotek - czy wreszcie dobrze trafię

stokrotka1 pisze:Dokładnie, zdjęcia są wyjątkowo piękne :1luvu: A Znikotek wspaniały, chyba w sumie bezproblemowy i niekłopotliwy kotek, nawet dla kogoś, kto nie miał wcześniej kota. :201461


Tak nad nim myślę i chyba jednak nie jest tak łatwy dla osób, które nigdy kota nie miały.
Bo :
1. ten kotek wejdzie wszędzie - szafy, stoły, blaty kuchenne :strach: Dla wielu nowych użytkowników kota jest to zaskoczeniem nie do przejścia ...
2. ten kotek jest złodziejem żarcia. Jest perfekcyjnym złodziejem żarcia. Trzeba nawet garnków i patelni pilnować, bo potrafi kraść w locie. Nie można zostawiać kuchni bez nadzoru, bo w końcu dobie krzywdę zrobi (albo jak np 2 dni temu u mnie podkręcił piec na "boostera" i zanim dopadłam do kuchenki żeby wcisnąć odpowiedni guziczek, całość z garnka już była poza nim. (nie zamknę kuchni - mam aneks kuchenny). Czekam na święta - on oszaleje ze szczęścia jak zobaczy zastawiony talerzami stół :twisted: :lol:
3. ten kotek jest strasznie pyskaty. Gardłuje przez większą część dnia. Gęga, chrumka, kumka i robi "ŁAAAA!" W nocy też musi od razu opowiedzieć wszystkim co mu się akurat przyśniło.
4. ten kotek potrafi otworzyć każde drzwi u mnie. Przezornie od lat mam już wszystkie drzwi w domu zamykane na klucz :mrgreen:
5. drobnostką jest jego umiejętność wymykania się podczas wchodzenia i wychodzenia do pomieszczenia :ryk: Bezwzględnie musi mieć dobrze zabezpieczony balkon - w ostatnim domu w półtorej sekundy wbiegał po płocie 2,5m wysokości (mieszkał w szeregowcu z małym ogródkiem, który wydawał się dostatecznie zabezpieczony - przechodził do sąsiadów podrażnić się z ich kotem przez szybę, po czym zadowolony wracał przez płot z powrotem :kotek: )
6. dla "zielonego" użytkownika kota to ciężki przypadek, bo do tego specjalnej troski jednak, przez cały czas ma podwyższone parametry nerkowe i to trzeba regularnie kontrolować.

Mnie te cechy bawią bo to cechy normalnego, aktywnego, szczęśliwego kota. On jest taki na maxa koci :lol:
Do tego jest wielkim miziakiem, przytulakiem. Przemiłym naprawdę.
Jest w tym momencie najbardziej radosnym kotem u mnie, wszystko go interesuje, sam sobie wynajduje zabawy. Jest łatwy w obsłudze, ufny i cierpliwy.
Obrazek

Avian

Avatar użytkownika
 
Posty: 27170
Od: Śro lip 05, 2006 13:15
Lokalizacja: Poznań / Luboń

Post » Pt mar 22, 2019 21:40 Re: Zwykłe działkowe - Znikotek - czy wreszcie dobrze trafię

Znikotek :1luvu: :1luvu: :1luvu:

czyli koci ideał :lol:
i nie można się z nim nudzić :ok:

miltonia

 
Posty: 1181
Od: Wto maja 08, 2007 18:29
Lokalizacja: Gdynia

Post » Sob mar 23, 2019 22:45 Re: Zwykłe działkowe - Znikotek - czy wreszcie dobrze trafię

Czasem "zielony" opiekun bywa lepszy, niż doświadczony rutyniarz. Jeśli jest otwarty i chce dobra dla kota. Zniku jest kochany.
Obrazek
Obrazek

MalgWroclaw

Avatar użytkownika
 
Posty: 46709
Od: Czw paź 15, 2009 17:39
Lokalizacja: Wrocław, stolica Śląska :)

Post » Czw cze 27, 2019 11:08 Re: Zwykłe działkowe - Znikotek - czy wreszcie dobrze trafię

Ktoś się stesknił za Znikotkiem? :kotek:

Cały czas trwa walka o utrzymanie go w dobrej, stabilnej formie - wyniki nerkowe kiepskie, ale samopoczucie znakomite!
Apetyt ogromny, chęci do zabawy jeszcze większe, a pomysły - cóż, w tym temacie jest mistrzem świata! :strach:

Przez nerki wygląda na to, ze będzie wiecznym tymczasem ;)

Masa nowych balkonowych fotek :201461
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Zrobiłam dla niego bazarek - jego leczenie za chwilę doprowadzi mnie do bankructwa ;)
viewtopic.php?f=27&t=192091
Obrazek

Avian

Avatar użytkownika
 
Posty: 27170
Od: Śro lip 05, 2006 13:15
Lokalizacja: Poznań / Luboń

Post » Czw cze 27, 2019 12:58 Re: Zwykłe działkowe - Znikotek - czy wreszcie dobrze trafię

ale przecudny :D , z każdym kolejnym zdjęciem bardziej :1luvu:

alessandra

Avatar użytkownika
 
Posty: 26430
Od: Pon maja 07, 2007 13:04
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Czw paź 03, 2019 11:53 Re: Zwykłe działkowe - Znikotek - czy wreszcie dobrze trafię

Dawno nie pisałam co u Znikotka - bo Zniku wciąż u mnie. I tak będzie nadal, bo nikt nie weźmie kota nerkowego. Wyniki ma paskudne, samopoczucie super, kondycja ekstra.
Sprawdza się zasada, że osoby zajmujące się adopcjami zostają najczęściej z tymi chorymi, nieadopcyjnymi ...

Znikotek jest przemiłym wariatem, cholernie bystrym - nadal kradnie żarcie i jest baaaaardzo aktywny, ale wszyscy się do tego przyzwyczaili. Tak naprawdę rzadko trafia sie tak fajny kot z taką przeszłością :201461

Zostaje u mnie, prawdopodobnie nie pożyje długo, ale niech żyje pełnią życia każdego dnia :kotek: Zrobię wszystko, żeby tych dni było jak najwiecej!
Obrazek

Avian

Avatar użytkownika
 
Posty: 27170
Od: Śro lip 05, 2006 13:15
Lokalizacja: Poznań / Luboń

Post » Czw paź 03, 2019 12:50 Re: Zwykłe działkowe - Znikotek zostaje

Wspaniała wiadomość dla Znikotka! Świetnie że się wpasował w stado.
Opanowania choroby(wyników) życzę!

luty-1

 
Posty: 1133
Od: Nie lut 21, 2010 19:19
Lokalizacja: już nie Konstancin

Post » Czw paź 03, 2019 12:58 Re: Zwykłe działkowe - Znikotek zostaje

Ależ piękny ten Znikot jak najwięcej wspólnych chwil Wam życzę, w ogóle nie widać po nim żeby był chory.

Lakina

 
Posty: 728
Od: Pt lis 01, 2013 11:26

Post » Czw paź 03, 2019 13:13 Re: Zwykłe działkowe - Znikotek zostaje

Lakina pisze:Ależ piękny ten Znikot jak najwięcej wspólnych chwil Wam życzę, w ogóle nie widać po nim żeby był chory.


Prawda?
A wyniki fatalne - mocznik ponad 200, kreatynina ponad 4 ...
Ale ma apetyt i dobry humor, a to najważniejsze.
Obrazek

Avian

Avatar użytkownika
 
Posty: 27170
Od: Śro lip 05, 2006 13:15
Lokalizacja: Poznań / Luboń

Post » Czw paź 03, 2019 13:46 Re: Zwykłe działkowe - Znikotek zostaje

Super wiadomość dla Znikotka, zmiana domku przy jego chorobie nie wyszłaby mu chyba na dobre, a gdzie będzie miał lepiej jak nie u Ciebie :1luvu:
Życzę dużo zdrówka dla koteczka i wielu lat szczęśliwego życia razem.
Znikotku, właśnie przesłałeś być kotem na tymczasie, też doczekałeś własnego domku :201461

SabaS

 
Posty: 4507
Od: Śro lis 14, 2018 8:58

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: persik_ns i 55 gości