Zwykłe działkowe - Tomciu uciekł :(

Koty i kotki do adopcji

Moderatorzy: Estraven, LimLim, Moderatorzy

Post » Czw paź 27, 2016 21:43 Re: Beznadziejna sprawa, ale może?Dwa czarne miziaki szukają

Hura Misiu:) Kciuki dla Ciebie i za ten Domek, żeby podjął właściwą decyzję:) Takie cudo musi mieć na własność swojego ludzia, pełną michę i miejsce w łóżku...
Kocham moje 8 łapek w domu:)
"Im bar­dziej poz­naję ludzi, tym bar­dziej kocham zwierzęta" /George Bernard Shaw/

stokrotka1

Avatar użytkownika
 
Posty: 72
Od: Czw paź 06, 2011 22:09
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Post » Pt paź 28, 2016 6:47 Re: Beznadziejna sprawa, ale może?Dwa czarne miziaki szukają

Niech to będzie dobry dom i niech pokocha kota, a nie tylko się zakocha.
Obrazek
Obrazek

MalgWroclaw

Avatar użytkownika
 
Posty: 46708
Od: Czw paź 15, 2009 17:39
Lokalizacja: Wrocław, stolica Śląska :)

Post » Pt paź 28, 2016 8:48 Re: Beznadziejna sprawa, ale może?Dwa czarne miziaki szukają

I to jest chyba sedno sprawy.

Czarnuszek wygląda zupełnie jak mój osobisty Miś. ;)
:cat3: Kot. Nie dla idiotów!

Gretta

Avatar użytkownika
 
Posty: 34170
Od: Wto lip 18, 2006 12:53
Lokalizacja: "wesołe miasteczko" ;-(

Post » Pt paź 28, 2016 9:15 Re: Beznadziejna sprawa, ale może?Dwa czarne miziaki szukają

Wczoraj byłam z Misiem u weta - kot wzbudził niemałe zdziwienie :lol:
Podczas obcinania pazurów położył się na plecach, żeby był łatwy dostęp do łap :lol:
Ukłucia przy szczepieniu nie zauwazył - mało tego - nawet nie drgnął podczas czipowania, a to jednak bardzo gruba igła 8O
W poczekalni spędzał czas w ramionach obcej cioci - mruczał jej do ucha, strzelał baranki, po prostu obłędny kot!

Wetka go bardzo dokładnie obejrzała i wymacała, na wszelki, jakby ta spolegliwość była zrezygnowaniem spowodowanym jakąś dolegliwością. Nic jednak nie znalazła - futro czyste i lśniące, zęby w dobrym stanie (tylko na dwóch tylnych lekki kamień), brzuszek miękki, oczy czyściutkie. Wszystko wydaje się być w porzadku, taki jego urok ta ciapowatość ;)

Dzisiaj spędził ostatnią noc na działkach - zabieram go popołudniu do domu i u mnie w kojcu wprawdzie, ale jednak już w domu będzie czekał na swoich nowych pańciów :D

Wczoraj do mnie dotarło, że pojedzie do domu na halloween - adopcja czarnego kota w helołin to chyba dobry znak :ryk:
Obrazek

Avian

Avatar użytkownika
 
Posty: 27170
Od: Śro lip 05, 2006 13:15
Lokalizacja: Poznań / Luboń

Post » Pt paź 28, 2016 11:10 Re: Beznadziejna sprawa, ale może?Dwa czarne miziaki szukają

Avian pisze:
stokrotka1 pisze:Ja bym go nikomu nie oddała:) A Ty go nie możesz Avian zatrzymać??? :mrgreen: Miałby u Ciebie jak u Pana Boga za piecem... :D


Zatrzymując kolejnego kota zamykam furtkę kolejnym potrzebującym ...
Juz mam piątkę w domu i trzy na stałe na działce.

Jest chętny domek w Warszawie - Miś prosi o kciuki, zeby sie wszystko udało i zeby to był ten domek!

Kciuki mocno trzymane :ok: :ok: :ok:
Monika & Ruda i Kropek. Za TM Bursztyn, Kocinka, Cykoria, Wodzik, Dyś i Zuzia..
Nasz wątek http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=46 ... #p10850216

Monika

 
Posty: 17861
Od: Pt lut 22, 2002 12:49
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pt paź 28, 2016 11:12 Re: Beznadziejna sprawa, ale może?Dwa czarne miziaki szukają

Takie wiadomości są jak miód dla wszystkich, którzy kochają koty:) Wspaniałe wieści. Tak, to bardzo dobry znak: czarny kot w Halloween to zapowiedź samych szczęśliwych dni i lat urodzaju;-) Aż "zazdroszczę" nowym właścicielom takiego ciapulka, który daje sam łapki w celu obcięcia pazurów... Niesamowite! Misiu, życzę szczęścia w nowym Domu i nadal kciuki trzymam!
Kocham moje 8 łapek w domu:)
"Im bar­dziej poz­naję ludzi, tym bar­dziej kocham zwierzęta" /George Bernard Shaw/

stokrotka1

Avatar użytkownika
 
Posty: 72
Od: Czw paź 06, 2011 22:09
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Post » Pt paź 28, 2016 11:14 Re: Beznadziejna sprawa, ale może?Dwa czarne miziaki szukają

Można wiedzieć dokąd Misiu jedzie? I czy będzie miał towarzystwo kocie itp??? Pozdrawiam:)
Kocham moje 8 łapek w domu:)
"Im bar­dziej poz­naję ludzi, tym bar­dziej kocham zwierzęta" /George Bernard Shaw/

stokrotka1

Avatar użytkownika
 
Posty: 72
Od: Czw paź 06, 2011 22:09
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Post » Pt paź 28, 2016 11:31 Re: Beznadziejna sprawa, ale może?Dwa czarne miziaki szukają

Cudny Misiu, z opisu taki jak był Makus, kochane ciepłe kluchy :)

Lakina

 
Posty: 728
Od: Pt lis 01, 2013 11:26

Post » Pt paź 28, 2016 11:45 Re: Beznadziejna sprawa, ale może?Dwa czarne miziaki szukają

stokrotka1 pisze:Można wiedzieć dokąd Misiu jedzie? I czy będzie miał towarzystwo kocie itp??? Pozdrawiam:)



Będzie miał towarzystwo kociej damy i kociego kumpla :kotek:
Mam nadzieję, ze sobie przypadną do gustu i szczególnie z kocurkiem się zakoleguje.
On mimo tego, ze jest ciapulkiem, bardzo lubi się bawić.
Obrazek

Avian

Avatar użytkownika
 
Posty: 27170
Od: Śro lip 05, 2006 13:15
Lokalizacja: Poznań / Luboń

Post » Pt paź 28, 2016 12:10 Re: Beznadziejna sprawa, ale może?Dwa czarne miziaki szukają

Iza, dużo nie brakowało i już chciałam do Ciebie dzwonić,żebyś mi go przywiozła :D
Kocham takie słodkie ciapy :201461
Mam nadzieję, że oddajesz go w cudne ręce i będzie Misiu szczęśliwym kotkiem w domowych pieleszach :D .
Jak będzie u Ciebie w domu, to zrób jeszcze kilka fotek coby się ponapawać tym cudeńkiem ok ? :201494
Jest piękny :1luvu:
Gdy cię znalazłam, nie wiedziałam, co z tobą zrobić.
Dziś nie wiem, co zrobię bez ciebie...
Marcel 7.10.2007 - 26.07.2021

kwinta

Avatar użytkownika
 
Posty: 7320
Od: Śro maja 21, 2008 20:47
Lokalizacja: Wielkopolska

Post » Pt paź 28, 2016 13:17 Re: Beznadziejna sprawa, ale może?Dwa czarne miziaki szukają

Hmmmmm, a ja o Tobie myślałam niedawno przy okazji ciapy persowatej - klona Nordisia 8) Też taka ciapa szukała domu.

Postaram się zrobić mu trochę pozegnalnych fotek.
Obrazek

Avian

Avatar użytkownika
 
Posty: 27170
Od: Śro lip 05, 2006 13:15
Lokalizacja: Poznań / Luboń

Post » Pon paź 31, 2016 20:33 Re: Beznadziejna sprawa, ale może?Dwa czarne miziaki szukają

Miś jest własnie w drodze do nowego domu. Bardzo był przerażony przybyciem nowych ludzi - chyba nigdy nie widział jeszcze kilkuletnich dzieci ... Będzie musiał się przyzwyczaić.

Potrzymajcie ciocie kciuki za Misiowatego, za spokojną podróż, szybkie zaprzyjaźnienie się z dwójką rezydentów i przyzwyczajenie się do dzieci.

A jakby ktoś chciał jeszcze pooglądać trochę fotek pożegnalnych to zapraszam do galerii http://galeria.gagatki.com/index.php?/category/362
Obrazek

Avian

Avatar użytkownika
 
Posty: 27170
Od: Śro lip 05, 2006 13:15
Lokalizacja: Poznań / Luboń

Post » Pon paź 31, 2016 21:31 Re: Beznadziejna sprawa, ale może?Dwa czarne miziaki szukają

Ale piękny w tej Halloweenowej scenerii!! Avian, cudne fotki jak zawsze!
Oby wszystko poszło tak jak ma być i Misiu był szczęśliwy :ok:

Lakina

 
Posty: 728
Od: Pt lis 01, 2013 11:26

Post » Pon paź 31, 2016 23:47 Re: Beznadziejna sprawa, ale może?Dwa czarne miziaki szukają

Piękne zdjęcia i cudny Miś:) :1luvu: :1luvu: :1luvu: Można się w Misiu zakochać na zabój! Trzymam kciuki, aby szybko się zaklimatyzował w nowym Domu :ok: Misiu, szerokiej drogi! :ok:
Ostatnio edytowano Wto lis 01, 2016 22:08 przez stokrotka1, łącznie edytowano 1 raz
Kocham moje 8 łapek w domu:)
"Im bar­dziej poz­naję ludzi, tym bar­dziej kocham zwierzęta" /George Bernard Shaw/

stokrotka1

Avatar użytkownika
 
Posty: 72
Od: Czw paź 06, 2011 22:09
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Post » Wto lis 01, 2016 7:34 Re: Beznadziejna sprawa, ale może?Dwa czarne miziaki szukają

:ok: Misiu bądź szczęśliwy
Obrazek
Obrazek

MalgWroclaw

Avatar użytkownika
 
Posty: 46708
Od: Czw paź 15, 2009 17:39
Lokalizacja: Wrocław, stolica Śląska :)

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości